• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SITH: asi ti nafotim moje mozoly od zeleznejch naStrojů stvrdily nohy Od tezkejch bot, můžeš si stoho udělat foto report...chci jen říct ať premejslis nad tím co je všude okolo za kurevskou drinu.Dokonce za ni ani lidi nedostávají zaplaceno a makají takhle desítky let..A tady par votlacenejch ksichtů...zkus taky nikdy něco dělat rukama.
    SITH
    SITH --- ---
    ANTONIN: sorry, respekt maximální, ale jdi do píči
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SITH: víte co budeme fotit sparene prdele kamionaku. Jak mají drsnou praci...
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SITH: sorry, respekt maximální, ale kurva je to jejich práce...co lidi co dělají s piskovackama, nebo v létě na silnicích pokládají asfalt...takovejch oboru kurevsky drsnejch oboru,nebo jak se dekovalo kamionakum jak nám vozí jídlo, je to jejich práce je. Ma nám jich bejt líto?
    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    Karate kid vs Cobra




    EZOUN
    EZOUN --- ---
    SITH: Totalita!!! Ovce!!! Urcite umreli pod naporem CO2!!! Sdilejte nez to smazou!!!


    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KEL: pamatuju, kdyz se spolu s pozemkem protejsi zahradky prodavala zacatkem 90s za tehdy astronomickych 8m.
    SITH
    SITH --- ---
    velmi silné fotky od https://www.facebook.com/david.neff.334
    Sestřičky po službě na ARO oddělení na koronu Na Bulovce









    TABBY
    TABBY --- ---


    Proslulá kavárna,později i penzion Nimrod mezi Kladskou a Marianskými lázněmi.Roku 1905 nechala vdova Luise Utschigová postavit na mýtině ve Slavkovském lese výletní kavárnu. 28. dubna roku 1907 byla otevřena a záhy se stala oblíbeným cílem pro vycházky v přírodě. Jedním z prvních slavných hostů, který kavárnu během svého pobytu v Mariánských Lázních navštívil, byl anglický král Eduard VII.Po roce 1989 byla kavárna zprivatizována, o několik let později přišel krach majitele budovy a začala postupná devastace.V roce 2018 byla tato proslavená kavárna zbourána. Zdroj.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MAR_TINA: na co obyvak, kdyz mas kichyn? asi neznam domacnost, kde by kuchyn nebyla srdcem domu :-)
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    ANTONIN: zakázáno.. kým? manželkou/šéfem, nebo je pro to nějakej praktickej důvod? Já bych si je taky klidně vzal :)
    KEL
    KEL --- ---
    OMNIHASH: Ta zahrádka už zase jo a je to ta mnohem lepší než předtím.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KEL: to už zase funguje?
    KEL
    KEL --- ---
    Zahradní restaurace (dnes reklamní agentura) v Riegrových sadech sadech a okolí. 1966 a dnes.

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LA_BETE: už tu byla loni :-)
    [ TRISSIE @ PŘED A PO ]
    TABBY
    TABBY --- ---








    Zámek Miranda (Château De Noisy), další foto. Povídání na Wiki.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    TRISSIE: ukaž zahradu :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CERNAAMODRA: nikde neni psano, ze vsichni musi hezky bydlet. Ja jsem jako cerstve vystudovanej architekt mel vzdycky pocit ze nesmim dopustit neco osklivyho, ze je moje povinnost premenovat a kultivovat planetu, takrikajic blbcum navzdory. Dnes vim, ze jsou lidi ktery si to nezaslouzej, a ze by bylo plytvanim energii je o necem presvedcovat. Moje deviza je „chytremu napovez“, a kdyz neni schopen moji pomoc prijmout, je to jeho vec.
    BEDA00
    BEDA00 --- ---
    Přijde mi škoda přechodove listy v koupelně. Když to dělám celé znovu, přechod mezi dlažbou a parketou bych chtel mit přesně. Jinde lista není.
    ABE
    ABE --- ---
    KOPI: Kde jste pořizovali ty parkety? Dík
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: u vás by to šlo. Jen obývák by tak trochu zmizel :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam