• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    BOREC
    BOREC --- ---
    GUMBA: stává se mi to jen na dálnici, díky za tip !

    HAR4NT: diky bro, budu do toho muset zainvestovat
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BOREC: udrzovat uroven cukru v krvi, jisty bonbony se nejmenujou BESIPKY pro nic za nic:) ja sem letos daval 2x vicemene na otocku trasu Praha-Kitzbuhl-Praha a vybavil sem se dycky magnesii a nakejma besipkama, cockama, medvidkama apod:) plus sem po ceste samo normalne stavel po 2-3 hodkach a normalne se najed, zabralo to tak 14-15 hodin vcetne hodky pauzy na obratce a vsecko sem to v pohode ustal, vcetne pokecu s nemeckejma policajtama nekdy v jednu v noci:))
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    BOREC: Mně celkem funguje žvýkat, po městě ani netřeba, ale na dálnici v podstatě nevyjedu bez žvýkačky v hubě.
    BOREC
    BOREC --- ---
    BOREC: trochu dost obavy
    BOREC
    BOREC --- ---
    Můžu se zeptat - padá na Vas někdy mikrospanek a pokud ano, jak s tím bojujete? Poměrně často to na mě jde a popravdě z toho mám trochu obavy. Rady jako více spánku chápu ale je to nereálný, spím tak 6-7 h max.
    Děkuji
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TOOMIX: to neni zadnej senior ale dementni dedek, co patri za mrize
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Další jízda o život, senior v ranní špičce urazil v protisměru osm kilometrů - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/protismer-ostrava-opava-senior-hyundai-michalikova-policie.A221021_131913_ostrava-zpravy_jog
    SPM
    SPM --- ---
    Já tam teda krokem neviděl jezdit snad ještě nikoho... Spíš mě naopak překvapuje, že tam těch totálek neni víc, vzhledem k tomu, jak se tam při hustotě provozu jezdí :-)
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    ADAMIRA: Kdyz se naposledy dival pred sebe, byla tam zelena, a ten strudl aut se posunoval...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ANT_39: Jo uz to chápu, nějaká důležitá sms a noha na plynu, fuck yeaaaah 😎
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    ADAMIRA: vypada to,ze modra Skodovka nejela krokem.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SAMOUT: Taky jsem na to Koukal a nějak si nedokážu představit co se tam stalo. :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Muze mi nekdo polopaticky vysvetlit, jak nekdo muze udelat totalku v miste, kde se jede krokem?
    Nehoda šesti aut u Palackého náměstí zablokovala provoz do centra Prahy - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/praha/zpravy/dopravni-nehoda-rasinovo-nabrezi-policie-vysetrovani.A221018_090143_praha-zpravy_baky
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    VYWERN: U nás to bylo taky a nejvíc těch dětí byly západní cizinci a kupodivu převládaj skopčáci. Jednak tu mají v okolí nějakou elitní školu a pak nás jejich rodičové asi furt mají za holubník. Nicméně pak město sk8park předělalo, krásnej novej beton, ploty atd, ale jaksi zapomnělo dodat i překážky...od té doby klid :-)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ZVIRATKO: to mam trochu jine veci na praci :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VYWERN: policistu natocit a zastavit a zeptat se ho, proc porusuje zakon o policii... nic jineho me nenapada
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    U nas postavili skate park, tak ted po celem okoli jezdi bandicky klidne o 10-15 deckach 10-15 let, vsichni na kolobezkach a po silnici v hloucku, ze musite zastavit, nechat je projet a pak muzete zase jet. Jeste si vas u toho nataci, co kdyby na ne nekdo zatroubil. Policie to vi a samozrejme nic neresi, protoze proc by mela, ze ano.
    JOPS
    JOPS --- ---
    je fakt, ze z tech kolobezkaru zacina jit strach. Jedu po vesnici autem a proti mne si to po druhe pulce silnice jeli tri elektro kolobezkari vedle sebe. Vekovy prumer 10-12 let. Nemel jsem z toho vubec dobry pocit, tam staci, aby o sebe skrtli riditkama a ten nejbliz ke stredu silnice je pod autem ani nemrknu...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mně se něco podobnýho stalo v autě. Proti mně si to v mým pruhu svištěl na e-koloběžkách páreček dementů cca 18-20 let. Jel jsem pomalu a viděl jsem je docela z daleka, tak jsem ještě víc zpomalil a sledoval, co kokoti udělají. Nakonec se cca 20 metrů ode mne milostivě odjebali na chodník, ale hrooozně je to obtěžovalo, zmrdy.

    A tohle má volební právo.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SPM: to je sice pravda, ale pokud by soudy rozhodovaly podobne jako u ridicu motorovych vozidel tak to hodej cyklistovi, protoze mel prece predvidat vsechno, zvlast kdyz videl deti, protoze kazdy ridic je povinen byt jasnovidcem co se umi teleportovat.
    SPM
    SPM --- ---
    ZVIRATKO: tak ikdyby to byl chodec, tak by měl zůstat při tom kraji a neskákat doprostřed...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam