• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    JOPS
    JOPS --- ---
    KRUPAN: je to pruser, ale na druhou stranu se to fakt muze stat komukoliv... Kdyby byl ozralej/zfetovanej, tak zavrit az zcerna, ale tohle je proste blby.

    Nezavidim to ani jedne strane...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ADMIX: jasně, že nevyhraje nikdo, ale prostě mi to přijde málo...bude za dva roky venku...

    horzná představa
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KRUPAN: Zase to ber tak, ze dokud je to nehoda, tak komu prospejes, kdyz ho misto na tri roky zavres na deset? Ja chapu, ze je to tezky rozhodovani, ale tem trem lidem to zivot uz nevrati, par dalsich zivotu uz nebude jako predtim, a dokud to nejsou umyslny trestny ciny, tak ten vinik z toho taky nevyjde bez dusevni ujmy, pokud neni potaji uplnej psychopat. Tyhle procesy nemaj zadnyho viteze ...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    WYMA: rozpětí 3-10 let usmrtí-li dvě osoby. přeber si to jak chceš. samozřejmě, jedná-li se o závažné porušení...což mi teda přijde....kokot
    WYMA
    WYMA --- ---
    KRUPAN: nedbalostni trestny cin. muze se bohuzel stat kazdymu. nevidim objektivne vzato duvod k nejakym drakonickym trestum.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Nehoda se třemi mrtvými je tragická nejen pro pozůstalé, tvrdí obhajoba - iDNES.cz
    https://brno.idnes.cz/...zna-smrt-rodina-stybl-dry-/brno-zpravy.aspx?c=A170920_120728_brno-zpravy_vh

    takže pan mamrd zabije tři lidi a dostane čtyři roky??? to je výsměch!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Dopravní nehody aktuálně | Dopravní info
    http://www.dopravniinfodnes.cz/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MVEK: já tady nic nenašel, třeba budeš mít víc štěstí nebo si příště nebudeš vymýšlet, ironiku ;)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BLONDYNKA: Já předpokládám nápravu na železnici.

    A pokud je pixla moc široká, tak se jim na vlak prostě nevejde - na silnici je na šířku místa rozhodně víc.

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CAIDEL: Asi ti nerozumím. Z toho, že ID Paleontolog říká, že zákon udává maximální zatížení na nápravu (vyvozuji tedy z toho, že mně říká, že pokud je zatížení dodrženo, dá se náklad přepravovat silniční dopravou), a já mu oponuji, že se to běžně porušuje, tudíž to pro mne není argument (a úplně tady pomíjím, že i kdyby všechny kamiony dodržovaly všechny limity, stejně by to pro mne nebyl argument pro současnou přebujelou kamionovou dopravu), tak ty z toho dovodíš, že já vybízím k porušení limitů?

    No to je opravdu zajímavé, jak jsi na to přišel. Asi ani nechci vědět, jestli jsi to překroutil schválně nebo máš až tak zásadní problém s chápáním psaného textu...
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BLONDYNKA: Korekce: "k porušení toho/čeho kde je definováno maximální zatížení na nápravu."
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CAIDEL: "vybízet k porušení zákona" - eh?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BLONDYNKA: Samozřejmě. Na základě prakticky nulových dostupných informací je naprosto nezbytné zaujmout jasný a nekompromisní postoj - a vybízet k porušení zákona.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CAIDEL: A nebo to tenhle případ nebude, jako u spousty jiných takových případů.


    PALEONTOLOG: Tam, kde vede D11, samozřejmě železnice široko daleko není. mmj. mayximální zatížení na nápravu nikdy nikdo neporušil, žeano.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ví tu někdo, co je to nadsázka?
    Jestli jsem si na něco stěžoval, tak snad jedině na způsob zastavení, který mi nepřijde bezpečný. Tedy mě a druhý osobák zastavili ok, ale pak nás použili jako nárazník pro vytvoření kolony. Nevím, jaký jiný způsob, jak stavět další, je osvědčený nejbezpečnější, ale zůstat nikoliv na špici, ale někde mezi kamiony, tak asi opouštím auto a čekám s vestou za svodidly. Narážím na případy, kdy spící řidič s těžkým vozidlem smete několik aut, a když máme tmu.


    (Jinak vojenský konvoj to asi nebyl, jelo to od Prahy na Hradec, a jen mě zaskočilo, že zavřou most v obou směrech. Ale jako jasně, kdoví, kolik tun ten náklad vážil, to těžko posoudím.)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BLONDYNKA: a kam železnice nevede tam ji postavíme. mmj. zákon udává maximální zatížení na nápravu,
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BLONDYNKA: Samozřejmě až na ty nadměrňáky, u kterých to možné není. Což bude nejspíš tenhle případ.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FELCARKILLER: nadměrné náklady mají jezdit po železnici a ne likvidovat už tak na hovno dálnice.
    WYMA
    WYMA --- ---
    MVEK: hele ty řídíš tejden, nebo jak je možný, že tě překvapujou takový věci? :))
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MVEK: Takže protože jsi jednou někde potkal nadměrný náklad, není dobrý nápad jezdit po dálnici kolem půlnoci? To nechápu. Kdybys ho potkal o 30 km dál, tak není dobrý nápad jezdit v půl jedné? Ehh?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam