• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    VYWERN: nejspíš měl oktávkář pravdu, ale když se s ním vyloženě nepereš kdo z koho, tak to na to problikávání a troubení imho vůbec není
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Ahojte, mam dotaz na pravidla predjizdeni. Kdyz jedou dva pruhy v jednom smeru ve meste a auta tam jedou vedle sebe, tak jake je spravne chovani,kdyz je konec mesta. Jde mi o to, ze ve meste se nejedna o predjizdeni a auta jedou vedle sebe, ale za ceduli uz se to v ten moment bere jako predjizdeni, i kdyz auto v pravem je rychlejsi? Tzn. by spravne nemelo zrychlovat, dokud ho ten v levem nepredjede, i kdyz vlastne ani nevi, zda ho predjizdi nebo ne, protoze jel celou dobu vedle nej.
    Vcera se mi totiz tohle stalo, za ceduli jsem normal na ctvrt plynu zacal zrychlovat a octavkar to v levem nerozdychal a zacal na me zbesile troubit a blikat.
    SPM
    SPM --- ---
    GLOBETROTTER: 3 kamiony vedle sebe už jsem taky viděl... v Polsku :-D
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    GLOBETROTTER: Ale nejeblo, srovnavas nesrovnatelne...pokud nejsi v aglomeraci velkych mest, jako Dallas, Houston, LA tak je provoz uplne v pohode. Kvalita dalnic je nesrovnatelna a rozhodne se ti nestane ze se pretahujes o levy pruh s kdekym protože v pravym je vlacek kamionu...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Silvestr je dnem emancipace.
    Silnice plny ridicek.

    Akorat to slovo "ridicek" si predstavte kurzivou a v tlustych uvozovkach. Tolik blondynek s jednorozmernym videnim jsem v takove koncentraci jeste nepotkal.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    MIKEE: No, asi jak kde... :-)
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    GLOBETROTTER: taky je tam ale spolecensky neprijatelne jezdit v aute bez automatu a cruise control, tak ta dalnice nevypada pak tak na kokot jako u nas
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GLOBETROTTER: neco tam najeto mam... vc. naakych probliknuti od cajtu.. jakoze to uz je moc :) vis... ono to tam je tak naak i tak, ze predjizdeni zprava je legal... narozdil od nas, ze? ;) a ono to dost veci meni z pohledu (ne)bejt prase...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: Tedy rychleji než bylo povolené pro jakákoli vozidla, ne jen pro kamiony.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Dámy a pánové, vás by asi všechny jeblo jezdit v Americe. Ve většině států je legální a společensky přijatelné jezdit na dálnici ve kterémkoli pruhu. A jednou jsem viděl tři kamióny vedle sebe (na třech pruzích ve směru), pravdou je, že ten v levém pruhu, co předjížděl ty dva další, jel rychleji než bylo povolené:-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NYKRUK: Pokud jsem viděl, že je volný,s oblibou jsem jej používal k podjíždění :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    taaak... dnes jsme se vraceli po 22h smer Praha po D1... tri pruhy, nikde nikdo... az na jednoho pitomce, co nutne musel jet v prostrednim pruhu... :D
    KELDA
    KELDA --- ---
    BMW i Mercedes přestávají do svých vozů montovat blinkry. Jejich řidiči je nepotřebují | Autosalon TV
    https://autosalon.tv/novinky/nova-auta/bmw-i-mercedes-prestavaji-do-svych-vozu-montovat-blinkry-jejich-ridici-je-nepotrebuji

    No sic srandičky ale dokážu si představit že budou i zastánci ...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Stoupací pruh, pruh pro pomalu jedoucí vozidla je povinný pro všechny, kdo jedou méně než 80 km/h, ale pokud je volný, mohou ho používat i všechna rychlejší vozidla. Akorát je to špatně chápáno a lepší je tlačit se doprava nebo mermomocí je po prostředku. Přeci nepojedu za čárou, ostuda.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GLOBETROTTER: dobyvatele jizdnich pruhu... takovejch je... prece se ho nevzda, kdyz uz se tam tak pracne dostal :D
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Mopedisti, kteří ignorovali výstražná světla na přejezdu, projeli bez problémů a ti, kteří poctivě čekali, byli smeteni náklaďákem, jehož řidič ignoroval taky...
    MSN
    https://www.msn.com/en-us/autos/other/five-injured-after-truck-wiped-out-by-oncoming-train/vi-AA15OQig?ocid=msedgntp&;cvid=2673be90a982482c9961518c4fcb91bf&category=foryou
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TAX: Pravý pruh je pro kamiony, ne? Co by v něm měla jako dělat?
    To místo je nějaký divný, pamatuju si, jak jsem tam před lety troubil na nějakýho Chachara s kloboukem ve Favoritu, co jel stovkou v levém pruhu ze tří. Dělal na mě nějaký nasraný posunky.
    TAX
    TAX --- ---
    21. km D1 smer Praha, pritok ze silnice c. 3 a D1 se stava 3proudou: slepice pritekajici ze silnice c. 3 se musi okamzite radit do stredniho pruhu, prestoze tam nema ani kilo a v jizde v pravem pruhu ji vubec nic nebrani. levy pruh (jak jinak) saturovany. nekdy bych strasne rad mel radlici.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Šofér kamionu, tutůt

    Kamion v plné rychlosti smetl na Mělnicku odbočující auto - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-kamion-v-plne-rychlosti-smetl-na-melnicku-odbocujici-auto-40418695

    šofér kamiónu tuut tuut
    https://youtu.be/nhJYb7IKB7o?t=31
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    DOCKINEZ: Nevím čím to je, ale já poslední týden potkávám policajty někde hlídkovat skoro každý den. Pak od toho místa jede každý jak důchodce pokud tam jsou na blikačkách.
    Ale o auta s chybějící technickou, pojistkou, atd jezdí stejně vesele asi dál. Posledně mi říkal kolega, že ho chytli letos už podruhé na jeho propadlou technickou..a neřekl bych, že s tím něco dělal..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam