• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VYWERN: On už je. 130 se má taky dávat každejch pár km dálnice značka?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SPM: meli ten zakaz dat vsude a nejen na nekterych usecich.
    SPM
    SPM --- ---
    Se těm předsudkům nedivím... včera za obě cesty do práce i z práce jsem jich viděl víc v levym pruhu na explicitním zákazu předjíždění, než kdekoliv jinde.
    SITH
    SITH --- ---
    SAMOUT: zajímavé předsudky pane kolego
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SITH: Spis bych rek, ze ridici toho kamionu, kterej se tam vritil cestovni rychlosti, zlamany nohy skoro pokazily film, na kterej zrovna zaujate koukal...
    SITH
    SITH --- ---
    SAMOUT: osobák za sebou netahá 30tun
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Fascinujici je rozdil puvodni rychlosti mezi tim osobakem, a proletivsima kamionama. Osobak jede v silenych podminkach zodpovedne pomalu, kamion nedba...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    TOOMIX: Rekl bych, ze ten co podebral kamion v 1:03 se proletel vrtulnikem. Sileny :/
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SITH: tjn, takovyto kdyz se zbity lancknechti sbiraj ze zeme po skirmishi a najednou se z mlhy vynori tezka jizda v utocny klinovy formaci..
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ANT_39: to bude asi nastesti "jenom" slisovany ne v plny rychlosti..
    SITH
    SITH --- ---
    TOOMIX: ten kamion na konci O.O
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    ANT_39: "Celkem zraněno 6 osob, 2 z toho těžce." Hm, takze to furt zas takovy stesti byt nemuselo :-|
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    ANDR3E: Tyjo, koukam na tu rozmlacenou cervenou... asi dodavka to byla, mezi kamionem a nakladakem s traverzama, a pripada mi neuveritelny, ze "nedošlo k žádnému život ohrožujícímu zranění". Posadka mela stesti v nestesti...
    RALI
    RALI --- ---
    ANDR3E: Pred takouhle rachandou me jednou zachranilo močeni. Jel jsem s Avii mezi dvema tatrovackejma soupravama, proste uz jsem musel, tak jsem si zastavil a v doliku na dalnici pred Slanym byly tatrovky poskladany pres celou dalnici a par osobaku k tomu. Par hodin jsem tam sice postal, ale alespon celej.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Úplně pitomá. Sebrat řidičák i svéprávnost
    Ukradl auto i s ročním dítětem. Chomutovská policie pátrá po neznámém pachateli, hledá svědky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/policie-patrani-chomutov-ridic-kradez-auta-ditete_2201121734_kro
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Setkání sypačů s některými řidiči
    https://www.youtube.com/watch?v=5BCRN7ygOfc

    :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PISKVOR: Aha, to jsem si neuvědomil, že
    v Česku není :-) Tím spíš to nemůže být podle zvyku, ale podle navigace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam