• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    zdravim, má tady někdo Dicodes Dani Box Micro?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HERMAION: Vicemene vsechny meshove hlavy celkem hrave dosahnou chutoveho podani sebelepsich motacich atiku a spiralek. Ja jsem treba po mnoha letech na RBA a motani nejruznejsich silenosti od 5-7 spiralkovych buildu az po obri spiraly v 40mm titanovi a mesh byl proste gamechnager a v dobrych hlavach je to bez prace a bez dryhitu. V dibe spiralek se hlavy nemohly motani rovnat, v dobe meshe snadno sezenes hlavu kde mas stejnou nebo lepsi chut, stejne nebo vic mlhy, bez prace.
    Co se tyce konkretnich no dlouho jsem jel Artery pro dobry pomer cena/vykon, ale ted uz nejsou moc k sehnani. Pred par mesici jsem poridil novy Voopoo MAAT tank a jsem s nim spokojeny, ale bacha nekde jeste doprodavaji starou verzi, novou poznas podle masivniho ctvercoveho airflow. Akorat u starsich hlav jsem asi u dvou narazil na problem, ze se po par dnech zacala uvolnovat vata a hlava sla do kopru, ale narazil jsem na to jen u hlav pribalenych u atiku, ty co normalne koupis ted uz maji jiny design a evidentne to poresili a zivotnost je zatim nejlepsi z hlav co jsem kdy mel, skoro 3 tydny, arterky jsem menil po tydnu.
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    Po letech motani spiralek, mazleni s Kayfunem a docasne nevere s iqosem bych se rad vratil k vapovani, ale ted ze zacatku spis na lenocha, tak zvazuju docasne nejaky pod na tovarni hlavy.
    Vaprio predstavilo novinku Freemax Galex Nano. Mate s timto nebo podobnym podem pro MTL zkusenosti a jake? A obecne - co podani chuti tabakovych liquidu u te oceli 904L? Pro MTL mam zkusenosti hlavne s clapton draty N80.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: Prave... proste me dostala pohodlnost toho atiku.
    Ale uznavam, ze treba GTR je na urcite chute proste lepsi :D.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHAAG: na GTR mi nesahej :D musim teda pochvalit to Kayfunacky zpracovani, juice flow a plneni je udelany skvele
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: Jsem si rikal ;-).
    U me prave X vyhodilo GTR a One na stridacku.
    Od leta jedu 2x KayfunX kazdy den (jen k tomu sem tam prihodim nejaky squonk, neco na DL nebo FeV).
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHAAG: hele sedl, chutove je super, potah ma super, ale jsem zvyklej na svoje GTR a GT One, tak nemam duvod si ho nechat, chtel jsem si ho jen zkusit :)
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: V cem nesedi?
    B3TL
    B3TL --- ---
    trochu self promo
    [DotMod DotSquonq 100W]
    ZEJDAN
    ZEJDAN --- ---
    Zdravim, nema zde nekdo nahodou atik spica pro? Nejlepsi kousek a nejde bikde sehnat. Moc rad odkoupim😁
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    WAKI: Dotstick má úplně stejnou stepdown regulaci jako první Dotaio ;)
    WAKI
    WAKI --- ---
    KOJB: Vzduch si nastav podle sebe. Čím volnější, tak je víc zředěno vzduchem. Ale není to nějaký markantní rozdíl. Dotstick jestli si pamatuju dobře není regulovaténý na výkon. Takže si to nastaví watty dle hlavy. Mám dotaio a nejvíc teda mi vyhovovala ta 0.7. Ale každýmu vyhovuje něco jinýho. Stoji 100 ta hlava. Kup od každy jednu a vyzkoušej a uvidíš.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOJB: jenom jedna poznámka ohledně MTL - doporučuje se na to používat liquidy 50/50 (ale to asi víš)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOJB: pro MTL se vetsinou vzduch utahuje, ale nastav si to dle libosti
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOJB: kapicky jsou obcas taky moc nizky vykon, kdy se odpari jen cast liquidu. Taky to muze byt klidne spatna/divna hlava, u hromady atomizeru jsem zazil ze treba cela serie (krabicka) se rychle spalila/protekala/chutnala divne...

    No a taky pocitej s tim, ze obcas to proste tece, hlavne pokud s tim cestujes a meni se nadmorska vyska, nebo pokud to vozis v jine nez vertikalni poloze.

    Dotstick jsi kazdopadne vybral dobre, mam 2 i kdyz ja jedu spis DL a posledni dobou mi lezi spis ve skrini :-)
    KOJB
    KOJB --- ---
    WAKI: Diky. Zkusim. Jeste chci vyzkoušet zhavici hlavu 1.0. Akorat si jeste nejsem jaky vykon nastavit. Je i potreba nejak nastavit vzduch pro MTL?
    WAKI
    WAKI --- ---
    KOJB: S těmama kapičkama to tak je. Je to zbytek páry, co se ještě odparuje ze spiraly po tom co přestaneš tahat. Pomáhá dřiv odmáčknout tlačítko žhavení a na prázdno ještě potáhnout, aby došlo k ochlazení spirálky. A nenaklápět cigeretu. Snažit se jí co nejvíce držet ve vzpřímené poloze.
    KOJB
    KOJB --- ---
    Čau. Tak jsem taky zacal e-kourit. Koupil jsem si Dotmod dotStick, ale nejsem z toho moc moudrej. Prijde mi, ze na náústku mi zůstává liquid a obas nejaka kapicka spasne i do pusy. Zhavici hlavu mam 0.7 a chci jet MTL. Dělám něco blbě? Diky za případné tipy.

    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Nechcete někdo liquid Emporio Old Tribe? Mám toho deset 10ml/12mg lahviček. Dárek. Praha 3.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZVIRATKO: ja to chci sestavit na brskr mtl atomizeru. jde mi o to, jestli to pletivo mam zastrihnout nebo jak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam