• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    THE_MIRACLE: ty si asi nikdy nejel na kole vid? kazdej cyklista te predjede zprava, bylo by dost nelogicky kdyby te objizdel z leva....nezastavam se cyklisty, ty nadavky jsou mimo, ale zkus nekdy vnimat provoz pohledem cyklisty a premyslet co bys udelal na kole ty az se budes zase rozcilovat..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    STRACENA: Podjizdet muze, ale nesmi to delat jako kokot, a pak se jeste tvarit ublizene.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    THE_MIRACLE: proč by nemohl cyklista podjizdet?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Senior ve felicii uháněl po dálnici D1 v protisměru, vypátral ho vrtulník - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...vinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=


    hmmm :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    "kdo jinemu jamu kopa, sam do ni pada" XD ups...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ANDR3E: Ohrada/Vítkov?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    AXTHEB: zbytek se jak je videt vysetruje :))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ANDR3E: Jo aha, vysuvny patnik :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    AXTHEB: svestky vs. vysuvny patnik?:)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ANDR3E: A pro nás pomalejší, co se tam stalo?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: (ta louze neni krev, ale kapalina z auta)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Policie CR v akci, dil 283. ukradeno z fb





    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Ještě se vrátím k tomu mému případu, ono to nebylo přímo v křižovatce. Ta byla dál o ty tři auta. Ale beru to, asi jsem vyletěl zbytečně, bylo to možná přehnané. Jde mi jen o to, že ten kolista vůbec nepřemýšlí, že ho zprava nebudu čekat a v momentě, kdy se rozjedu se můžu vyhnout třeba díře blíž k okraji a uklidím ho do příkopu. Pak mu bude celkem k prdu, že měl vlastně právo... Ale už to neřešme, vyletěl jsem zbytečně, uznávám.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    to je kvalitní názor!

    SPM
    SPM --- ---
    Mně upřímně na tý silnici serou úplně všichni a je jedno, v čem zrovna sedím :-) Já bych to zakázal všechno :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DURDIN: Oni spíš věří, že pro ně pravidla prostě neplatí. "Takový ty železný věci s obrázkama a všechny ty přednosti to je přece pro řidiče a co já bych tohleto???"
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    No třeba dneska jsem potkal slečnu co jela na kole v protisměru. Sice tam "cylostezka" končí dost blbě a pokud chce někdo jet dál, musí počkat až projedou auta a přejet silnici v místě kde není udělaný přechod ani nic, ale na druhou stranu jet v protisměru?
    Někdy mám pocit, že někteří cyklisti věří, že pokud zastaví, už se to kolo nikdy nerozjede, takže radši jedou v (protisměru | na červenou | okolo spuštěné závory | přes cyklisto sesedni z kola )...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Hehe mě za volantem nejvíc serou ostatní auta, ale jakmile vylezu z auta tak zásadně cyklisti (teda nepočítám koloběžkáře ale to je naprosto jinej level - jinej vesmír).

    Problém je asi v tom, že pro drtivou většinu lidí má auto "auru zodpovědnosti", značná část cyklistu si ymslí že není učastníkem silničního provozu a jsou obalený nějakou bublinou.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    CAIDEL: Sorry, ale zduraznovat fakt, ze pokud se srazi nekdo, kdo je obalenej tunou plechu s nekym, kdo je obelenej svym oblecenim, tak to obleceni chrani min, je takovej captain obvious, no... To nema se zavinenim vubec nic spolecnyho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam