• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SPM: já se jen vždy bavím, když nějakýho jemitouprdelistu potká další lemitouprdelista... třeba v ještěrce, nebo s nákupním vozíkem :)
    SPM
    SPM --- ---
    Ne že bych chtěl zase rozjet ten flame o parkování... ale dát si na auto takovouhle značku a pak ho zaparkovat na zákaz zastavení a ještě přes chodníček pro chodce, to už chce dobrou dávku jemitouprdelismu :-)

    SPM
    SPM --- ---
    GRANTORINO: místní data nepadly... ale ano, chybí tam ten nájezd, bez něho ten závěr prostě nelze korektně vyvodit. Já nechci spekulovat o tom, kdo řídí líp a kdo ne. Ale když si někdo udělá řidičák a pak ho založí do šuplíku, tak logicky žádnou nehodu nezpůsobí. Takže pokud se k tomu nepřidají nějaká data, ze kterých lze vyvodit jak ta která skupina lidí se doopravdy v tom provozu pohybuje (a ne že jenom mají řidičák v šuplíku), tak jakýkoliv závěr na tom je jenom spekulace...
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Chybí tam hlavně nájezd.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SPM: chapu, takze mistni empiricka data jsou proste vic.. :)
    VYWERN: ale jo, ja to chapu, jenze vy pracujete s uplne stejnou logiko bohuzel... a odrikaneho chleba nejvetsi krajic
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    GRANTORINO: no ja ne, ja uz nemusel, ostatni se ti tu snazili vysvetlit, ze statisticka data nechapes, ale marne :)
    SPM
    SPM --- ---
    GRANTORINO: on je nikdo nezpochybňoval, problém je, že v těch datech dost věcí chybí. Takže ty závěry udělaný na datech od besipu nejsou tak úplně relevantní...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYWERN: jeje, ty si vtipnej, nevim kdo tady zpochybnoval data od besipu :D ted uz je to vlastne asi celkem jedno...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    GRANTORINO: tak urcite mas pravdu, neni treba zadna data overovat a podle toho taky tve vyroky vypadaji :)
    DIVA
    DIVA --- ---
    Ten text je jenom blabla pro lidi s malou zkusenosti nebo predstavivosti. V skutecnosti ty deti co placou na reklamach okolo evropskych dalnic jsou jenom pohledne deti, co se umi rozplakat na fotku, rodicu maji dost pravdepodobne spravny pocet.

    Nejspis se nevenoval rizeni, i kdyz mozna jinym zpusobem. Kazdopadne dnesni nejrozsirenejsi nerest proti pozornosti provozu je mobil.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYWERN: no ja nevim, co si na tom chces overovat.. i kdyby to nebylo vinou textovani, tak je fakt, ze tenhle to moc nevychytal a skoncil ve sve corvete pod nakladakem...

    u tebe by zase stalo z ato rozebrat takova to "nejsem rasista, ale.." .. " nechci delat flame o zenskych ridickach, ale..." stejna logika vyroku, jakoze si to vlastne rekl no ;)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    GRANTORINO: to je takova ta klasika dnesni doby, hodit nejaky nesmysl a neoverit si spravnost dat, ze? :)
    DIVA
    DIVA --- ---
    Chapu vyhrady. Nicmene pro ty co za volantem travime milion hodin denne a do praveho si uklizime na svacinu / papirovani / sms / internet je tenhle zaber k uzitku. Vloni v rijnu jsem se vecer rozloucila v Praze s kolegou, 30lety capek, predala mu balik nebo on mi uz nevim, rano jsme oba byli na jihu holandska, ja ziva. Zaplat pambu ze jiny kolega byl bliz a zbytky nakladu jsem nemusela skrabat z plechu sama. Bylo to presne tohle, zalisoval se do kamionu z 90 na nulu bez brzd. Kdyz jsem ho pak hledala na internetech, nasla jsem nekolik jinych uplne stejne slisovanych ridicu jen za posleni rok. Jednu takovou bouracku jsem i objizdela, fakt fuj a knedlikvkrku. Tohle je typ nehody, ktery je na vzestupu, je treba ho popularizoivat. S obrazkama idealne.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Sice není to pravda, ale mohla by být!!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MUADDIB:
    FERNIE: no tak jo :D tak to asi je stary hoax, ke me se to dostalo ted.. ale at uz ta hlava skoncila kdekoliv, pekny to rozhodne nebylo.
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    MUADDIB: "z FB čerstvě" :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    chjo...

    Is This Corvette Crash Photo a Result of Texting While Driving?
    http://wafflesatnoon.com/is-this-corvette-crash-photo-a-result-of-texting-while-driving/
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FERNIE: coz nejak nemeni nic na tom, ze o hlavu prisel tak jako tak...
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    GRANTORINO: Víš... Corvette nemá zadní sedačky...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYWERN: ..a pro zmenu si dame chlapa za volantem s mobilem... nechci tim samozrejme vyvolat flame jestli chlapci za volantem vic pouzivaji mobil ;)
    taky z FB cerstve
    "pro ty vsechny, kdo cumi do telefonu.
    Panovi nasli mobil furt v ruce a hlavu na zadni sedacce"

    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Dvě nezaviněný - jednou dědek na kole z vedlejší a pak blondýna z jednosměrky. Nicméně se přiznám že to párkrát bylo i z mojí strany tzv. vo pinďourka ale vždy jsem to nějak zvládl nebo přálo štěstí.

    20k ročně s normálním autem, 20k se sportovníma (400-600hp) a 5k s offroadem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam