• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Viděl jsem ho u kamose z práce a nemohl jsem jinak. :D
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: dotmod je proste nadhernej, nebejt tak spokojenej s paranormalem du do nej hned :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Já dal na design a kvalitní zpracování. ;c)

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    no vidite, ja jsem zas presnej opak, mam hromadu veci od smoku i joytechu, ktery WOLFGAR hani v kazdym druhym prispevku a nikdy jsem s nicim nemel problem :)
    31STITCHES
    31STITCHES --- ---
    SHAAG: Jsem na tom úplně stejně :) mimochodem ty plexus hlavy jsou fakt dobrý
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Pred par mesici jsem dal na Wolfgarovu radu a koupil Innokin Proton set (se Scion 2) a fakt mohu jen doporucit.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    RENDALF: Na co největší produkci mlhy ti budou cpát šmejdské smoky na obří hlavy a podobné nesmysly, tomu se vyhni obloukem, chuť je mizerná, životnost těch hlav je kolem tří dnů a v čechách stojí i několik stovek a životnost modů od smoku není o moc lepší. Jediný způsob jak docílit opravdu velkou produkci mlhy a zároveň mít funkční stroj je si sám motat a vzhledem ke spotřebě (já dávám standartně 30ml za běžný den, ale na dovolené kdy jedu celý den klidně i 80...) i míchat.
    Druhá rozumější možnost je koupit si kvalitní DL mod na dobré hlavy ze kterého to bude dobře chutnat a který ti vydrží a bude mít slušnou produkci mlhy která ti na 100% stejně bude sračit protože to bude mnohem víc než dává jakékoli MTL a většina běžných setů. V tomhle ohledu je bezkonkurenčně nejlepší Innokin Scion 2 buď s libovolným modem podle chuti nebo rovnou za dvojku v setu Protonem. Není to super výkonná hračka s dvaceti spirálami ale jak na něj dělají asi šest různých druhů hlav tak jednou z nich je třeba i mesh head který dokáže i při nižšších výkonech mlžit opravdu pěkně.

    A jo ja vím že už to vypadá, že tajně dělám Innokinu obchoďáka ale to je pořád dokola, zrovna tenhle týden, jeden kolega si koupil na MTL Prisma a dneska mi vykládal jak je hrozně nadšenej no a druhej kolega si poradit nenechal, vlez do vapria kde mu samozřejmě vecpali smok (mají na nich největší marže takže mám pocit, že defaultně cpou smok všem) a hned ten den mi volal proč to je hnusný, prská to, pálí se to.. těžko mu vysvětlovat, že ty hlavy se s aspire na který je zvyklý nedají moc srovnávat...
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    zdravim ve spolek, chtel bych se vratit k ecigarku. Doporucil by prosim nekdo z mistnich znalcu nejakej hotovej cojk, kterej lze koupit idealne v ceskym eshopu, chtel bych zarizeni co produkuje oblaka velikosti atomovejch hribu, cenove treba kolem 1500 +-? Diky
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: nejsem si jistej ze je to modem, Berserker pred tim nemel vubec zadnej problem, az ted s Kayfunem to zlobi
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Případně to reklamuj s vytistenym návodem v ruce. Udelaj to za tebe.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Asi to “nejde” posrat hele :)
    Trvalo mi to 20min. i s vycistenim toho zelenyho loctite.
    Důležitý je neupect pajeckou tu plast. vložku.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: diky za navod, myslim ale ze na tohle sem asi trochu srabek :/
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Napadeno kutilem domácím.

    TWOH
    TWOH --- ---
    BIGEM: Já ho nemám, ale jen mě napadlo, jestli právě v závislosti jak moc je vyšroubovanej ten šroubek pro regulaci airflow to nedělá neplechu plus jestli tam neni nějaká možnost dotažení i toho dutýho centerpinu no...
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HARAKOCZKA: rozebrano, vymyto, prebuildovano, vyzkouseno nekolik druhu dratu, nic :/
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    TWOH: ma dutej centerpin kterym se nastavuje airflow, nevim jestli jde povolit, neni tam zavit
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BIGEM: zkusil bych ho rozebrat a vymejt. Takhle mi blbnul Galatek a měl nějakej bordel v centerpinu.
    TWOH
    TWOH --- ---
    BIGEM: Zkoušel jsi dotáhnout centrpin?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Prosim pekne, Kayfun Lite 24mm posazenej na Paranormalu Dna75c mi furt meni odpor smerem nahoru. Je osazenej spiralou Fused clapton NI80, spirala ma mit 0.7 odpor, nakou dobu to udrzi, ale casto mi hlasi novou spiralu 0.9 odpor, pak klidne pres 1, pak zas tech 0.7. Nevim proc, prebuildoval sem nekolikrat. Zakladna dotazena, zkousel sem i jiny draty, dela to u vsech, build bych rekl ze mam ok, cistej, urovnanej, netece, neprska, nepiska, peknej tichej, chutnej potah. To litani odporu me zlobi ale. Jiny atiky na tom modu nemeli nikdy problem. Vime co by to mohlo delat?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: tak dobrou chut :) tyhle spiralky taky pouzivam, kupuju od Stifa (fb skupina) rucne delany, ma je fakt skvely, sice jedna vyjde na nakejch 80,- prodava po dvou, ale tri mesice spiralka v atiku neni problem kdyz se o ni staras
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam