• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: scheiße!!! nějaké nápady na řešení? na 3D tisk je to asi moc úzké :/ a reklamaci bych zamítl i sám sobě :D ještě uvidím co na to support@lostvape.com

    JIKE
    JIKE --- ---
    Chlapci, nejake indicie ze bude v dohlédne dna250c?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: Muslim ze vubec :-) jediny co tak si dej pozor na hot-spoty coz souvisí s vypalováním jak jsem psal, dost vaty, utahovat postupně šrouby ale to znáš..
    SAKALICEK: parada :-)
    LUCKERCZ: no kdyby písání, u jedný čínský mi dokonce měnilo pískání zvuk. u Voltcraftu jede občas chlazení :-) ale majoritně nabíjím nyní v modu
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: Muslim ze vubec :-) jediny co tak si dej pozor na hot-spoty coz souvisí s vypalováním jak jsem psal, dost vaty, utahovat postupně šrouby ale to znáš..
    SAKALICEK: parada :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Ok, Dekuju kluci. Ptal jsem se jenom pro jistotu jestli jsem náhodou něco neopomenul nastudovat. Jinak ta chuť je boží.!!
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SAKALICEK: Naprosto uprimne ja s tim pracuju stejne jak s kanthalem a moc to neresim. Urcite je pouzivam i dele jak mesic, kdyz pravidelne cistis vyparenim tak ony po mesici ty spiralky nejevi nejakou znatelnejsi znamku degradace.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: No za me nevypalovat do ruda ale tmavě ruda cca 600*C max. Pak měnit dle používání (1x) mes při denním min. Zkus spaced coil schválně :-).
    Ps: Já dneska dal falešný Alien kanthal :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Kluci na co si mám dávat bacha u nichmu? (Jádro 2x 0.5mm ss316l + omot 1x0.1mm nichrom).
    JIKE
    JIKE --- ---
    Včera jsem updatoval češtinu pro escribe. Úpravy a doplnění češtiny.
    Stáhnete si kdo ma DNA
    Kdyby ste tam neco našli co b chtělo upravit/opravit/doplnit. Napište sem klidně nebo posta
    Diky
    Os: je to pro nás vsechny. A v záhlaví link
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LUCKERCZ: A to jeste zkus pak behem nabijeni sahnout na ty baterky a poznas o kolik jsou chladnejsi oproti nitecore :)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    LUCKERCZ: nabijecka doma.... to je slast neslyset vubec nic kdyz je zapojena do site/nabiji... konecne zadne piskani... Dekuji za typ Wolfgare ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: No ze by mely 3000 metru uplne nevypadaj :D Ale jestli je kupoval v cechach tak mu to urcite prijde jako ferova cena, akorat mohl uvest stari tech baterii. Ona naprosta vetsina lidi vubec netusi, ze se daji baterky koupit primo od distribuce mnohem levneji a ze na tom jen ceske shopy ryzuji.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    V aplikaci #letgo je tato nabídka. Co ty na to? Sony VTC6 baterie 18650, 3000m https://www.letgo.cz/item/3889313
    JUDE
    JUDE --- ---
    Opravuju se jako galoasky chtna lakota od hochland.... primo verde chutná jak popelnik...
    JUDE
    JUDE --- ---
    VACA: řeknu ti jednu věc příchuť primo verde od t -juce chutna jak goloasky/ caporal/davidoff
    https://www.vasecigareta.cz/produkt-1508-primo-verde-prichut-t-juice.html
    btw 15% je nesmysl u tyhle tabakovky (ostatne jako u každy)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: OkOk. Objednáno. Díky za tip zvíře.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WOLFGAR: Jen koukam, ze ceske shopy maji jen verzi s mensim tankem, verzi s vetsim Scion tankem jsem nasel jen na FastTechu. S prepravou svedskou postou vychazi na nejakych 64$, porad levneji nez za kolik je v cechach. Alternativne pokud by jsi radeji zaruku v ceskem shopu tak je mozne z toho fasttechu objednat jen samotny scion tank za krasnych 15$.
    $61.72 Authentic Innokin OCEANUS 110W VW APV Box Mod + Scion Tank Kit - 3.5ml / 0.5ohm / 6-110W / 1*20700 at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/products/0/10004594/8213203-authentic-innokin-oceanus-110w-vw-apv-box-mod
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOZLIKK: Target bych v dnesni dobe uz nebral, sam Target Pro mam a neni spatny ale v dnesni dobe uz zastaraly a ten tank mi nesednul vubec. Jestli chces neco podobneho mrkni na Innokin Oceanus ten ma navic tu vyhodu, ze tam jde dat i vetsi baterka s o poznani lepsi kapacitou ale ani tak neni nijak extra velky. A narozdil od Targetu s nim opravdu tu baterku dostanes, vlastne dve protoze ti daji dve i s pouzdrem na prenaseni. S hlavama od Innokinu mam dobrou zkusenost, ten tank zaroven nabizi moznost RBA zakladny kdyby jsi si chtel zkusit motani a Oceanus zazaril ve vsech recenzich na ktere jsem koukal. V cechach te vyjde vlastne jeste levneji nez ten Target diky tomu jak tu jsou predrazene baterky. V zahranici se da objednat za 45-60$.

    Innokin Oceanus Kit, does it have everything you need? - With Giveaway
    https://www.youtube.com/watch?v=PYHlgDsuPR4
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VACA: jako trochu mi to připomíná jak se dělá u dýmkového tabáku řez typu "flake" že se ten tabák slisuje a pak nařeže na plátky...ale samozřejmě ani zdaleka ne na takového tenké proužky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam