• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: fajn video, pak je to jasné, zatím musím říct, že mi teda sedí daleko víc eMTéeLko :D
    přestože to DéeLko je dražší mašinka, a má spoustu nastavení, tak mi moc nesedí. hodně se to nahoře zahřívá a i samotný výpar je dost horký, měl jsem po chvíli pocit pálení v krku, což se s mtl neděje.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: to co jsi dostal je dl a ty jsi mel pod coz je mtl ... tady vysvetleni https://youtu.be/Avom-T5IBGg
    pripadne si dogoogli vape pod
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    dostal jsem od kolegy jeho vapik (vlevo), ale bez návodu. ja jsem zvyklej na ten vpravo a vyhovuje mi. na tom novem se mi nedari se nastavením ani přiblížit k tomu vpravo. jednak strašně maly odpor a chut nic moc. nemate ten vlevo někdo?

    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    CHINOXR: musim rict ze moje diy coil zacatky jsou dost tragicky :( motam ted vertical buildy 7 otocek na 2.5mm inner dia s 26 ga SS316L (vysledek by mel bejt 0.5ohm ktery nevim jak na basic multimetru zmerit :( ) a nic moc , furt prepaluju :( u horizontal buildu relativne v pohode ale praska to jako bych lamal klacky a stara mi nadava ze to dela bordel :(

    mate nekdo tipy jak se s RBA motanim odpichnout? Pouzivam RBA hlavu pro Cubis (v mym pripade na EGO AIO)

    Jak moc je dulezitej spacing mezi otockama u spiralky? Jinak co jsem si vsim tak se mi pali vrchni cast vaty u vertical buildu

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    REY: Ethanol. Chce to 1ml ethanolu + 9ml PG a v tom rozpustit ten menthol a to pak pouzivat jako mentholovy aroma. Vim ze je to jasny, ale zadnej denaturak. Prinejhorsim bych uvazoval o Alpe. A neni spatny to rozpoustet za tepla, proste tu lahvicku hodit do hrnku z teplou vodou, to taky pomuze.
    REY
    REY --- ---
    BRKODLAK: Z fichemy jsem menthol bral, jsou to krystaly, co se dají v pg/Vg rozpustit (hodně špatně), špatně se odhaduje množství, ve finále jsme skončili s nasyceným (asi) roztokem, z kterého jsme kapali (1-2 kapky na 10+ml)...
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Dneska jsem se posunul do DIY sfery pac po pocatecnich zkusenostech s tovarnima hlavama sem se nasral (bud to druhej treti den palim a nebo sem to dneska utopil , ale takovym zpusobem ze jsem mel sparkling gun misto pokoureni, navic se silenou spotrebou jak se to topilo). Timhle stylem by me vape stal vic nez pyro (99/78 kc za hlavu kazdej druhej treti den) , a na dodavku z ciny cekat nebudu ...

    Takze jsem si dneska zabehnul pro RBA hlavu , vatu a drat a je cas se ucit motat a rebuildovat :)

    Musim teda rict ze ta RBA hlava (DL) kope s nicsaltem jak hovado , asi me ceka boleni hlavy a nevolnost nez to vapovani vychytam
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    BRKODLAK: prohledej tenhle klub ode mě, psal jsem tu o mentholu i jiných věcech.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    XBAHNO: s cistym kofeinem zkusenost mam, prave z fichemy. takze rikas, ze si tam můžu objednat lecos a tvorit si vlastni mixy, to je fajn. maji tam i synteticky menthol a tak. mas nějaké tipy k tomuto?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MUTOID: Kofein byl pred par lety hrozny hype. Nicmene kofein se ve smesi PG/VG nerozpousti, takze v tom bude jeste nejaka finta. Kofein, PG i VG ma fichema za drobaky.
    Na kofein trochu bacha, 0.5g je pro me osobne tak maximalni davka, kdy se mi neskubou svaly tak moc, aby si toho okoli vsimlo. A taky je to 1/20 LD50...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: vazne? nerad bych si utrhnul ostudu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BRKODLAK: Tak dá se s nimi domluvit. To co maj na webu je jen tak pro formu. ČR trh je pro ně nezajímavý.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: diky za tip, koukam, ze to co jsem si poridil bylo dost vyhodne. 900mg cbd v 50ml za 500. cekal jsem, ze najdu něco koncentrovanejsiho, ale zatím jsem nasel spis neco dražšího.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: a co je na tom spatneho, ze se vaze na olej?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BRKODLAK: Myslím že hledáš tohle. Kluci z CBD klubu to vyrábějí přímo v jejich laborce. Hlavní trh je pro ně USA.

    CBD e-liquidy - CBD Club Praha
    https://www.cbd-club.cz/cbd-e-liquidy/
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: cbd se stejne jako thc vaze na olej.. radsi bych to fakt nechal byt... rikam no, mozna nekdo jiny tady poradi
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: pokud vim, tak nakonec to bylo o thc liquidech, které ale vyrabeli borci doma v obyvaku a použili tam vitamin e, kterej to zpusobil. ja si potrpim na dobrou kavu taky, ale obcas není prostor mlit a prekapavat :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: hele nevim, o kofeinu v ejuice slysim poprve a s cbd olejem (cbd se vaze na olej) experimentovali v US a dopadlo to hysterii jak vapovani zabiji... takze asi tak... mozna ti tu s kofeinem poradi nekdo jiny, ja sa dam radsi dobrou kavu :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: mam oboji, ale mluvim ted o vapu na pg/vg. jinak bych nepsal sem, zeano
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: jeste pro jistotu... mas vape na pg/vg nebo vaporizer na bylinky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam