• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: zatim to vypada docela schopne, navic v tom jde ta baterka nabijet (nezkousel jsem). Bafal jsem cely odpoledne a baterka 3.7V (coz je neco jako ~40% tipuju). Nejmin 5ml tim proslo.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ZVIRATKO: tyjo 18350, to bych vydrzel tak od vstavani do snidane :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    za rotaci se omlouvam, u me je to spravne :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    dneska mi prisel DotMod DotStick
    jsem nadsenej
    je to krasne maly (hlavne s 18350), funguje to paradne, kouri a chutna to fakt dobre
    tank je dobre vymyslenej, dobre se plni a zatim netece
    cena ne moc silena
    je to fakt hezky, dobre udelany

    atik je standardni 22mm, takze ten zkusim sehnat solo (v cr nikdo nema, jinak jo) a dam si ho na GG, 0.4ohm je dobrej odpor hlavy na mechanickej mod, facha to paradne :)




    FEKASON
    FEKASON --- ---
    FEKASON: Ještě doplním: Na nic salty MTL
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Ahoj, nějakou dobu spokojeně jedu na Vaporesso Zero, ale mám chuť vyzkoušet něco nového :) Můžete někdo prosím doporučit nějaký pod systém, ideálně s USB-C nabíjením?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: cricket je super, ale uz jsem s nim skoncil, prvni odesel po pul roce a druhy skoro taky... u obou tlacitko... asi mam moc silnej stisk nebo co :D nevim
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    HREBICK: ackoliv ze zminenych mam jen Ammit, tak tenhle design ja muzu :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Obnovený ocelový team

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    BAAL: Ja jsem si na vodu koupil pred par lety geekvape aegis a i kdyz jsem ho nekolikrat vykoupal tak funguje porad dobre. Normalne jsem k nemu mel elektrickou paskou prilepenou karabinu a povesenej na krku. Jen kdyz se ti vykoupe tak musis vymenit za suchej atik a bafas dal a vecer v kempu premotas ztraty.
    NOX28W
    NOX28W --- ---
    Zdarec hoši... po dlouhý době. https://photos.app.goo.gl/5yDA1rhLDpoEBnpj8
    Prodávám svůj šuplík bordelu... potřebuju se toho už zbavit. Nejdražší co tam je je squonk Asmodus Luna ve stabwoodu a Dotmod dotRDA24 (jenom to je asi 4k dohromady), zbytek je jen bonus. Dám to tomu kdo hodí víc ale minimum je aspoň 2000,-
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SHAAG: zajimavej mod... vapes na nej udelal review, prej voopoo, uz to jsou tri roky..kua to to leti :D https://youtu.be/RvqaGRjLuk0
    kazdopadne, ja bych radsi zustal u mech ... tcr nepouzivam, stejne jako puff counter.. vsechno features co nejak nepotrebuju... nevim jeste rozmyslim, diky
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    MUTOID: co ten novy Voopoo Argus GT?
    Design trochu jako Lost Vape, ale o neco mensi, s dobrym a nekomplikovanym chipem.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nemate nekdo tip na dvoubaterkovy mech box, neco ala noisy cricket nebo ty od dovpo... neco malyho spolehlivyho (noisy od wismecu nic nevydrzi, odchazi tlacitko atp.... dovpo je ok ale uz nudi :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    BAAL: Jak nepripada v uvahu? Aegis + nahradni vata v lodaku a neni problem!
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: dry hity se mi nedejou (zazil jsem dva, pak si vyguglil lepsi postup jak tam davat vaticku a od ty doby nic), akorat se mi docela rychle pripali - ale to je spis liquidem (porad kourim ty sladky :)) a je to porad spis lepsi nez normalni spiralky...

    vysoky vykony jsem ale nezkousel, kourim taky na 50-60W
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ZVIRATKO: aromamizer nemam, ale koukal jsem ted na nejaky video jak tam ten mesh deck funguje a rek bych, ze aromamizer ma tak polovicni pruchod na ten liquid nez ten solomon ... asi to bude taky fungovat, ale bal bych se dry hitu pri rychlym potahovani po sobe
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: zajimalo by me o kolik/jestli je to lepsi nez Aromamizer s meshem - mozna tam hodne pomuze ten spodni privod liquidu. Uz jsem premyslel, ze ten deck co mam vezmu trochu vrtackou :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Jedu na vodu, takze elektronicka cigareta sebou nepadala v uvahu a protoze se znam se jsem si do trafiky pro cigara a stala tam vnadna pani s nabidkou tohoto za 150korun vcetne dvou tech jednorazovych vlozek

    Tak jsem to vzal, kdyz to utopim, tak je to jak utopit krabku cigar, jsem na to zvedav:-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam