• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: to co jsi dostal je dl a ty jsi mel pod coz je mtl ... tady vysvetleni https://youtu.be/Avom-T5IBGg
    pripadne si dogoogli vape pod
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    dostal jsem od kolegy jeho vapik (vlevo), ale bez návodu. ja jsem zvyklej na ten vpravo a vyhovuje mi. na tom novem se mi nedari se nastavením ani přiblížit k tomu vpravo. jednak strašně maly odpor a chut nic moc. nemate ten vlevo někdo?

    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    CHINOXR: musim rict ze moje diy coil zacatky jsou dost tragicky :( motam ted vertical buildy 7 otocek na 2.5mm inner dia s 26 ga SS316L (vysledek by mel bejt 0.5ohm ktery nevim jak na basic multimetru zmerit :( ) a nic moc , furt prepaluju :( u horizontal buildu relativne v pohode ale praska to jako bych lamal klacky a stara mi nadava ze to dela bordel :(

    mate nekdo tipy jak se s RBA motanim odpichnout? Pouzivam RBA hlavu pro Cubis (v mym pripade na EGO AIO)

    Jak moc je dulezitej spacing mezi otockama u spiralky? Jinak co jsem si vsim tak se mi pali vrchni cast vaty u vertical buildu

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    REY: Ethanol. Chce to 1ml ethanolu + 9ml PG a v tom rozpustit ten menthol a to pak pouzivat jako mentholovy aroma. Vim ze je to jasny, ale zadnej denaturak. Prinejhorsim bych uvazoval o Alpe. A neni spatny to rozpoustet za tepla, proste tu lahvicku hodit do hrnku z teplou vodou, to taky pomuze.
    REY
    REY --- ---
    BRKODLAK: Z fichemy jsem menthol bral, jsou to krystaly, co se dají v pg/Vg rozpustit (hodně špatně), špatně se odhaduje množství, ve finále jsme skončili s nasyceným (asi) roztokem, z kterého jsme kapali (1-2 kapky na 10+ml)...
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Dneska jsem se posunul do DIY sfery pac po pocatecnich zkusenostech s tovarnima hlavama sem se nasral (bud to druhej treti den palim a nebo sem to dneska utopil , ale takovym zpusobem ze jsem mel sparkling gun misto pokoureni, navic se silenou spotrebou jak se to topilo). Timhle stylem by me vape stal vic nez pyro (99/78 kc za hlavu kazdej druhej treti den) , a na dodavku z ciny cekat nebudu ...

    Takze jsem si dneska zabehnul pro RBA hlavu , vatu a drat a je cas se ucit motat a rebuildovat :)

    Musim teda rict ze ta RBA hlava (DL) kope s nicsaltem jak hovado , asi me ceka boleni hlavy a nevolnost nez to vapovani vychytam
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    BRKODLAK: prohledej tenhle klub ode mě, psal jsem tu o mentholu i jiných věcech.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    XBAHNO: s cistym kofeinem zkusenost mam, prave z fichemy. takze rikas, ze si tam můžu objednat lecos a tvorit si vlastni mixy, to je fajn. maji tam i synteticky menthol a tak. mas nějaké tipy k tomuto?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MUTOID: Kofein byl pred par lety hrozny hype. Nicmene kofein se ve smesi PG/VG nerozpousti, takze v tom bude jeste nejaka finta. Kofein, PG i VG ma fichema za drobaky.
    Na kofein trochu bacha, 0.5g je pro me osobne tak maximalni davka, kdy se mi neskubou svaly tak moc, aby si toho okoli vsimlo. A taky je to 1/20 LD50...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: vazne? nerad bych si utrhnul ostudu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BRKODLAK: Tak dá se s nimi domluvit. To co maj na webu je jen tak pro formu. ČR trh je pro ně nezajímavý.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: diky za tip, koukam, ze to co jsem si poridil bylo dost vyhodne. 900mg cbd v 50ml za 500. cekal jsem, ze najdu něco koncentrovanejsiho, ale zatím jsem nasel spis neco dražšího.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: a co je na tom spatneho, ze se vaze na olej?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BRKODLAK: Myslím že hledáš tohle. Kluci z CBD klubu to vyrábějí přímo v jejich laborce. Hlavní trh je pro ně USA.

    CBD e-liquidy - CBD Club Praha
    https://www.cbd-club.cz/cbd-e-liquidy/
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: cbd se stejne jako thc vaze na olej.. radsi bych to fakt nechal byt... rikam no, mozna nekdo jiny tady poradi
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: pokud vim, tak nakonec to bylo o thc liquidech, které ale vyrabeli borci doma v obyvaku a použili tam vitamin e, kterej to zpusobil. ja si potrpim na dobrou kavu taky, ale obcas není prostor mlit a prekapavat :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: hele nevim, o kofeinu v ejuice slysim poprve a s cbd olejem (cbd se vaze na olej) experimentovali v US a dopadlo to hysterii jak vapovani zabiji... takze asi tak... mozna ti tu s kofeinem poradi nekdo jiny, ja sa dam radsi dobrou kavu :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: mam oboji, ale mluvim ted o vapu na pg/vg. jinak bych nepsal sem, zeano
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: jeste pro jistotu... mas vape na pg/vg nebo vaporizer na bylinky?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: ja prave koupil vapik kvuli tomu, ze jsem chtel cbd, ale ty predrazene palice ve vecerkach teda fakt ne. za cenu dvou gramu jsem koupil jak eliquid tak přístroj na aplikaci. bohužel ten člověk bude mit dalsi az za víc než měsíc. stejne jako kofeinovy eliquid, od kterého ma momentalne jenom testery. btw jsem v tomto naprosty novacek. doporucis svůj oblíbený obchod? případně sve oblíbené příchuti? vsiml jsem si, ze některé jsou hodně věrné a jiné zase dost umělé...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam