• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    HONZA09: Ta horní imho je Natja Brunckhorst, představitelka filmové Christiane.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    HONZA09: to je Christina F. ?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---




    CDR
    CDR --- ---
    sedm let rozdíl
    CDR
    CDR --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TABBY: feeling old yet ?
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    TABBY
    TABBY --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    JAYBEE: vidim prave
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    GRANTORINO: neskutečně... i prdel se z toho zcvrkla
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    JAYBEE: to jsou hodne kysely hrozny, co?
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    VITEKK: jako jo...ale i ne... Přesně tohle jsou ty život otravující moudra, který otráví do morku kostí.
    No nic...svou původní reakcí jsem jen chtěl naznačit, že ne vždy je důvodem bezdětných jedinců a párů to že by honili kariéru, nebo dlouho přebírali potencionální partnery/ky, nebo nebyli schopni převzít zodpovědnost, nebo že by chtěli zachránit planetu nerozmnožováním se...

    Uplně nejradši mám ale rodiče (na nikoho tady v diskuzi nenarážím), kteří k dítěti přišli uplnou náhodou, třeba už po pár měsících známosti, když ona vynechala pilulku, nebo když on nachcanej z hospy zasunul bez gumy, nebo když nestihl vytáhnout, nebo když oba v zápalu vyndanosti po kalbě zadělávali bez ochrany, a ted mají plná ústa toho, jak je díte smysl života a jak bez dětského smíchu je život smutný a podobný echt moudra, a přitom jejich bejby bylo zplozeno naprostou náhodou, omylem, neplánovaně, nechtěně, moc brzo a v nevhodnou dobu. Výše uvedené jsou situace zplození, jak k tomu přišli moji štastnější přátele.
    A kolik takových rodičů je, kteří pod ochranou známkou rodičovství, plodí moudra a hodnotí druhé.
    njn smysl života...ke kterému přijdeš kolikrát uplnou náhodou :D


    Ale tady je to vlastně území - tlouštíci vs. hubenouři...tak dost bylo teploušáren a zpět k tématu...

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    tahle diskuze není Vegeta národa?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    Nechcete s tim jit do mimibazaru?
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    VITEKK: podepisuji
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    JAYBEE: deti jsou to jediny co ma v zivote smysl ;)
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    HERR_FLICK: tvle ty umíš číst jak já psát.... psal jsem DO 30ti let .. Chceš -li to polopatě, tak mezi 20-30 rokem jsem děti chtěl ale ženy nechtěly. Po 30 můj zájem o děti upadá, ale už je konečně žena, ktá dítě nebere jako nemoc... chápeme?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HERR_FLICK: To je jednoduché, začala dítě chtít až před dvěma roky.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    JAYBEE: ve 30 jsem chtel deti, ale zadna z zen o tom nechtela slyset
    Ted je mi 33
    Mam vedle sebe konecne partnerku, co by deti chtela
    Jsme spolu 6 let

    JAYBEE
    JAYBEE --- ---

    ANABEL_LEE: tak to jsem asi divnej chlap.... do 30ti jsem děti chtěl toužil jsem po tom být táta pod 30 ale žádná z žen v mém životě v té době, o dětech nechtěla ni slyšet... A ted ve 33ti, když už konečně mám vedle sebe ženu, se kterou si dokážu představit společné rodičovství, a ona děti chce, tak já děti nechci, nebo spíš chci mín a mín...A to o dětech mluvíme skoro furt, vzhledem k tomu, že kolem nás se to množí jak králíci a otázkám na děti po 6tiletym vztahu navíc v našem věku, lítaj ze všech stran.
    A oba máme stejný názor, nevnímáme že je pro nás dobrá doba na množení, máme pochyby jestli přinášet život do tohoto dosti pochroumaného světa, víc víc se znás vytrácí přesvědčení že účelem bytí je reprodukce. A ne nehoníme kariéry :D Spíš jsme přestali řešit jestli děti jo nebo ne a jestli ted nebo až později...
    SITH
    SITH --- ---
    SA_KRA_: a povězte nám kolegyně, jak se tedy úplně tradičně zakládá rodina? Ať se tady všichni hezky rozřadíme do tradičních skupin
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SA_KRA_: Odkdy tuleníčko a prstíčková metoda nejsou tradiční?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam