• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALO_FABUScarpe noctem - nyx deconstructed
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    YBUKO: neptej se, co klub může udělat pro tebe, ale co ty můžeš udělat pro klub!
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    Ready-made!!
    NOIK
    NOIK --- ---
    OMI: to je sice hrozně dojemný-fakt...ale seš ot
    OMI
    OMI --- ---
    *MATHEW --- 13:01:16 29.1.2008
    LOCATION: 00:09 :: board :: nyx :: pripominky uzivatelu


    hele, lidi, fakt bych přes srdce nepřenesl, kdybyste došli k závěru, že jsem vás prásknul a postaral se o zrušení fora. Já se Nyxe jenom zeptal, jestli něco nekutil v kódu, že by to byl nějakej eror. On mě odkázal na tohle forum, já napsal jenom "tak to jo" s výtlemníkem a tím to zhaslo. Fakt nejsem Nyxův oblíbenec (teda aspoň o tom nevím) a nesvolával jsem na vás pomstu vrchnosti. Buď šlo o nedorozumění, nebo to berte jako "uměleckou re-akci", kdy jste zase zkoušeni vy co do mezí vašich reakcí a měli byste to brát jako že jste v nachvíli kůži svých "uměleckých materiálů".

    Musel jsem vypadnout, protože mi volali ze stavby, že už namě dýl čekat nebudou a spustěj to bezemne, ale těšil jsem se, jak si zalezu do fora a budu v něm jenom měnit názvy a vy to budete pořád linkovat jako lokaci a bude z toho krásná historie jako
    útulek paranoiků, které sledují
    jak zaminovat Komentáře, aby zapisujícímu vybuchly do xichtu
    jak vyrobit bombu z propisky a knotu svíčky
    jak převést výbušniny do HTML
    etc ...


    Jo, nasraly mě dvě věci: jednak Ymladris, ta po sobě jako jediná smazala svoje posty, ale podle reakcí na ně to muselo bejt výživný.
    Druhá Fronema... hele, Fro, viděli jsme se jednou v životě na tři vteřiny a hned se chceš měřit, kdo má větší problémy? Až ti jednouo umře na ruce vlastní dítě, přijď znova a můžeme se bavit o tom, kdo má v životě SKUTEČNÝ problémy a může určovat, jaký si kdo zaslouží. Do tý doby mi polib prdel. Protože o problémech v životě víš skutečně totální hovno.

    Takže ne, není Nyx můj kamarád, nepočůrávám se... teda aspoň dneska ještě né a nijak jsem ho neuplatil. To jako abychom si napříště ušetřili další maily. A toho Glembowitze neznám, ale zkusím to najít, jestli teda nemá někdo přímo link.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    XCHAOS: a je opravdu takovej problém stáhnout si tu zálohu a ujasnit si vo co kráčí?.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ZUZU: možná je smyslem téhle konference dosáhnout unbook všech zúčastněných... a tedy i své vlastní "dekonstrukce" ?
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    nůůůů-da     unbook? :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    XCHAOS: :(
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NOIK: :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    :)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    XCHAOS: je
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MATHEW: není.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    XCHAOS: tak to je taktéž mimo
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    no zajímavé by bylo třeba sledovat, jestli jsou úspěšnějí, populárnější a celkově informačně hodnotnější kluby, které mají nevrlého moderátora, který buď okřikuje příspěvatele, nebo rovnou maže příspěvky či banuje jednotlivé uživatele - a nebo naopak kluby liberálnější, kde se spoléhá na to, že každý flamewar časem odezní.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KHALAVERA: No tak posli "neco" a mi ti s XCHAOSem reknem "jojo, to uz bylo".. :-)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    E2E4: to je fér :) ale o tyto debaty tady fakt nejde :) tedy jde, ale až ex post jako reakce na "něco"
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KHALAVERA: Treba chtel jenom rici ze tyhle veci (mozna v trochu jine forme) existovaly uz driv, ze to neni vynalez nyxu..

    Vcetne toho, ze vetsina klubu se casem zvhrne na smalltalk skupiny, ktera klub cte dlouho a nevrle se tvari na nove prichozi, kteri "nepochopili" a vcetne odporu adminu/ostatnich uzivatelu byt subjektem "experimentu" vnimaneho spise jako zneziti a zabordeleni systemu pro neci osobni srandu..
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    XCHAOS: j, ale v tomhle klubu chápeme přímý akt/příspěvek jinak... a pokud jsi klub doteď nesledoval, tak jinak, než nahlídnutím do historie, se chytat nebudeš
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KHALAVERA: tedy, moje aktivita byl podle mě každopádně přímý akt/příspěvek.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    XCHAOS: nic ve zlým, ale nepochopils to...

    "jakákoli aktivita v tomhle klubu spadá do dvou kategorií: přímý akt/příspěvek A/NEBO kritika/reflexe; a to buď zvlášť nebo zároveň; nic jiného sem nepatří"

    dodávám, že tou kritikou/reflexí se myslí reakce na přímý akt, ne na nyx jako takový
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam