• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHAAG: jo ja vim, ale moc lidi ho mit jeste nebude sem myslel
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: GTR uz se prodava i u nas ;-)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHAAG: to by me taky zajimalo, ale moc jich asi nebude jeste, chtel bych ted poridit Nduro tak mam malicko dilema jestli si nepockat na GTR :)
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Tak co uz nekdo zkusil GTR?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Kdybyste někdo chtěl na vymenu za nejakou tabakovku nebo klidne za odvoz, Prahe 7 nebo 2

    Tobacco Bastards No.11 Dark Honey

    Namichana v 60ml na 80/20 s 6mg nic 2 tydny vyzrala, me to nechutna
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BAAL: tam nejak nemuzu najit slozeni tech eliqidu co testovali... tj zase nejaka objednavka od filipa?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Study finds e-cigarette flavors can damage cardiovascular cells - CNN
    https://edition.cnn.com/2019/05/27/health/vaping-heart-cells-study/index.html
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jj :D z ciny nikotinovy koncentrat 99% :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kdo z vás si nechal poslat basu liquidu?

    Zaměstnankyně pražské pošty se otrávila chemikálií ze zásilky https://www.novinky.cz/.../505689-zamestnankyne-prazske-posty-se-otravila-chemikalii-ze-zasilky.html
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HOUMLES: :DD
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SAKALICEK: to by me ani nepolechtalo v krku :) ja jedu 150-180W a denne otocim 2x3 VTC6 :))
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HOUMLES: Hele 15W/0.9ohm=tři dny jedna vtc6 :)
    Na odpor 0.1 mám triadu ;)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SAKALICEK: vypada fajn, ale skoda, ze ma jenom 75W
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Jinak dotbox 75W doporučuji. Má pozlaceny vodiče a je to dal znát. Účinnost je výborná a ten elox je taky boží :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Yes. Je to nutný. Nedokázal jsem ten mód rozpulit, jsou tam někde prelepeny sroubky. odpajis zem, noc zásadního. Sralo mě jak ten odpor skáče a bigem mě donutil podívat se proč. :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: krásná krabice. já mám rád krabice :-) hel co ten Lost Vape? pájel jsi to?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    VACA: Vida efekt proč MTL hlavy vydrží déle jsem tu vlastně ještě nepopisoval.

    V podstatě když to zjednodušíme každá hlava (nebo u RBA každý build) vlastně nevydrží X dní ale jednoduše vydrží protečení určitého množství liquidu. Životnost vaty je dána přímo tím kolik liquidu profiltruje, stejně to je s usazovaním nečistot na spirálce samotné a k tomu všemu ještě přispívá kondenzace, té jde samozřejmě z velké části zamezit správnou konstrukcí atíku/hlavy/buildu ale vždy je tím výraznější čím více mlhy je produkováno.

    Takže ony vlastně MTL hlavy vydrží stejně jako ty DL hlavy, pokud by jsi použil stejný liquid tak obě dvě zvládnou třeba 30ml liquidu jenže zatímco u MTL těch 30ml budeš tahat týden u DL to dáš za dva dny. K tomu přidej složitější konstrukci a více materiálu u DL hlav navyšující jejich cenu a dostáváš se k tomu proč zatímco u MTL většina lidí je schopná jet hlavovky dlouhé roky u DL většina brzy přejde na RBA.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    VACA: pracuju do desiti do vecera na Praze 1 a vetsinou jeste doma ponocuju, takze na na ctyrce u me je mozny to vyzvednout klidne v jednu rano :)
    VACA
    VACA --- ---
    BIGEM: tak ja se vyhledove ozvu do posty. Samozrejme me to zajima.. Ted mam teda do konce mesice naslapano praci kazdej den, zadny volno :) Pracuju vetsinou vecer do noci, takze to hadam ze to je asi presne ten blbej cas..


    VACA: ps: posledni poznatek k te T20S, kterej bych asi mel zminit kdyz uz jsem ji takhle vychvalil a pridal se k doporuceni.
    Jediny na co je treba dat pozor, aby tam nebylo liquidu prez pulku toho okynka, pak to ma tendence trosicku jakoby probublavat pri potazeni do komina a to neni prijemny. Jinak fakt nemam co bych tomu vytknul ze svy pozice furt jeste zacatecnika:)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    VACA: jj Prazskej
    VACA
    VACA --- ---
    BIGEM: Diky za nabidku. A ty jsi prazskej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam