• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SCHRAPNEL: a jak to dopadlo? Typek vylezl evidentne nasrany :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SCHRAPNEL: Moje posledni nehoda v 2013 byla, kdyz jsem se na semaforu rozjel na jednicku do auta pred sebou.

    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    SCHRAPNEL: Technicky za to můžeš ty žes nedobrzdil. On je ale prostě kokot.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    DYNK: Příští auto už bude s AI, která vyhodnotí, zda stihne zabrzdit a pokud ne, proskenuje SPZ vozu, určí vlastníka, identifikuje dle db občanů řidiče, určí, zda má tento konkrétní pán menší hodnotu života než paní, která jde vedle po chodníku, spočítá riziko strhnutí vozu do levého pruhu, kde zrovna jede někdo jiný s vozem, který má lepší crashtest než tvoje auto a pokud je riziko vyšší udělat cokoliv než to naprat do auta vepředu tak zahájí vhodný manévr a rovnou objedná servis a pojišťovnu :)
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Njn ja som čumel doľava že prejdem hneď za ním. Nečakal som, že zastaví... Zbadal som ho asi 2sek pred nárazom. Každopádne mi je jasné, že je to moja chyba.
    DYNK
    DYNK --- ---
    SCHRAPNEL: Hlavně, že se nikomu nic nestalo. Příští auto bude už s radarem, ne? ;)
    SITH
    SITH --- ---
    SCHRAPNEL: imho jsi měl tak tři vteřiny na to zabrzdit
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SCHRAPNEL: Jeden kterej kouka a nejede kdyz muze, druhej kterej nekouka a jede kdyz nemuze.
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Ak niekedy máte pocit, že ten pred vami má rozum a nezastane pred prázdnym kruháčom, tak tomu neverte. Moja 1. nehoda za asi 500.000km. Raz to muselo prísť.
    Nehoda
    https://www.youtube.com/watch?v=KZT4Unwn4vk
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Shockwave traffic jams recreated for first time
    https://www.youtube.com/watch?v=Suugn-p5C1M
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SPM: Já tím jednou dostal ve 150 na dálnici. Moc legrační to teda nebylo.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SPM: Jako byvaly dlouholety majitel B5 nemuzu nez souhlasit :-).
    SPM
    SPM --- ---
    DYNK: Padající dekly pod motorem jsou celkově takovej koncernovej evergreen. Se stačí v létě při vhodnym světle dívat na libovolný oplastovaný koncern - u 9 z 10 aut je vidět, jak mu kmitá stín pod autem, právě z toho, že ten dekl už drží jenom na půl a kinklá se tam.
    DYNK
    DYNK --- ---
    EXAGE: jo, taky jsem si říkal, že by ty Passaty mohli dělat kvalitnější..
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    DYNK: Teda jak tam pises ze nekolik aut nezvladlo tu kaluz vody ve 100km/h, to neni moc dobre vymysleny.. :-/
    DYNK
    DYNK --- ---
    JINX: byl jsem na podzim u Maxcars poblíž Příbrami. Detaily jsem sepsal tady [ DYNK @ Fotky aut: vlastní, služební - V čem si NYXáci vozí p*del ]
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    JINX: Letos me ceka skola bezpecne jizdy v Moste a pak Caymann S s Jakubem Michalovicem, taky v Moste, pak sem urcite hodim nejakej feedback. :)
    JFM
    JFM --- ---
    GORG: To máš na mysli parkoviště u Džbánu. https://mapy.cz/...983127&z=17&source=coor&id=14.3360147%2C50.0982714&q=50.0982714N%2C%2014.3360147E
    Plácek je to docela velkej, ale jezdí tam už dost lidí, někteří se tam chovaj jako magoři.
    GORG
    GORG --- ---
    DIVA: Nekde u Sarky je takovej placek parkoviste, kde jsme vloni v zime zkouseli smyky na snehu.. Po prijezdu jsme zjistili, ze nejsme jedini se stejnym napadem :)
    Je tam dost mista na experimenty ruzneho druhu.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SITH: taky tak vyjizdim a nevidim v tom problem, ono to snad neni ani zakazane,ne? Nestalo se mi jeste nikdy, ze by me nekdo nebo ja nekoho takhle prehledl, to spis jsou tukance pri couvani z park mista.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam