• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    dojmy za prvnich deset minut
    zpracovani fajn, ale puvodni supreme mi prisel hezci
    ne vsechny 810 drip tipy tam jdou, zrovna muj oblibenej ma na sobe O-krouzky co se tomu nelibej takze to vyjizdi ven a nedrzi
    padlo tam pul flasky liquidu :-D
    chut neposoudim, hned jsem osadil mesh a chutna to divne (asi protoze jsem ho nevypalil, cekal bych ale ze to nebude potreba)

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: to bude jízda :-) škoda u toho Glazu, že po jednom tanku je to celý zadělaný až běda. ta kondenzace to je hnus a pak není ani chuť a měnit a čistit 2x denně je běs taky.
    SAKALICEK: až se uvidíme chci detailně čeknout :-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ZVIRATKO: já mám akorát supreme v2. A jako fajn, ale zas tak moc mi nesedne.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HARAKOCZKA: ha! objednano :-D Aromamizer Plus uz nejakou dobu mam a jsem z nej nadsenej, s meshem to bude bomba.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SAKALICEK: kdyz u squonku zas budu chcipat na baterky, pro me byla ten wismec s 3x18650 a tfv12 uplne idealni... akorat uz to proste chtelo zmenu, nehlede na to, ze na tom wismecu uz odchazi tlacitko..
    HARAKOCZKA: lol
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: ja si koupil ten vpravo kvuli cbd liquidu a kolega v praci mi pak věnoval nepouzivany co je nalevo, a to je vzhledove fakt ohavnost.



    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BRKODLAK: Asmodus luna + asmodus c4 ;c)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: kurna to muze vapik vypadat i takhle. to je nádhera. rekni prosimtě noobovi, co je to za přístroj
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Rohlík o titanána na vás (((:
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Případně trochu větší kalibr (7.5ml)

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: *milikama
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Na objem doporučuji nějaký pěkný squonk. Sice budete doplňovat ve stejném rytmu ale za máš ten pocit že se nebabras s pár milí a a :))


    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BIGEM: tak to je vec nazoru no, me je to uplne jedno, ja udelam cokoliv abych doplnoval co nejmin :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HOUMLES: chapu ze mas bubble tank asi z praktickyho duvodu, ale ty bubble skla sou tak strasne hnusny ze bych radsi 5x doplnoval :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: prave, to plneni je nejlepsi, nikde zadny zbytky liquidu oproti atikum co se jim sroubujou vrsky nebo ruzne nasazujou apod.
    fotek mas na netu milion :) ale kdyz si zejtra za svetla vzpomenu tak sem prihodim no
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: mě se na něm líbí to zamykání... a ten gen od Vaporessa má samy dobrý hodnocení Náhod pak někdy foto :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: jj, bez neho bych byl zase na par ml
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam