• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    tech 0.2 zcela jiste..ale jen u nekoho..
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    FILIPSZ: zeptam se jeste blbe. tzn. ze tohle o cem mluvis se nevyskytuje jen v dechu, ale i v krvi?
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BISCUIT13: ne v meraku, pak ve spravnim..praxe je stejna jako u rychlostni odchylky..(tusim -3km/h)
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    FILIPSZ: to nevim, ale ten odecet se deje automaticky v meraku? jestli jo, tak jsme zase zpatky na zacatku.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BISCUIT13: omyl..do 0.2 maji nektery osoby prirozene alkohol (nejakej derivat) v tele..0.04 je odchylka meraku..proto se od namerenych hodnot odecita 0.24.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    DAVETESS: imho nalozi obe deti do mlikarny a jedete
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: ach jo...
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    DAVETESS: zkusil bych se domluvit s orgánama ;-) přinejhorším svezeš děti policejním autem, ale už vidím, jak se budou tvářit, až jim tam budeš instalovat dětstký sedačky. nicméně 0,25 to už může bejt tak jedině ten zbytkáč, to asi z ostřikovačů nenainhaluješ.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Co nechápeš na tom, že každá jednotlivá škodovka má menší šanci na vážnou nehodu, ale protože jich je hodně, tak je vysoká šance že nějaká škodovka nehodu mít bude? Používám stejná data, nejsou tam žádné dojmy.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: dobre zaseklej kazetak, tvoje dojmy versus Zdroje dat: Jednotná dopravní vektorová mapa, Centrální registr vozidel
    aha, tak jasne hlavne, ze to tak citis ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Co z toho co jsem napsal není pravda?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: cely sis to vycucal z prstu, ale co uz, internet to snese ;)
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Já se teď s dovolením vrátím k věrnému tématu "orientační dechová zkouška" a nadhodim modelovou situaci, jejíž řešení by mě zajímalo:
    Zastaví mě hlídka PČR a provede u mě dechovou zkoušku Dragerem, která, bůh ví proč, vyjde pozitivně na nějakejch 0,25 (pralinky, ostřikovače, zbytkáč...). Budu vyzván k účasti na lékařském vyšetření, ale mám v autě dvě malý děti. Nemám komu zavolat, jsem 300km od domova. Odmítnout vyšetření ale nechci, znamenalo by to pokutu a zákaz činnosti. Jak se taková situace řeší?
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Statistika nuda je, má však cenné údaje....koukám :-)
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    tyhle statistiky, ktere vsechno hodi do jednoho pytle jsou na pytel. statistiky zahrnujici v sobe lidskou individualitu budou vzdycky tim osemetnejsi, cim vic osobitych jedincu v sobe zahrnuji. podle me je tohle pausalizovani uplne o nicem a je dobre akorat k tomu, aby bylo zneuzito jako marketingovy nastroj prodejcu vozu. jsem rad, ze mam tak stara auta, ze se do statistik nevejdou, protoze do nich nepasujou stejne jako ja :-) 20+ let, temer kazdy den za volantem s vysledkem jedna nezavinena nehoda. je to o lidech, o pristupu, o stari vozu jen trochu (daleko vic ale o udrzbe a peci) a o znacce vozu uz vubec. tvl a s genderem jdete do prdele!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMBRIDER: Daewoo už 18 let neexistuje, takže to jsou jen starý vraky.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Daewoo ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Ačkoliv jiné značky mají na 10 tisíc kilometrů dvojnásobnou nehodovost, tak škodovek je hodně. Jedna škodovka je z poloviny tak nebezpečná než BMW, ale škodovek je třeba 10x tolik. Takže máš 5x takovou šanci, že tě naboří škodovka než BMW (ten desetinásobek jsem si ilustračně vycucal z prstu, ale určitě jich je víc než dvojnásobek)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: vy s tim neprestanete :D .. ale ja taky ne :*
    Na nehodovost má vliv stáří auta a zkušenosti řidiče, na značce nezáleží | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...vliv-stari-auta-a-zkusenosti-ridice-na-znacce-nezalezi_201508071630_pkoci

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BLONDYNKA: Ehm, má tam být "jdi", ehm.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam