• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    RANO
    RANO --- ---
    ono viz jejich agenda...

    Brno autem
    30 květen v 20:00 ·
    Včerejší zážitek našeho podporovatele: „Jel jsem s přítelkyní, která je týden před porodem, na kontrolu do porodnice na Obilňáku. Bohužel jsem musel zaparkovat na chodníku před hlavním vchodem. Ano, byla to moje chyba, ale vzhledem času průjezdu Brnem, jsme to měli jen tak tak na plánovanou hodinu. Upřímně jsem čekal třeba ‚botičku‘, ale po dvou hodinách jsem tam auto nenašel. Takže odtah. Ostatní auta na chodníku vesele parkovala bez pokuty. Po příjezdu na odtahové parkoviště MP jsem se od paní dozvěděl jaký strašný přestupek jsem spáchal! Na okolnosti vůbec nereagovala a napařila mě 800 Kč + 1800 Kč odtah. Přítelkyně se tam skoro složila, ale nikoho to absolutně nezajímalo! Ano, spáchal jsem přestupek, ale jde to snad řešit i jinak!“
    RANO
    RANO --- ---
    PNXNTDD: šlo by nějak rozvést "podařilo se jim zvrátit plno nesmyslných nařízení"?
    jiný pohled na ně totiž je, že běžně brblají na svém facebooku, agendu skládají z totálně nepodstatných věcí typu vymezení se proti týdnu bez aut nebo několikahodinové uzavírce husovy kvůli kmenům, přičemž za vším vidí hollana a zelený, občas se jim povede ukořistit nějaké low-hanging fruit, ale obecně je škoda, že ty potenciálně důležitější věci typu rozumná debata nad formou rezidenčního parkování řeší právě tahle banda nýmandů.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADAMIRA: Tak nevím jak to bude fungovat u vás, ale v Brně skupina https://www.brno-autem.cz/ aktivně bojuje za práva motoristů, podařilo se jim zvrátit plno nesmyslných nařízení, na dost ulicích díky nim zmizely zákazy parkování a podobně.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PNXNTDD: ideovej boj proti autum, to uz je takova floskule, jako ze labute vedou ideovej boj proti detskejm pacickam svirajicim chleba na naplavce.

    uplny koncentraky, fnuky fnuky fnuk fnuk :)))

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PNXNTDD: Rovná práva pro všechny typy dopravy? To bych automobilistům neradil - vzhledem k tomu, že IAD dostává výrazně větší podporu, než odpovídá jejímu modal share, volá tahle iniciativa "méně peněz autům."
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak jste se dočkali. https://www.facebook.com/autempraha/?fref=mentions Přeju ať je tlak téhle inicitivy stejně úspěšnej jako party Brno autem.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VECTOR: ale s tím já problém nemám, narážim tu na ty nápady "jak by to mohlo být" který mi připadaj uplně mimo.

    A s tou spolecenskou umluvou bych to moc nepřekážel, blikat podle pravidel na kruháku mi dneska přijde spíš jako taková malá rebélie :-) (správně bliká každej druhej a to ještě přehánim)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    asi bude lepsi kdyz v tom Brne zustanete
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    CAIDEL: by si asi mysleli ze kážeš až moc
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    CAIDEL: Prosimtě...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PNXNTDD: V Brně by „překážím“ nepochopili?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PHAILO: V Brně se zavazí. Tak zavazím. Až pojedu překážet do čech, vytisknu verzi v jazyce pochopitelným pro tamější obyvatelstvo.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Jinak česky ekvivalent je "překážím?"
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Nejsem z Prahy. Jen z té nevýznamné části republiky, kde se mluví česky. Cílem však nebylo vzbudit nacionalismus, nýbrž upozornit na to, že to může být matoucí.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PHAILO: A co bych tam jako měl napsat jinýho, jednoslovnýho výstižnýho. Nevím co na tom nechápeš. A jo ... ty seš asi z Prahe. V tom případě slovo "zavážím" má ve výsledku stejnej účinek.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Policie bude jezdit v elektromobilech BMW i3. Prý dočasně... | auto.cz
    http://www.auto.cz/policie-bude-jezdit-v-elektromobilech-bmw-i3-pry-docasne-104974
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    KRUPAN: ne, objížděli kolonu po kolejích. Ale koukal jsem, jestli neřídí Zeman.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    THE_MIRACLE: a poslali to někam? ;)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Dneska jsem potkal na Národní policisty v BMW i3...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    LIKUD: Nemůžeš kdykoliv. Musíš dát přednost tomu, kdo jede v pruhu napravo od tebe.
    PNXNTDD: Asi bych tvoji cedulku "ZAVAZÍM" pochopil jako "ZAVÁŽÍM". Což je lehce matoucí informace. Příště to zkus česky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam