• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: Pokud je za dobre penize, tak bych asi nevahal. I kdyz nepouzijes primo TC, tak urcite zkus Replay mod.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HARAKOCZKA: diky
    SHAAG: diky, ale ja prave nepouzivam TC vubec, proto si rikam, jestli by to vlastne nebyla zbytecna koupe, prechazel bych na nej z Draga 2, vlastne sem s Dragem i spokojenej a na to moje MTL na 15W staci krasne, ale kdyz se naskytla tahle prilezitost... zase si rikam proc nemit dobrej mod, treba ty funkce vyuziju casem
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: Mam a jsem nadsenej. Bocnice jsem vymenil za drevene a ty se ani nehnou.
    Pouzivam na DL i MTL pokud chci TC.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Jojo dvířka pravidelně upadnou jednou za rok. Nasevase to zatím vždy řešilo opravou a prodloužením záruky.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    HREBICK: nemám 75c, abych to mohl porovnat, ale podle fotek to je v podstatě stejný. Ale možná více festovně, protože 250c mám od loňského srpna a dvířka furt drží.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BIGEM: Šakalíkovi se ulomily dvířka nevim co stim dělal a nevim jestli to bude i stejně řešený na 250c ale naštěstí mu uznali i reklamaci
    [ SAKALICEK @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 - ]
    [ SAKALICEK @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 - ]
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BIGEM: za mne velká spokojenost.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Rikal sem si ze je mozna cas skocit o "level" vejs a zrovna sem dostal prilezitost koupit Lost Vape Paranormal dna250c za super penize, par mesicu starej a vypada jako novej, recenze na netu sou na nej dobry, nejaka osobni zkusenost? Po shlidnuti recenzi si az rikam jestli na moje MTL na nizky Watty neni skoda takovejhle mod :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Tak nic vse je ok, jen drippery funguji jinak nez jsem cekal:-))

    (Ano dosli mi zelezne zasoby z doby pred eu regulaci)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BAAL: spirálku vejš
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BAAL: uber vzduch
    BAAL
    BAAL --- ---
    Co mam udelat pro vic hitu?

    - zacal jsem pouzivat bazy s vic PG, mam ted 50:50
    - davam vic nikotinu aktualne 6mg

    Ale proste zadnej hit
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SHAAG: Nasucho posouvat při buildování :) 2x se mi přitom stalo, že jsem tím scuknul spirálku do hotspotu, pak samozřejmě nedává žádnou chuť. Takže po osazení vatou ještě trochu spirálku roztáhnu na "spaced" pro jistotu.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Bacha na to aby z toho zitra nebyl titulek v Blesku :D
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TEDDYBEDDY: Fakt jsem ji fest procesal a nacechral. Kdyz se ale vata nasaje, tak uz moc posouvat nejde (u 2.5mm u 3mm buildu je to lepsi).

    Atik jsem po koupi 'nepral' ale asi ho po dalsim pokusu poradne omeju.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SHAAG: Hlavně tu vatu pinzetou načechrej než jí nahňahňáš do kanálků. Pravda je, že jsem jí u 1.5 trochu ubral, aby byla ve spirálce natěsno, ale šla ještě pohodlně posouvat. Což je rozdíl třeba oproti miniBersovi, tam je třeba jí dát hodně a natěsno aby neprochcával. Odměnou budiž hafo krémový páry. Pachuť jsem nezaznamenal, novej aťík akorát řádně vypranej v horký octový vodě. Chce to jen trefit správnou míru.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    FERDA_MRAVENEC: Jako, ze je ji moc nebo malo (nebo ze je kratka/dlouha)?
    Byl jsem dnes v eliquid-shopu a tak jsme tam o tom kecali a poradili mi zastrihnout vatu tak aby se dala jen tak usadit do tech kanalku, ale urcite nesla kanalkem dolu.
    Tak to vecer zkusim. Treba to zafunguje.
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    SHAAG: měl jsem ten samý problém. Je to o množství vaty...musí jí být tak akorát..Jako test se mi osvědčilo, že naplním atík liquidem, zavřu přívody vzduchu a potáhnu. Pokud se vytvoří krásná bublinka, je vše ok, jakmile se vytvoří více malých, je to špatně...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ji nemusis vodit do nemocnice, staci pouzit ten ultrazvukovej vaporiser co ode me mas :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam