• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HARAKOCZKA: Ze by si tabakova lobby udelala vlastni portal. Skoda, ze to neni brnensti vedci zjistili to by tomu dodalo tu spravnou hoaxodni stavu. Ale jinak celkem obycejne fake news, ja bych to ignoroval to moc nema cenu resit.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    simvas. ma nekdo zkusenosti s nic salts bazema?
    ty moje smrdi po vyluhu z tabaku (doslova). nevim jestli behem cesty nezoxidovaly nebo tak neco...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    HREBICK: To asi nebude Česká firma :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MIXI23: coze?? tak to je husty. Vaprio?? wtf? to byla asi pekna transakce :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Koukal jsem, že našeVaše končí a mění se na Vaprio :-) zaznamenal někdo ?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LEXXA: To by zas tak moc nevadilo, stejne kamaradum z Brna slibuju uz rok ze se nekdy ukazu.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOLFGAR: hele presne vim kam te poslat ale je to v Brne.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    XBAHNO: Ano myslel jsem spot welding takze spravny preklad bude svarovani ne pajeni to by bylo soldering.

    Ono je tam te prace vic nez to jen nabodovat. Hromada kabelu a zapojeni control boardu, poslepovat to vsechno dohromady a tak. Nejradeji bych sehnal nekoho kdo se tim zabyva a nebere za to takove absurdni palky jako tech par firem co jsem nasel ze delaji repasy. (cena clanku z nkonu 5 - 6 000 a frajeri prodavaji hotovy pakl za 20 000, chapu ze to par hodin prace bude ale to je sakra dobra hodinovka. A jeste co koukam pouzivaji starsi neefektivni typy 18650 aby usetrili za clanky takze vysledek je zbytecne velky a tezky.)


    HOUMLES: I tak bych si netroufnul se do toho poustet sam. Akumulator z 80ti 18650 vazne nechces delat systemem pokus-omyl :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo pravdu mas, opravuju se .. ne pajet, ale bodovat :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    WOLFGAR: Clanky se nepaji, ale bodove svarujou. Kolega v praci si bodovku postavil(mmch hrozne jednoducha konstrukce, zakladem je trafo z mikrovlnky) a nejspis by to nabodoval, ale Plzen.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    WOLFGAR: kup si neco jako tohle https://www.kickstarter.com/projects/1354698863/diy-li-ion-battery-building-kit-make-your-own-1865
    to je jenom priklad co jsem ted nasel, ale dela uz to vic firem .. je to skladacka a muzes si je pospojovat jak chces bez pajeni...
    nebo pak v cine prodavaj takovy ty lamavy plastovy drzaky, ale ty se musi pajet..
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Budu trochu OT ale neznáte náhodou někdo někoho kdo pájí 18560 Li-Ionky do bloků? Potřeboval bych postavit baterku na elektrokolo a nejenom že je to z baterek z nkonu o dost levnější ale ještě budu mít jistotu jaké baterky tam jsou místo nákupu nějakého hotového článku typu zajíc v pytli v tomhle případě tedy rewrapy a B/C grade baterky v heatwrapu. Navíc mě docela láká udělat blok z 20700 nebo 21700 a to samozřejmě ještě nikdo nevyrábí ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    uzivi nekdo Fog Division Old Navy (20mg NicSalt 50/50) (60ml bez asi 4ml)
    vymenim za nejakou jinou tabakovku.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CUBICULA: collosal a spica pro
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    LEXXA: co to je za tank s mod?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WTK: to se nerika ale za petikilo ti 10ml odleju :)
    WTK
    WTK --- ---
    LEXXA: hehe zrovna se sem jdu primo na tohle zeptat:) odkud?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TPD rikali, jed rikali. no tak jo no :)

    HREBICK
    HREBICK --- ---
    TEDDYBEDDY: to máš od Godwina jo? :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JIKE: Na Fb. Elektronická cigareta Fans CZ/Sk za 1100,-


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam