• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ANNONKA: Promiň, nějak jsem to tady přehlídnul.
    Rozměr 7*9m
    Topení zatim jen krbovkama (jsou to tvárnice použitelný na nízkoenergický domy a mám to dost prosklený na jih). Chtěl jsem to kombinovat s elektrokotlem, ale je to zbytečný. Spíš tam asi letos mignu malý tepelný čerpadlo vzduch vzduch na temperování v době nepřítomnosti.
    Voda - vrt
    Odpady - k těm nevim co bych ti napsal :)

    Pozemek mám částečně svažitej a v tom svahu jednou sklípek bude. Ale bude mimo barák. Jak kvůli komplikacím technologickejm, tak kvůli finanční náročnosti (tu se snažim rozmělnit na etapy kvůli absenci hypo) a mimo jiné taky kvůli vlhkosti.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ANNONKA: Proč diskuse? Konečně si někdo postavil normální domek:-) Ale dobře: Mohl by mít sklep. Kdybych si stavěla domeček, určitě bych chtěla sklep, i když je mi jasný, že to stojí jak jedno patro.
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    JAKE_UP: taky na ni čekám. Jenže botoxy a vrásky jsou zajímavější, než hurá mám bydlení a navíc manu propria. Kromě toho jsem se chtěla dozvědět rozměr, nějak to z těch bílých bloků nemůžu spočítat. A také čekám, kolik lidí ocení "lidskou velikost" domku a kolik jich bude pohrdat a chtít větší. Mně se líbí MOC!!!! Ocenila bych technické podrobnost - topení, voda, odpady..... ačkoli to je otázka na původce :-)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    NIKDAS: tahle paní tam hlavně má krásně viditelnou i tu jizvu pod nosem....
    TABBY
    TABBY --- ---
    NIKDAS: "beauty is made, not born" ;)
    SPOTTER
    SPOTTER --- ---
    V3S: v OSM bazén je. To neni jako Mapy.cz
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    KAIAFOX: Tahle paní má teda taky pořádně napíchanej horní ret :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GEISHA: Tady ty Belly plastiky odhaduje jedna paní, která má očividně taky zkušenosti.. https://www.youtube.com/watch?v=wBC9JVdKuzI

    ..lidi se dělí na krásný a chudý :D
    V3S
    V3S --- ---
    NOXIUS: no, shorely dve chaty, do kterych jsme nejezdili (1), coz me mrzi, ale mych vzpominek se to nijak nedotklo, my jezdili do velke chaty (2) jakoby do hotelu nebo sami do mensi chaty (3) ... cislo (4) je moje odhadovana poloha bazenu, prekvapuje me, ze to na mapach neni ... kazdopadne na cele lokalite je nejlepsi priroda, takze kvuli baraku to tam fakt mit rad neprestanu ;)



    btw. jeste zajimavost

    "To je název bývalé hájovny a skupiny přilehlých srubů v alpském slohu v Národním parku České Švýcarsko, asi tři kilometry na severovýchod od Jetřichovic. Současná podoba staveb Na Tokání pochází až z 30. let 20. století, kdy zde byla v roce 1932 postavena nová hájovna a budova hostince. V roce srpnu roku 1938 byli na Na Tokáni hosty knížete Oldřicha Ferdinanda Kinského členové tzv. Runcimanovy mise lord Walter Runciman a Frank Ashton - Gwatkin. Setkali se tu s příslušníky henleinovské šlechty z Čech a Moravy, usilující o rozbití Československa."
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    V3S: MAL si to tam rád :P
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    V3S: Přesně v tom samym křesílku teď sedím.
    V3S
    V3S --- ---
    a jeste ja s mamou u moji oblibeny maly chaty :)



    V3S
    V3S --- ---
    par historickych pohledu







    V3S
    V3S --- ---
    RSZ: RSZ: aj, na tokani, tam probehlo nekolik rodinnych dovolenych a mam to tam fakt rad .... tak pridam par historickych a jednu svoji z vileminina bazenu nahore ve skalach (prostredni, tipuju uplny zacatek devadesatek)

    http://www.vojensko.cz/tokan-r-1962-63?image=1





    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SARAJ: U tech výplní je blbý, že časem stejkaj dolů. Gravitace je bitch.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ILLUZE: to jsou vsechno vyplne, injekce, takze jizvy neresis. Samozrejme az na ten nos. Mne to na ni nevadi, zivi se oblicejem a telem. Nevypada to nejak prehnane. Jen mne vzdy bavi ten level lehkeho pokrytectvi, ze NIC nema. Jako proc? Proste se stara o svuj pracovni nastroj.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Operaci.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: Plus nos.

    Ty jo, fakt by mne zajímalo, jak to potom funguje. Sundá se make-up a člověk je zjizvený?

    Neznám v reálu lidi, na nichž člověk nevidí jizvy - třeba oční víčka jsou znát 3 i 5 let po opraci.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ELIS: jeste bych tam prihodila odhad na- vyplne rtu, zvednute oboci, tvaricky a mozna trosku prace s celisti.
    SITH
    SITH --- ---
    ELIS: nejsem, nemám relevantní zdroje tvrdit zda někdo má / nemá plastiku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam