• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    JOPS: gratulujem. akurat mi nejde do hlavy, preco si to dal do strachu a hrozy na ceskych cestach :)))
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak jsem vlastnik Octavie II 1,6. Kua, reknu vam, ze to je z Clia skok jak z kola na motorku :) Oproti Cliu straaaaasne obrovsky. Mam sedana a jeste mam hruzu z couvani. Proste tu prdel nevidim a nevim jak moc muzu... Z toho se vzdycky strasne opotim :) Je to zakladni verze (palubni pocitac, klimoska a okna v elektrice), nic extra, ale uplne super stav.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    RALI: je pravda, ze jeli do kauflandu, asi slevy! :)
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    PISTA1: doleva do protisměru nesmíš, kam chces blikat?:) nejdřív můžeš jet jen jednim směrem, pak můžeš jet rovně a nebo doleva. Ale jak tu zaznělo, lepší někdy bliknout zbytečně než pak nebliknout.
    RALI
    RALI --- ---
    VYWERN: a to jako nevis ze starsi ma prednost ty hejsku jeden!!!! :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Ja posledni dobou nemuzu z duchodcu za volantem, to je tak specificka skupina...normalne vzdy jen tise trpim, kdyz se s nejakym stretnu, ale ted mi jeden pri odboceni zkrizil hlavni tak, ze jsem na to musel dupnout a zastavit, protoze tam zustal stat a nemohl jet kvuli chodcum na prechode....tak jsem na neho houkl a jeho babka malem vyskocila z auta a proklela me.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    KRUPAN: Tak to jo, to nedělám.
    also dat art 8/10
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KRUPAN: Aha, to jsem nepochopil, tak to byl debil no :)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    KRUPAN: asi nakej zvyk z dob kdy tym jeste nebyla dalnice a on tam jezdil s povozem po prasny ceste :D
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    FELCARKILLER: vůbec :)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    KRUPAN: dobrej Jaromir :D

    nebylo to tam nejaky zasyfleny, ze by nebyly videt poradne cary na zemi? .)
    JOPS
    JOPS --- ---
    PISTA1: lepsi bliknout, nez nekdy nebliknout
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    FORTRESS:
    ADMIX: jasný, taky to občas udělám, když je volno a když je v tom připojováku nějakej jantar jedoucí 40, ale ne kolmo do levýho, když se tam řítí auto a ne v rychlosti 40km v hodině. on to přímo z tý nájezdový zatáčky vzal do levýho aby se tam zdržel asi dvě vteřiny a pak to hekticky strhl do pravýho. viz. nákres :D


    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KRUPAN: Kdyz je za mnou volno, tak proc ne, v pripojovacim stejne vetsinou jedu min 70-80 uz :D
    MELOP
    MELOP --- ---
    HANZO: Tramvaj tam má koleje, které nikam jinam nevedou (pokud někdo přehlídne jedoucí tramvaj, tak je to doslova na zlatého Darwina, že) -> blikat by tam podle této logiky taky tedy nemusela...

    Zpátky k věci:
    Problém na Karláku vidím v něčem ještě trochu jiném - prakticky na každém sloupu je tam nějaká kamera, takže proč nemít v případě ne tak docela nezaviněného maléru polehčující okolnost?

    Moje zásada je, že když odbočuju -a je jedno, jestli je to přikázaný směr nebo ne- o víc jak 75° (cca. - samozřejmě, záleží i na rozhledových podmínkách, ale zhruba do 60° +/- je většinou vidět bez nutnosti si vykroutit krk), tak radši blikám. Toť vše.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    KRUPAN: Občas to taky dělám když se předemnou připojuje někdo pomalej/kamion.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    PHAILO: jako jo, ale až takhle jsem to viděl poprvy. a to mu to ještě došlo a hned zpět do pravého takovým manévrem, že sem měl obavy, že to prekuli na bok :))
    SITH
    SITH --- ---
    KRUPAN: au. Tak to muselo byt neprijemne. Já viděl tady o kousek dál (https://mapy.cz/zakladni?x=14.0554402&y=50.2331925&z=17&source=coor&id=14.1207681%2C50.2130458) ženskou co přijela na obchvat ze slaného co auto směřuje směr Louny, ale ona se asi spletla a nenapadlo ji nic jinyho, než to auto s babičkou a děckem otočil o 180´a vzít to přes plnou čáru směr Praha
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KRUPAN: To je naprosto normální, potkávám několikrát do měsíce na různých místech.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SITH: 50.2130458N, 14.1207681E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam