• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: V cem nesedi?
    B3TL
    B3TL --- ---
    trochu self promo
    [DotMod DotSquonq 100W]
    ZEJDAN
    ZEJDAN --- ---
    Zdravim, nema zde nekdo nahodou atik spica pro? Nejlepsi kousek a nejde bikde sehnat. Moc rad odkoupim😁
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    WAKI: Dotstick má úplně stejnou stepdown regulaci jako první Dotaio ;)
    WAKI
    WAKI --- ---
    KOJB: Vzduch si nastav podle sebe. Čím volnější, tak je víc zředěno vzduchem. Ale není to nějaký markantní rozdíl. Dotstick jestli si pamatuju dobře není regulovaténý na výkon. Takže si to nastaví watty dle hlavy. Mám dotaio a nejvíc teda mi vyhovovala ta 0.7. Ale každýmu vyhovuje něco jinýho. Stoji 100 ta hlava. Kup od každy jednu a vyzkoušej a uvidíš.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOJB: jenom jedna poznámka ohledně MTL - doporučuje se na to používat liquidy 50/50 (ale to asi víš)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOJB: pro MTL se vetsinou vzduch utahuje, ale nastav si to dle libosti
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOJB: kapicky jsou obcas taky moc nizky vykon, kdy se odpari jen cast liquidu. Taky to muze byt klidne spatna/divna hlava, u hromady atomizeru jsem zazil ze treba cela serie (krabicka) se rychle spalila/protekala/chutnala divne...

    No a taky pocitej s tim, ze obcas to proste tece, hlavne pokud s tim cestujes a meni se nadmorska vyska, nebo pokud to vozis v jine nez vertikalni poloze.

    Dotstick jsi kazdopadne vybral dobre, mam 2 i kdyz ja jedu spis DL a posledni dobou mi lezi spis ve skrini :-)
    KOJB
    KOJB --- ---
    WAKI: Diky. Zkusim. Jeste chci vyzkoušet zhavici hlavu 1.0. Akorat si jeste nejsem jaky vykon nastavit. Je i potreba nejak nastavit vzduch pro MTL?
    WAKI
    WAKI --- ---
    KOJB: S těmama kapičkama to tak je. Je to zbytek páry, co se ještě odparuje ze spiraly po tom co přestaneš tahat. Pomáhá dřiv odmáčknout tlačítko žhavení a na prázdno ještě potáhnout, aby došlo k ochlazení spirálky. A nenaklápět cigeretu. Snažit se jí co nejvíce držet ve vzpřímené poloze.
    KOJB
    KOJB --- ---
    Čau. Tak jsem taky zacal e-kourit. Koupil jsem si Dotmod dotStick, ale nejsem z toho moc moudrej. Prijde mi, ze na náústku mi zůstává liquid a obas nejaka kapicka spasne i do pusy. Zhavici hlavu mam 0.7 a chci jet MTL. Dělám něco blbě? Diky za případné tipy.

    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Nechcete někdo liquid Emporio Old Tribe? Mám toho deset 10ml/12mg lahviček. Dárek. Praha 3.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZVIRATKO: ja to chci sestavit na brskr mtl atomizeru. jde mi o to, jestli to pletivo mam zastrihnout nebo jak
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BRKODLAK: no tak ja pouzivam hlavne aromamizer se zakladnou primo na mesh
    ale mel jsem i meshem omotanou vatu a taky to "nejak" fungovalo
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZVIRATKO: jak to delas?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    pouzivate nekdo misto spiralek mesh wire?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LOFEEK42:
    SAKALICEK: STL? Taky mi tu jeden leží na stole kousek od tiskárny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam