• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SDN33
    SDN33 --- ---
    BIGEM: prodejci v obchodech, včetně Slovenska
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SDN33: zdroj?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Nevim jestli to tu proběhlo, ale má přijít domluva CZ SK vlád o nemožnosti prodeje ze sk do cz za slovenský ceny. Tak v březnu by to mělo platit.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LEXXA: Uplne normalne max na fb misto toho ze prodavas vapo/el cigarrtu napises ze prodavas prirucni generator mlhy aby ti to nesundal robot.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    PNXNTDD: ja jedu dva Kayfuny, GTR a GT One, oba mam od ty doby co vysly, mezitim jsem zkusil X highendu, ale stejne hulim z tehle
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    Kdyz jsme u toho. Kdyz jsou tedka ty prisnejsi opatreni... Jak funguje trh s pouzityma modama? Povedlo se mi svyho dicodese odpravit. Vyrobce nekomunikuje (zadal jsem placeny servis) a celkem by se mi libilo ho vzit z druhe ruky nez ti nemce dokazu nahnat a prinutit k reakci.
    SMRTK
    SMRTK --- ---
    PNXNTDD: cthulhu Valor mtl, to je top. Mod puma baby, vata BP, dráty mám coilology Ni80. Jinak beru všechno z vapeklubu, expres dodání a dělají to s radostí.
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    PNXNTDD: Nejvic me bavi GTR, Aromamizer MTL a TVGC Millennium. Vata Supersorb, nebo BP. Draty jedu MTL Mamby od TD.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Doporučíte mi někdo skvělej mtl RTA atomizér ? Nebo ideálně celou kombinaci atíku, drátu a vaty ?
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    IOM_NUKSO: z tabakovych s&v mne moc chutna TobGun - Gold. Neni moc nasladly, spis sussi a zaroven plny. Micham se saltem pro mtl 50/50.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOJZEE: Kdyz bys sel z tabaku do ovoce je to takove zvlastnejsi. Ale jinak kdyz motam tak neresim. Ja se ustalil na trech ctyrech prichutich co jsou kousek od sebe a proste leju jak dojedu lahvicku.
    Ale taly premotavam co 3-4 dni takze i kdybych trpel tak moc ne...
    VACA
    VACA --- ---
    Btw, napad vlastne dobrej, ale provedeni spatny…


    HENGLING Qtank Dual Flavor Subohm Tank
    https://youtu.be/w9ke9FnK4os?si=4hAA7w88HcGANS1d
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    A nebo mit klasickej kapak na kostovacky
    VACA
    VACA --- ---
    A nebo, mit druhej tank. Asi jsem nerek nic objevnyho, ze? :D

    Na testovani veci co nevim jestli mi budou chutnat pouzivam t20s.
    Levnej malej tank na tovarni hlavy ktery fungujou dobre a celkem chutnaj.
    Clovek si tak aspon nedo***vi zbytek dne vapovani, kdyz mu nova chut nesedne;)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    LOJZEE: nic nevylejvám a ani nevymývám, prostě tam naleju tu novou.
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    LOJZEE: Kdyz je dobra vata, tak to klidne preleju necim jinym. Jinak to vyleju a hura do ultrazvuku.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    LOJZEE: jsem zacatecnik, jak tady vidis, ale ja to dolivam jak chci a micham. naopak jsem rada za to, ze to vzdy ma trochu jinou prichut.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    menite nekdo prichute po kazdym vyhulenym tanku? nebo casto? a kdyz jo, tak to nejak dovylejvate nebo cistite nebo to nalejete do toho zbytku od ty predesly chuti? ja se bojim to uplne dohulovat ten tank, protoze to je o coilu, uz jich par zařvalo kuli tomuhle. zaroven bych chtel stridat prichute a zaroven bych u toho nechtel vzdycky travit moc casu, ale pak jsem ve fazi, kdy tam mam vzdycky nejakej mix dvou prichuti, kdyz to budu chtit takhle delat..
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    IOM_NUKSO: Schrodinger.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Ok, jeste prosim poradte shake&vape tabakove a hlavne kavove/cappucino znacky a uz dam pokoj :) je jich strasne moc. Na cene nezalezi. Diky
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Já mám rád příchutě "Aisu" z vapria. Mají hotovky sole i shake&vapy. Jsou dražší, ale chutnaj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam