• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JAMILLOS: tady vidíš lidský priority
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Tvl a to tu byl řev za třicet příspěvků o ekologii...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LEONKO: Gut, tak prosimtě až sem budeš házet foto, tak je nezapomeň, očíslovat, aby si lidi nemysleli, že si zhubnul a navíc si debil co neumí nahrát fotky ve správným pořadí.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KID_MCHUTT: mě tady z toho flejmu nejvíce zaujalo "já osobně bych třeba velice rád vyměnil tělo za něco, v čem bude fungovat ten mozek s vědomím, ale nebude potřeba se o jeho funkčnost starat"
    zemské bytosti mají duši a tělo propojené a myšlenky kolem nepřirozenosti bytí se člověku dycky vymstí. to je stav mysli, kdy nechceš dostatečně přijmout velkou část sebe (hmotnou podstatu). o to tělo bude chátrat, když k němu mysl přistupuje s despektem a nechce se jí ani uznat jeho existenci
    a to "tak tobě vadí tlusťoši" je taková klasika boužel :(
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    TAPINA: Pokud se nemylim, tak vazeni je dobre jen kdyz mas velkou nadvahu. Pozdeji je lepsi merit jen obvod pasu. Vetsina lidi totiz pri hubnuti zaroven nabira svaly (protoze kvuli hubnuti cvici). A svaly jsou tezsi nez tuk, takze mereni hmotnosti je pak docela zradne.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: ty vole, to je dobrej fotosop... :D :D
    IANIS
    IANIS --- ---
    Pojďme zlynčovat toho co tu prohlašoval, že po alkoholu nepřibírá !
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    No já ...sem děsně hubenej a chtěl bych bejt tlustej, ale ať žeru co chci a kolik chci tak nic
    a klidně budu i vegan když po tom ztloustnu ;-)
    NOIK
    NOIK --- ---
    SALVATOR: Dragon si mě vyndal z DI tak se už ptát nemohu:((
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Nedělám crossfit :(
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Prosimvás, je tady eště nekdo, kdo byl tlustej a už neni, nebo je tlustej, ale nebyl, případně kdo je tlustej furt? Mohl by se už konečně NOIK zeptat, jestli už se vyjádřil DRAGON a FILTHY_SAD_EMO sdělit, že je vegan, ať to tady konečně můžeme uzavřít?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Kdo nám přijde vysvětlit, že kilo svalů je těžší než kilo tuku?
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    MONROE: tak alou napravit:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JAKE_UP: podejte si ruku s ufem, ten zas nechápe jak vzniká zadluženost :-D
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    MONROE: nám Kuba z trasformárny vždycky radil sledovat míry s tím, že se váží akorát dobytek. A za mě rada nad zlato, sledovat úbytek cm je mnohem víc motivující, váha se kolikrát nehla třeba měsíc a nebo naopak třeba kilo přibylo, zatím co dole byly další 3 cm...
    GREW
    GREW --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TAPINA: A po každým menstruačním cyklu ti ta dvě kila už zůstanou?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    JAKE_UP: LOL. Je vidět, že znáš menstruační cyklus jen z doslechu. Dvě kila žádný problém.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    CORNELA: Ale teda vyhrabala, ne?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TAPINA: Jestli někoho demotivuje, že mezitýdně jeho váha vzrostla o půl kila (nebo nepadala tak rychle jako týden přetím) a nechápe právě zavodnění nebo to, že se prostě jen míň vysral, tak si nezaslouží nic jinýho, než bejt tlustej. Fokin snowflakes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam