• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Já se teď s dovolením vrátím k věrnému tématu "orientační dechová zkouška" a nadhodim modelovou situaci, jejíž řešení by mě zajímalo:
    Zastaví mě hlídka PČR a provede u mě dechovou zkoušku Dragerem, která, bůh ví proč, vyjde pozitivně na nějakejch 0,25 (pralinky, ostřikovače, zbytkáč...). Budu vyzván k účasti na lékařském vyšetření, ale mám v autě dvě malý děti. Nemám komu zavolat, jsem 300km od domova. Odmítnout vyšetření ale nechci, znamenalo by to pokutu a zákaz činnosti. Jak se taková situace řeší?
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Statistika nuda je, má však cenné údaje....koukám :-)
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    tyhle statistiky, ktere vsechno hodi do jednoho pytle jsou na pytel. statistiky zahrnujici v sobe lidskou individualitu budou vzdycky tim osemetnejsi, cim vic osobitych jedincu v sobe zahrnuji. podle me je tohle pausalizovani uplne o nicem a je dobre akorat k tomu, aby bylo zneuzito jako marketingovy nastroj prodejcu vozu. jsem rad, ze mam tak stara auta, ze se do statistik nevejdou, protoze do nich nepasujou stejne jako ja :-) 20+ let, temer kazdy den za volantem s vysledkem jedna nezavinena nehoda. je to o lidech, o pristupu, o stari vozu jen trochu (daleko vic ale o udrzbe a peci) a o znacce vozu uz vubec. tvl a s genderem jdete do prdele!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMBRIDER: Daewoo už 18 let neexistuje, takže to jsou jen starý vraky.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Daewoo ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Ačkoliv jiné značky mají na 10 tisíc kilometrů dvojnásobnou nehodovost, tak škodovek je hodně. Jedna škodovka je z poloviny tak nebezpečná než BMW, ale škodovek je třeba 10x tolik. Takže máš 5x takovou šanci, že tě naboří škodovka než BMW (ten desetinásobek jsem si ilustračně vycucal z prstu, ale určitě jich je víc než dvojnásobek)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: vy s tim neprestanete :D .. ale ja taky ne :*
    Na nehodovost má vliv stáří auta a zkušenosti řidiče, na značce nezáleží | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...vliv-stari-auta-a-zkusenosti-ridice-na-znacce-nezalezi_201508071630_pkoci

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BLONDYNKA: Ehm, má tam být "jdi", ehm.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ADMIX: Na dálnici, tj. kos měnil pruhy
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ADMIX: Na dálnici ne, no. Jdu znova do autoškoly.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BLONDYNKA: Prednost zprava ti nic nerika?!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PHAILO: Odnesl to ale jen on, žejo. Já měla na masce kousky kosa a to bylo určitě větší maso. Byla jsem na dálnici a vlítl mi tam zprava. Blbec.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    BLONDYNKA: To si nejsem tak jistý. Jeden vrabec to do mě napálil (byl jsem na hlavní) čelně a zůstal mi ještě týden v masce.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Nejméně nehod způsobí myši a vrabci, ale nevím, v jakem pořadí.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Zapomněli jste na psy. Ti způsobí fakt minimum nehod.
    BLAF
    BLAF --- ---
    Nejvice nehod zpusobi strizlivi ridici. Jake si z toho vzit ponauceni, je na snade...
    DIVA
    DIVA --- ---
    Nejbezpecnejsi auta jsou veterani, statisticky videno. A nejlepsi ridici kvadruplegici. Cisla hovori jasne.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Když budeš mít nehodu, bude to pravděpodobně se škodovkou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KRUPAN: dekuju za odpoved.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    BLONDYNKA: ja nekoho urazil?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam