• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PISTA1: já tam vidím na sračku jen předek :-)
    Btw.když jsme u toho (a u těch sčítání rychlostí), před dávnými lety jsem jel sám ve Favoritu za deště po kluzkém prehistorickém asfaltu. Proti mě Mercedes E po prostředku silnice. Když mě jeho řidič zahlédl, už to nestačil stočit na svojí polovinu. Srazili jsme se šikmo mým předním rohem do jeho zadních dveří. Medvěd se pohl o pár cenťáků, já letěl na skálu, co byla vedle silnice, na ní jsem se otočil na střechu a jel jsem po střeše tak 50 metrů. Pravé sloupky nalomené. Nebyl jsem připoutaný (v té zemi to tenkrát nebylo povinné a já byl ještě mladé jelito). Fáčko na odpis, mně se nestalo absolutně nic, jen jsem si trošku škrábnul ruku od skla posléze, když jsem vylézal z auta.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Já ráno volal pomoc klukovi co vzal strom na fotce vpravo. Auto na sračku, on v šoku jinak jen vizuálně pár oděrek.

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    COWBOY: tady ale evidentne to cerveny auto dostalo smyk tesne pred tou fabii a ta je nejpis nabrala v plny rychlosti z boku..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CAIDEL: V případě, že stejná auta, stejné těžká a jedoucí stejnou rychlostí, přesně přímo proti sobě, tak nesčítají.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOMBRIDER: Když jedou dvě auta proti sobě, tak se ty jejich rychlosti sčítají.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    COWBOY: jak sečtou?

    Tohle je smůla, dostat to do boku postaršího japonce nechceš..
    ANDR3E: Dneska jsem potkal možná něco obdobného. Auzo co jrlo proti mne se chytlo krajnice a řidič ve snaze to srovnat asi dost cuknul volantem což ho rozhodilo, naštěstí oba jsme jeli hodně pomalu. Takže já zastavil a on to těsně přede mnou ukočíroval, mávnul a mazal pryč..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ANDR3E: Prostě je to tak, že lidi (i řidiči) dělají chyby. 60 na ledu může být vražedná, kor když se ty rychlosti sečtou.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    podle tech fotek resp. sirce a stavu silnice uplne nechapu jak se muze stat podobna nehoda, pri rychlosti kterou by tam clovek mel jet by se to tezko stalo

    Dvě ženy nepřežily u Prahy srážku aut po smyku - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dve-zeny-neprezily-u-prahy-srazku-aut-po-smyku-40344125
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Tak ramer se detekuje lip. Laser musíš rušit. Nicméně mám to ve všech autech a maximálně tak blbej čuměj. Ale než aby se nějak zdržovali tak je pro ně lepší počkat na jinou kavku.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    PHAILO: Laser měšťákům nestačil tak si nechali do ochcávky namomotovat ramera. I to je málo tak vrámci "zklidnění" dopravy nasázeli bedny všude.
    Dokonce jsme byli včera i v TV
    Nové radary v Novém Městě nad Metují — Události v regionech (Praha) — iVysílání — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/...alosti-v-regionech/obsah/804548-nove-radary-v-novem-meste-nad-metuji
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PISTA1: Měšťáci mívají obvykle lasery. Proti tomu ti pomůže jen aktivní rušička, což je na hraně (resp. za, ale blbě se to prokazuje a odhaluje) a je to řádově 60k+. Klasický "antiradar" za 10 - 20k si s tím neporadí.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    ANDR3E: Tak si asi letos pořídím k ježíšku antiradar :(

    Ne, fakt nejezdím jak prase. Ale město jak vypadá potřebuje vybírat prachy, tak to tu doslova obšancovali radarama.
    A nehodlám jim platit výpalný když mě to náhodou ulítne na 56 km/h (za to teď dávaj měštáci litřík)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: pokracovani :D

    Stará mě zabije, povzdechl si muž u BMW zaparkovaného v parku na schodech - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/.../stara-me-zabije-povzdechl-si-muz-u-bmw-zaparkovaneho-na-schodech-40343165
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: nn, ja jel nastesti jenom okolo :-)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SPM: jo ja to pochopil, ze ty jsi to koupil a mas konzervu :)
    SPM
    SPM --- ---
    DANYSEK: já jsem ta výjimka, co se po tý silnici snaží jezdit a nezastavovat u každý nehody, aby se podíval :-D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: a tak fotky "dokonceneho dila" by bejt mohly ne? :-)
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: nemám :-/ jsem do toho druhýho auta, kterým jsem zrovna jel, ještě furt nedal kameru :-/
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SPM: no tyvole... uka :)
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: no, kdyby jenom v Polsku... dneska jsem vyjel od domova a kousek od baráku jsem měl to samý :-D Nedostal teda pluhem až do okna, ale auto celej bok rozpáraný jak konzerva :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam