• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PNXNTDD: s autem 0
    Na motorce jsem jednou letel po asfaltu co mi za zatackou pred ni necekane vlezl dedek s trakarem.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PHAILO: Byl jsem u 4 tam mělo být.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Zajímavý nápad. Já kolem 10. Nezavinil jsem žádnou. Byl jsem 4.
    1x mi vzalo auto mě předjíždějící zrcátko.
    2 x nedobrzdil ten za mnou.
    1 x do mě stojícího nacouval ten přede mnou.
    Cca 6 x do mě někdo najel na parkovišti.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak si tady nahodíme nyxáckou statistiku. Schválně každej napište kolik jste měli nehod. I ťukance.

    Já dvě. Plechařina ve městě... Jednou jsem nedobrzdil já, podruhý ten za mnou. Vzhledem k tomu že jezdím takřka nonstop to považuju za celkem úspěch.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    BLONDYNKA: a myslíš že je na to nutné mít "v krvi"?

    GRANTORINO: zato Tobě nejde elementární matika :D

    BLONDYNKA: no, po městě se většina těch smrtelných nehod taky neodehrává žejo... proto taky (navzdory) menším zastoupení i ve městě ženy vedou "plechařinu"... ale co... uvažovat o statistice v kontextu, to už chce něco komplexnějšího, než vyvádět závěry z absolutních čísel :D
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DAVETESS: Řeší se to blbě. Buď na odběr jedeš nebo nejedeš.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    ale i kdyz po odectu budes mit 0.01 tak ti daj flastr
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    nekde niz jsem daval odkaz jak to funguje..
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    tech 0.2 zcela jiste..ale jen u nekoho..
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    FILIPSZ: zeptam se jeste blbe. tzn. ze tohle o cem mluvis se nevyskytuje jen v dechu, ale i v krvi?
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BISCUIT13: ne v meraku, pak ve spravnim..praxe je stejna jako u rychlostni odchylky..(tusim -3km/h)
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    FILIPSZ: to nevim, ale ten odecet se deje automaticky v meraku? jestli jo, tak jsme zase zpatky na zacatku.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BISCUIT13: omyl..do 0.2 maji nektery osoby prirozene alkohol (nejakej derivat) v tele..0.04 je odchylka meraku..proto se od namerenych hodnot odecita 0.24.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    DAVETESS: imho nalozi obe deti do mlikarny a jedete
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: ach jo...
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    DAVETESS: zkusil bych se domluvit s orgánama ;-) přinejhorším svezeš děti policejním autem, ale už vidím, jak se budou tvářit, až jim tam budeš instalovat dětstký sedačky. nicméně 0,25 to už může bejt tak jedině ten zbytkáč, to asi z ostřikovačů nenainhaluješ.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Co nechápeš na tom, že každá jednotlivá škodovka má menší šanci na vážnou nehodu, ale protože jich je hodně, tak je vysoká šance že nějaká škodovka nehodu mít bude? Používám stejná data, nejsou tam žádné dojmy.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: dobre zaseklej kazetak, tvoje dojmy versus Zdroje dat: Jednotná dopravní vektorová mapa, Centrální registr vozidel
    aha, tak jasne hlavne, ze to tak citis ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Co z toho co jsem napsal není pravda?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: cely sis to vycucal z prstu, ale co uz, internet to snese ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam