• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    SHAAG: No nenašel jsem třeba, jak nastavit, aby byl Mod vždycky odemčenej, pokud je připojenej do nabíječky. Což mi připomíná, že ten konektor na nabíječku by mohl bejt třeba z druhý strany, protože když je tam strčenej usb kabel, tak se blbě mačká to spodní tlačítko.
    Taky mě trochu štve to odemykání, dá se tam nastavit, kolikrát zmáčknout kterej button (default je 5x fire), ale z iLeaf jsem byl zvyklej na 2x rychle za sebou na odemčení u toho Finderu se dá nastavit 2x, ale ne rychle za sebou (nejde nastavit doba po kterou to čeká mezi zmáčknutím), takže když se mi to 2x během 5ti vteřin zmáčkne v kapse, tak se to odemkne.
    Taky jsem chtěl zanadávat na Theme Designer, ale teď jsem se do něj pořádně ponořil a už s tim umim :))
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHAAG: pod to se podepisu
    SIONMAN
    SIONMAN --- ---
    MUTOID:
    SPIRITMONGER:
    já myslel hlavně plnění zeshora, když airflow je dole. je potřeba to před plněním zavřít. tu je video kde to dobře vysvětlují.
    How to Fill a Top-Fill Tank to Prevent Leaking Issues
    https://www.youtube.com/watch?v=PLg-cTu864s
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    KRISHNA:
    Zajimalo by me jake nastaveni ti v Escribe chybi (pro DNA250c). Mam dojem ze v devel modu je tam fakt vse.

    Co se tyce atiku, tak za me mohu smele doporucit nasledujici na MTL...
    RTA:
    Atmizoo Tripod
    Smokerstore Taifun GT3, GT4, GTR
    Flash-e-Vapor 4.5
    ESG Skyline
    Svoemesto Kayfun Lite
    KHW Dvarw MTL
    Vapefly Galaxies MTL RTA

    RDA:
    Flash-e-Vapor BF1
    Vapefly Holic RDA
    JIKE
    JIKE --- ---
    KRISHNA: DNA 250c je stejný USA CHIP a mají stejné displaye
    díky za minirecenze to je přesně to co se hodí. Přímá zkušenost USERA, čím více zkušeností tím lépe

    k atikm: u mě vládnou: Aromamizer plus RDTA + Single Coil deck, Geek Vape ZEUS SINGLE, INTAKE RTA, a v neposlení řadě OBS ENGINE DUAL... a pak až aromamizer GLAZ, ale ta je problém, že i tak dost kondenzuje.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Dovolím si malou multirecenzi:

    iLeaf Pico 21700
    Můj první mod a jako jedinej ho mám dodnes, co se možností nastavení přes ArcticFox týče, tak jsem zatim nenarazil na nic lepšího. Za mě 10/10, jenom jak to má jednu baterku, tak při vyšším výkonu mi přišlo, že to trochu ztrácí.

    Vaporesso Revenger 220W
    Koupil jsem ho na aukru za 350kč, za tu cenu luxusní záležitost. Oproti iLeaf mě štvalo, že tam se naopak nedá nastavit vůbec nic, taky ten tvar mi moc nevyhovoval, ale to je asi věc vkusu. Ztratil jsem ho na mejdanu, jinak bych ho asi měl do teď. Na TC jsem ho nezkoušel

    ModeFined Sirius 200W
    Hrozně se mi líbil design a byl levnej. Společně s iLeaf měl fakt dobře viditelnej display i na ostrym slunci. Nějak mě tam štvalo zamykání, furt mi to hořelo v kapse a nedalo se to nijak nastavit. Po čase se nějak posralo fire tlačítko, tak jsem ho musel trochu přebastlit, pak dál fungoval pár měsíců a pak z ničehonic chcípnul, takže nakonec celkem zklamání

    Voopoo Drag 2
    Jsem ted v Kanadě a nic lepšího se tu v obchodě koupit nedá, tak jsem to zkusil. Nejhorší mod, kterej jsem kdy měl. Ze všech designů se nedá vybrat jedinej, kterej by vypadal aspoň trochu normálně, kryt baterky pořádně nesedí a hejbe se, na displayi neni vidět nic, pokud neni noc a fire button se musí zmáčknout fakt dost, aby to něco dělalo. Jinak zase ale na PWR i TC to tlačí docela slušně. Za 150CAD ale furt vyhozený prachy.

    ThinkVape Finder 250C
    Koupil jsem ho s třema baterkama a trochu jsem se s tim natrápil, než jsme to zprovoznil. Byly to Golisi S30, asi o 20% dražší, než jiný, pravděpodobně kvůli fancy designu a plastový krabičce (kterou jsem vyhodil hned, jak jsem to koupil), no jenže jedna z těch baterek byla z výroby vadná. Mod tvrdil: "check battery", měl jsem po ruce akorát jinou sadu dvou kusů 18650, tak jsem je zkusil vyměnit a furt nic. Až potom jsem zjistil, že byla vadná ta třetí, do toho všechny baterky musely bejt stejně nabitý (vybalancovaný), takže docela pruda. No co se TC týče, tak je to zaručeně suvereně nejlepší mod, kterej jsem měl. Nedokážu vysvětlit proč, ale přijde mi, že mi tam dýl vydrží spirály, na předchozích modech jsem je měnil tak 1x týdně, tady vydrží tak 2 týdny. Škoda jen, že všechny tři atomizery na TC co mám, maj teď rozbitý sklo a čekám, než mi za 50USD dorazí nový z číny, protože Zeus, ani Aspire tu nikde neprodávaj, tudíž ani náhradní skla. Escribe je hezkej, ale oproti ArcticFox mi stejně pár nastavení chybí. Fire tlačítko je takový vaklavý a občas se zasekne, když ho zmáčknu, takže to kouří furt dál, taky si na něm mohli dát trochu víc záležet. Očekával bych víc možností nastavení přes ty tlačítka, když už jich tam je tolik, ale dá se to dohnat v tom Escribe. U displaye bych ocenil, kdyby měl klidně jenom 1 barvu, ale svítil víc, na přímym slunci toho zase neni moc vidět.

    chápu správně, že Paranormal, Finder, Therion i Triad mají všechny stejný display?

    Tak a neporadíte mi nějaký zajímavý atomizery? Rád zkoušim nový věci
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SIONMAN: ja jsem ho kupoval do rodiny jako darek, liquid jsem tam nalil bez nejakyho hmatu chvatu a bafalo to ok... jediny co jsem pozdeji zacal delat je, ze jsem pri vymene hlavy tu novou lehce pichnul slabou jehlou aby lepe sala... jinak nic... jestli to nejak proteka tak zkontrolujte jestli je dotazena hlava nebo jestli proste neodkapl liquid nekam bokem pri plneni... jestli to porad protyka tak cvicne vymenit hlavu a jesrli porad pak vymenit za novy
    SIONMAN
    SIONMAN --- ---
    SPIRITMONGER: No asi sis měl nechat předvíst na prodejně. Každá má svý vychytávky a obcas je to opruz. Treba pri dolívání, bys mel zavřít airflow aby ti tlakem nevlít liquid tam dolu a pak dat vzhuru nohama a az pak dotahnout..do pusy by lítat neměl (pokud si nenalil moc nebo kam nemáš) ani moc pálit když je to MTL..ale nemám ten stejný jako ty. Začal jsem taky cca před 2 měsícema, tak sem myslel, že se ozve někdo zkušenější. Je pravda, že DL co mám začne být horký, když potáhneš častěji, do huby mi vlítne liquid jen když ho dlouho nepoužívám a on se "přechlastá" je možný, že to se povedlo jak si ho nechal přes noc naležato. Vysaj přebytek z komína papírovým kapešníčkem.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MIXI23: Dojde k degradaci i prichute...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Ahoj, věděl by někdo jak zmírnit sílu nikotinu v liquidu ? nechce se mi to ředit 0 bází jelikož by pak byla ovlivněna chuť a taky se mi nechce kupovat další Shortfil na zředění. myslel jsem třeba něco ve smyslu zahřátí - jestli pak třeba nedojde k degradaci nikotinu a nebude to jemnější. díky moc za radu.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    PEPEKK: Já mám tohle a jsem s nim dost spokojenej.

    RDA atomizér Digiflavor DROP (Černý) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/rda-atomizer-digiflavor-drop-cerny-16394
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    Zdar,

    koupil sem si svoje prvni ecigarko Innokin T20 S.
    Vcera vecer sem to vybalil, nalil eliquid, pockal 10 minut.
    S nicim jsem jinak nijak nemanipuloval.
    Pak sem udelal mensi chybicku a zacal nekolikrat tahat bez zmacknuti tlacitka.
    Dokud mi nevlit liquid do pusy. Pak sem se na to vybod.

    Rano sem pochopil, ze musim drzet tlacitko.
    Akorat pres noc trochu liquidu vyteklo bokem (cigaro sem polozil na lezato).
    A prijde mi, ze ten kour je dost horkej.

    Myslite, ze sem to poskodil, je to vadnej kus, nebo se to muze stat?

    Dik za postrehy :)
    TWOH
    TWOH --- ---
    Nechcete někdo za něco vyměnit nebo i klidně za odvoz (Praha 3 / 6)...

    - cca 60ml
    Příchuť Potion Magique: Jahody a jablka se smetanou (Tomatrope) 20ml | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/prichut-potion-magique-jahody-a-jablka-se-smetanou-13945
    - cca 60ml
    Příchuť Potion Magique: Mangová makronka (Verod) 20ml | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/prichut-potion-magique-mangova-makronka-verod-20ml-13946

    Mícháno na 15% do Fichema báze 75VG/25PG, nikotin 2mg/ml.
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    ptal jsem se jak je to s nicsalt pokud bych ho chtel na DL do aliena s tfv8baby a prej se pri vyssich teplotach odparuje ten nikotin , takze prej akorat do vysokoodporu (pody, mtl), mate s tim nekdo nejakou zkusenost?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    MIXI23: no v tomhle pripade mi zlatave zluta neprijde uplne jako degradace ale spis jako nejaka primes
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    SPAJDA02: jaj a je to hned na andelu :) dik , tak snad to nebude jako ta SNV sragora a bude to alespon podobny origu
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    CHINOXR: Pokud se nepletu tak ta tmavší barva je oxidací nikotinu - chuť bude to samé... delší doba zrání :-)
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    CHINOXR: pst, nikomu to neříkej ať to zase nevyprodají: https://www.eliquidshop.cz/prichut-cosmic-fog-chewberry-30ml-p8786
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Tak jsem byl zklamany ze moje prodejna prestala prodavat Chewberry od Cosmic Fogu v 10ml variante jakozto me nejoblibenejsi premiovky. O to vic jsem se zaradoval ze zacali prodavat ShakeAndVape. Bohuzel ta SAV verze je uplne neco jineho nez jeji mensi namichany bratr. At uz barva (u 10ml zluta, u SAV verze prakticky cira) tak predevsim chut je uplne neco diametralne odlisneho nez hotova 10ml verze. Uz nemam moji oblibenou premiovku,chjo ... :(((
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Potřeboval bych radu... už mě nebaví jak mi pořád protéká velkej Pharaoh skrze centrpin.
    ví někdo jak to opravit ? děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam