• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    PISKVOR: neshodnem se. neni tam chodnik plny lidi, je tam cyklostezka plna cyklistu a bruslaru. proto to podle me nektery sere a jedou v silnici
    trava? a to je jako problem v cem? taky tam jsou stromy! melo by se to asi cely zalejt asfaltem aby meli cyklisti vic mista a i ten nejvic rozjetej moh udrzet pozadovany tempo az do branika, nebo jak by sis predstavoval tu spravnou cyklostezku?

    me to jinak netrapi, jezdim tam teda autem casto, ale az na vyjimky se i tem cyklistum v silnici da vyhnout. problem mam obcas pri vjezdu do jachtklubu, je tam na to i semafor, ale na ten samozrejme vsichni serou a kdyz tam chci projet tak blbe cumej. ale taky se z toho nehroutim

    jen jsem reagoval na to ze kdyz cyklista jede jinde tak je to jasny dukaz ze stezka je udelana spatne :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HOBORG: No, právě. Je tam místa a místa, a co tam je? Chodník plnej lidí, kterej je zároveň cyklostezka, tráva, parkování (pamatuju, když tam byly dva _jízdní_ pruhy), a jeden pruh.

    Do centra je...cosi... značený tak, že není jasný, jestli je to cyklopruh, nebo jen nesmazaný značení.

    Ne, tohle není dobře udělaný (a to tady kolmo jezdím po té pěší/cyklostezce).
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    BINARY_PARANOIC: jak s tebou jinak vlastne ve vsem souhlasim tak
    každý úsek, kde dá cyklista přednost silnici sdílené s motoristy před paralelní stezkou pro cyklisty, je především známka blbě udělané cyklostezky.
    proste ne. v podoli na ty cyklostezce kolem vltavy nic spatne neni, jen je proste frekventovana, a to se nekterym cyklistum nelibi, tak jezdej klidne v silnici dva metry od cyklostezky
    SPM
    SPM --- ---
    ANDR3E: docela bych i řekl, že v případě toho rozštípaného tam nějakou roli hrálo i to padnutí mýtu, že evropský auta nerezaví :-) (což pro toho druhého je možná asi i štěstí, když půlka auta uletěla dopryč a neskončila v něm taky)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    zase sikovnej ze sejmul jen sebe, to druhy auto vypadalo jeste celkem dobre na takovej naraz
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Nalepí si na zadek ceduli HOWADOOO a rozštípne se i s autem vejpůl:
    nojo, chudák malej.

    Zlovolně jede po ulici: Ať vypadne, každá silnice je dálnice, nemá tam co dělat!!!!!!!

    QED.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: blbe no, takových je, než dostanou rozum.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    BINARY_PARANOIC: a jedno vítězné ejchuchů nakonec :)

    super, můžem to tu zavřít :)

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Dvacetiletý řidič na Českobudějovicku rozpůlil BMW, na místě zemřel - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...vacetilety-ridic-na-ceskobudejovicku-rozpulil-bmw-na-miste-zemrel-40325741
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    SCHRAPNEL: KM prona, diesel pro plus (bez biosr*cek)
    VRAN
    VRAN --- ---
    SCHRAPNEL: Podle výtoče konkrétní benzínky. Osobní preference je EuroOil a OPTIMAL DIESEL + s VIFem. Když není, tak Benzina.
    KIE
    KIE --- ---
    SCHRAPNEL: Verva disel (Benzina) , do služebáku jsem to lil a pak lítalo samo , nic dalšího se tam dávat nemuselo. ( https://www.facebook.com/Benzina.cz/posts/401259536647859/ )
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já osobně do dieselu tankuju nejraději naftu.
    Kdekoliv.
    V kufru mám plechovku VIFu a poctivě přidávám při každém tankování.
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Ahoj, po 10r sa zbavujem benzínu a kupujem TDI.
    Čo tankujete? Kde tankujete? Ako sa k tomu chovať? Aditívujete? (Audi 3.0 V6 TDI 200kW)... Dik
    SPM
    SPM --- ---
    RALI: protože z profesních řidičů je větší bakšiš :-) Podobně jako ty psychotesty na to (2 - 3 tisíce za křížkování papíru, kterým neprojde v podstatě akorát někdo, kdo by neměl mít ani občanku, natož řidičák).
    RALI
    RALI --- ---
    TRISSIE: sam nevim jak bych reagoval:) ale pokud by te ten kamion mel sesrotoval, tak bys nejdriv zvejkla chodce ty a pak jeste kamion, teda pokud by nemel kliku a neodlitnul nekam mimo :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RALI: já koukala před sebe (kdy už bude chodec pryč a já se budu moct rozjet), takže tohohle borce jsem si všimla, až když už stál.

    Ale manžel mi pak večer říkal, že kdyby si měl vybrat, jestli sestřelí chodce nebo se nechá sešrotovat (ideálně přetíženým, protože papír snese všechno) náklaďákem, tak jde do chodce, že ten by furt měl lepší šanci na přežití.
    RALI
    RALI --- ---
    TRISSIE: vsechny dopravni prostredky muze ridit cvicena opice, a podle toho to taky zacina vypadat...

    napriklad vubec nechapu profesni ridicak, to by uz spis meli testovat nekoho, kdo vytahne auto jednou za rok na dusicky, zda si jeste vsechno pamatuje, nez lidi, co za volantem sedi denne...

    a jo, je mezi kamionakama spousta nezkusenej, premachrovanejch a mnoha jinymi zpusoby nebezpecnejch lidi, stejne jako u motorkaru, ridicu dodavek, osobaku, kolobezekl, bicyklu, traktoru atd..

    to bych stipal prdeli hrebiky, tohle se mi stat.
    A popojela si, kdyz uz pesec uskocil, nebo jsi cekala na ranu? :D
    HIMLHERGOT
    HIMLHERGOT --- ---
    je to naky zacykleny
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BINARY_PARANOIC: No, to si spíš jenom SAMOUT prostě vymyslel svého nepřítele (protože o ničem jako speciálním živočišném cyklodruhu tu celou dobu řeč právě vůbec nebyla, naopak byla o běžných cyklistech) a teď s ním zuřivě bojuje. Drobátko Don Quijotovské :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam