• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    MLUKS
    MLUKS --- ---
    MLUKS: Ještě dodám, že to bylo vždy půjčenou Fabií. V mých dodávkách jsem bez nehody :)
    MLUKS
    MLUKS --- ---
    Asi před pěti lety jsem ohobloval poklice při nájezdu na Jižní spojku. Holt únava po týdenní středověké chlastanici (v žíle 0,00)
    Vloni v srpnu double kill srnek o velikosti středních psů při návratu z víkendové akce v Německu. Oprava za 30.000 Kč (v žíle opět 0,00)

    Jezdím zatím 9 let a ročně o hodí jen cca 20 tisíc. Do práce jezdím sockou...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    PNXNTDD: jednu. sestrelil mne zezadu vw transporter a urval mi levou stranu zadku. proste ji ustrelil. ja stal a on jel 70, na posledni chvili to stacil strhnout. ja ho videl v zrcatku, telefonoval picus :)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    0 jako řidič. Zajímavé ale je, že jsem byl už u čtyřikrát v autě které havarovalo (a já neřídil - vždy ale papírově chyba řidiče vozidla v kterém jsem jel). A jako bonus mě jednou auto srazilo na přechodu (vina řidička).
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Ok:
    zima 2002, Škoda Favorit, smyk na sněhu a pád po čumáku do potoka. Pouze plechy.
    tima 2010, Opel Astra, smyk na ledovce, proražené kolo a nějaký plasty.
    Jinak nic, jezdim cca 40k/rok
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PNXNTDD: s autem 0
    Na motorce jsem jednou letel po asfaltu co mi za zatackou pred ni necekane vlezl dedek s trakarem.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PHAILO: Byl jsem u 4 tam mělo být.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Zajímavý nápad. Já kolem 10. Nezavinil jsem žádnou. Byl jsem 4.
    1x mi vzalo auto mě předjíždějící zrcátko.
    2 x nedobrzdil ten za mnou.
    1 x do mě stojícího nacouval ten přede mnou.
    Cca 6 x do mě někdo najel na parkovišti.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak si tady nahodíme nyxáckou statistiku. Schválně každej napište kolik jste měli nehod. I ťukance.

    Já dvě. Plechařina ve městě... Jednou jsem nedobrzdil já, podruhý ten za mnou. Vzhledem k tomu že jezdím takřka nonstop to považuju za celkem úspěch.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    BLONDYNKA: a myslíš že je na to nutné mít "v krvi"?

    GRANTORINO: zato Tobě nejde elementární matika :D

    BLONDYNKA: no, po městě se většina těch smrtelných nehod taky neodehrává žejo... proto taky (navzdory) menším zastoupení i ve městě ženy vedou "plechařinu"... ale co... uvažovat o statistice v kontextu, to už chce něco komplexnějšího, než vyvádět závěry z absolutních čísel :D
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DAVETESS: Řeší se to blbě. Buď na odběr jedeš nebo nejedeš.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    ale i kdyz po odectu budes mit 0.01 tak ti daj flastr
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    nekde niz jsem daval odkaz jak to funguje..
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    tech 0.2 zcela jiste..ale jen u nekoho..
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    FILIPSZ: zeptam se jeste blbe. tzn. ze tohle o cem mluvis se nevyskytuje jen v dechu, ale i v krvi?
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BISCUIT13: ne v meraku, pak ve spravnim..praxe je stejna jako u rychlostni odchylky..(tusim -3km/h)
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    FILIPSZ: to nevim, ale ten odecet se deje automaticky v meraku? jestli jo, tak jsme zase zpatky na zacatku.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BISCUIT13: omyl..do 0.2 maji nektery osoby prirozene alkohol (nejakej derivat) v tele..0.04 je odchylka meraku..proto se od namerenych hodnot odecita 0.24.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    DAVETESS: imho nalozi obe deti do mlikarny a jedete
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: ach jo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam