• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELDAGrafické techniky - knihtisk, dřevoryt, linoryt, mědiryt, lept, litografie, sítotisk, fotogravura atd.
    ELDA
    ELDA --- ---
    Tak jsem dnes exponoval v parku dve hodky a zitra doexponuju... Jsem se pri tom celej spotil:DDD Ale vypada to velice nadejne!!! Osvicena vrstva opravdu tvrdne...
    ELDA
    ELDA --- ---
    MARURA: neva:)
    MARURA
    MARURA --- ---
    ELDA: jakoby to nebylo na nastence :-) dik
    MARURA
    MARURA --- ---
    ahoj. nevim jestli to sem uple patri...dystak me nekam odkazte...poradil byste mi nekdo dobre misto v praze kde vitisknou nejake propagacni brozurky + visitky za rozumnou cenu v malem nakladu? diky
    ELDA
    ELDA --- ---
    Ta druha mensi (presto ze je natrena rovnomerneji) je na zkousky. Po dvouch hodinach osvicovani na ni budu zkouset rozpoustet neosvicena mista...
    ELDA
    ELDA --- ---
    Po natreni (lepe to proste neslo, navic jde o prvni pokus, ze)

    ELDA
    ELDA --- ---
    Desticka ze predu (pred natrenim...

    RAEL
    RAEL --- ---
    Držim palce.
    ELDA
    ELDA --- ---
    Zezadu
    ELDA
    ELDA --- ---
    tak jsem se pustil do te heliogravury... Prvni pokus bude asi dost nepovedeny. Desku jsem se snazil nejdriv riznout elektrickou pilou. Ta ovsem cely plech ponicila:(( Takze to bude na vysledku urcite videt. Lepsi je proto si plech nechat srezat od odborniku nebo pouzit rucni pilku. Tekuty asfalt mam asi moc hustej a spatne se mi nanasel. Zatim jsem natrel pouze zadni stranu, rozhodne nevypada moc rovnomerne a navic je v ni prach a kusy stetce...
    LAS
    LAS --- ---
    ELDA: no uz sem to vyzkousel doma na zed a prekvapive to funguje:-)
    ELDA
    ELDA --- ---
    LAS: ano, tak nejak...
    LAS
    LAS --- ---
    mate nekdo zkusenost s vylepem plakatu? normalni kancelarskej papir vsude mozne po ulici. na kamen, zed...staci obyc taposa a stetec...?dik
    ELDA
    ELDA --- ---
    Jsem od kamarada dostal desticku...
    Nevim zda to patri k nejake technice ale prej jo...

    ELDA
    ELDA --- ---
    SULTAN
    SULTAN --- ---
    Ahoj, nevi te nekdo kde by se dali v Praze vyplotrovat samolepy za nakou prijatelnou cenu) ? Kdyzta piste do profilu diky moc!
    ELDA
    ELDA --- ---
    RAEL: zatim to mam jeste nalozene...dostanu se k tomu tak ve stredu ci ctvrtek...tedy doufam
    RAEL
    RAEL --- ---
    Tak jak? Jsem zvědavá .)
    ELDA
    ELDA --- ---
    NAMATHUR: v poho...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam