• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    RANO
    RANO --- ---
    PNXNTDD: šlo by nějak rozvést "podařilo se jim zvrátit plno nesmyslných nařízení"?
    jiný pohled na ně totiž je, že běžně brblají na svém facebooku, agendu skládají z totálně nepodstatných věcí typu vymezení se proti týdnu bez aut nebo několikahodinové uzavírce husovy kvůli kmenům, přičemž za vším vidí hollana a zelený, občas se jim povede ukořistit nějaké low-hanging fruit, ale obecně je škoda, že ty potenciálně důležitější věci typu rozumná debata nad formou rezidenčního parkování řeší právě tahle banda nýmandů.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADAMIRA: Tak nevím jak to bude fungovat u vás, ale v Brně skupina https://www.brno-autem.cz/ aktivně bojuje za práva motoristů, podařilo se jim zvrátit plno nesmyslných nařízení, na dost ulicích díky nim zmizely zákazy parkování a podobně.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PNXNTDD: ideovej boj proti autum, to uz je takova floskule, jako ze labute vedou ideovej boj proti detskejm pacickam svirajicim chleba na naplavce.

    uplny koncentraky, fnuky fnuky fnuk fnuk :)))

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PNXNTDD: Rovná práva pro všechny typy dopravy? To bych automobilistům neradil - vzhledem k tomu, že IAD dostává výrazně větší podporu, než odpovídá jejímu modal share, volá tahle iniciativa "méně peněz autům."
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak jste se dočkali. https://www.facebook.com/autempraha/?fref=mentions Přeju ať je tlak téhle inicitivy stejně úspěšnej jako party Brno autem.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VECTOR: ale s tím já problém nemám, narážim tu na ty nápady "jak by to mohlo být" který mi připadaj uplně mimo.

    A s tou spolecenskou umluvou bych to moc nepřekážel, blikat podle pravidel na kruháku mi dneska přijde spíš jako taková malá rebélie :-) (správně bliká každej druhej a to ještě přehánim)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    asi bude lepsi kdyz v tom Brne zustanete
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    CAIDEL: by si asi mysleli ze kážeš až moc
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    CAIDEL: Prosimtě...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PNXNTDD: V Brně by „překážím“ nepochopili?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PHAILO: V Brně se zavazí. Tak zavazím. Až pojedu překážet do čech, vytisknu verzi v jazyce pochopitelným pro tamější obyvatelstvo.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Jinak česky ekvivalent je "překážím?"
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Nejsem z Prahy. Jen z té nevýznamné části republiky, kde se mluví česky. Cílem však nebylo vzbudit nacionalismus, nýbrž upozornit na to, že to může být matoucí.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PHAILO: A co bych tam jako měl napsat jinýho, jednoslovnýho výstižnýho. Nevím co na tom nechápeš. A jo ... ty seš asi z Prahe. V tom případě slovo "zavážím" má ve výsledku stejnej účinek.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Policie bude jezdit v elektromobilech BMW i3. Prý dočasně... | auto.cz
    http://www.auto.cz/policie-bude-jezdit-v-elektromobilech-bmw-i3-pry-docasne-104974
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    KRUPAN: ne, objížděli kolonu po kolejích. Ale koukal jsem, jestli neřídí Zeman.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    THE_MIRACLE: a poslali to někam? ;)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Dneska jsem potkal na Národní policisty v BMW i3...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    LIKUD: Nemůžeš kdykoliv. Musíš dát přednost tomu, kdo jede v pruhu napravo od tebe.
    PNXNTDD: Asi bych tvoji cedulku "ZAVAZÍM" pochopil jako "ZAVÁŽÍM". Což je lehce matoucí informace. Příště to zkus česky :-)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SAMOUT CAIDEL: tak jsem to myslel


    CAIDEL: tak napriklad v Emiratech kde maj bezme triproudy kruhace to fakt zjednodusuje jizdu, kdyz prijizdis ke krizovatce, vis do jakeho pruhu se zaradit aby te nikdo nesejmul (obzvlast v zemi, kde vsichni jezdi jako silenci)


    ADAMIRA: jasne, v CR je ten system logickej, vsichni se tak uci ridit (blikat) v autoskole. mame to v zakonech. je to spolecenska umluva. jen jsem chtel nadnest, ze v nekterych castech sveta je to jinak, treba to pomuze uzivatelum auditka pripravit se na rizeni v zahranici. a zajimaly me zkusenosti a nazory na zminenou praxi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam