• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HARAKOCZKA: nedostupne (a taky mam pocit ze nerez je jen modry)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    safra, nemate nekdo SS316 mesh drat, hrubej <150? pristi pondeli mizim do lazni a to snad v cechach neexistuje...
    idealne tohle, ale to evidentne zatim nedorazilo ani do evropy https://www.wotofo.com/products/nexmesh-replacement-coils
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Vždyť je to vosklivy.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    no ja nevim, za ty prachy radsi SXmini...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SAKALICEK: presne! ja si jeste pred ctvrt rokem rikal ze dicodes nikdy
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BRKODLAK: Já ti nic srovnávat nebudu (nejsem Wolfgar), pro srovnání se koukni na nějaky video.
    Můžu ti ale dát pár rad (mých názorů) do začátku. Jestli to s vapingem myslíš vážně čeká tě v následujících letech investice v řádu desítek tisíc vočí než zjistíš že chceš od e-cíga jen pár základních drobností.
    -vzhled
    -rozměr
    -váha
    -účinnost
    -jednoduchost ovládání
    No a když na tohle přijdeš zjistíš že si skončil u Dicodese, třeba s By-kou protože chceš evropského výrobce + je to kombinace všech těchto vlastností. V opačném případě je to vždy jen kompromis. Něco funguje líp, něco hůř, něco je těžký atd... Je to sice za raketu ale ve výsledku nic jiného nepotřebuješ a ušetříš :D
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: koukal jsem se uz i na to, ale ten asmodus nebo voopoo se mi líbí víc, prostě ten pryskyricnej vzhled. dokazal bys to co mi radis par slovama srovnat s tema dvema vyse zminenyma? jestli to dobre chápu, u toho double barellu se da dostat az na 6000mAh, když pouziju dve 3000mah baterie, to je sympaticke.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: K tomu bych vzal třeba kayfuna.

    Kayfun [lite] 2019 – SvoëMesto
    https://svoemesto.de/portfolio-item/kayfun-lite-2019/
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Zajdi si pro tenhle duble barel. Není na tom nic co by se mohlo "posrat" a vypadá fakt pěkně. Za 50% je to v poho.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    rozbil se mi darovany smok max grip. chci si koupit neco nového. zaujal me tu ten asmodus, ale rad bych si pro to zitra zasel. chodim do vape shopu na zizkov. mají tam tohle http://vapeshopn1.cz/produkt/voopoo-drag-mini

    coz jsem si tu vyfiltroval, ale rad bych znal i vas názor, zda to za to stoji, nebo jestli radeji dockat casu a jit do toho asmodusu, pripadne neco jineho s podobnym vzhledem. chci abych mohl pouzivat hlavy jak DL, tak MTL, aby to melo nejakou vydrz, nabijelo se to pres usb a neco to vydrzelo i ve smyslu rozbitnosti.
    jsem tezky zacatecnik, tak budu rad za každou radu a pripominku. rad bych si nejaky pristroj zitra koupil v tom vape shopu z odkazu, pokud by se nekomu chtelo se podivat do nabidky, nebo pokud víte o jiném shopu v praze, kam bych si pro to mohl ve čtvrtek rovnou jit, budu moc rad.
    predem diky!
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Že tě to furt baví :))
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    zkusil jsem tam dat mesh co prisel s atty, zatim o 1000% lepsi, ten co tam byl mel uprostred cernou hrudku, pritom se tam vata rozhodne dotykala a mokra byla taky

    takze asi moc hustej mesh...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak nevim, asi fakt s meshem neumim
    ve chvili kdy zvednu vykon a teplotu tak, aby to melo spravnou chut, se mi to zacne palit
    zkousel jsem malo vaty, hodne vaty, mozna proste pouzivam blbej mesh?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Dobra kobra!! :-)
    Nacpi do toho meshe co nejvíc vaty. Já dávám do cívky vaty co narvu (musí dobře sat) pak méně do kanálků
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    hmm, s tim meshem to vsechno chutna jako jeden velkej hotspot.. ted jsem to vypalil a nepomohlo
    nejaky tipy? s meshem jsem naposled delal jako s knotem... :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    dojmy za prvnich deset minut
    zpracovani fajn, ale puvodni supreme mi prisel hezci
    ne vsechny 810 drip tipy tam jdou, zrovna muj oblibenej ma na sobe O-krouzky co se tomu nelibej takze to vyjizdi ven a nedrzi
    padlo tam pul flasky liquidu :-D
    chut neposoudim, hned jsem osadil mesh a chutna to divne (asi protoze jsem ho nevypalil, cekal bych ale ze to nebude potreba)

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: to bude jízda :-) škoda u toho Glazu, že po jednom tanku je to celý zadělaný až běda. ta kondenzace to je hnus a pak není ani chuť a měnit a čistit 2x denně je běs taky.
    SAKALICEK: až se uvidíme chci detailně čeknout :-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ZVIRATKO: já mám akorát supreme v2. A jako fajn, ale zas tak moc mi nesedne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam