• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    IF_
    IF_ --- ---
    VON_GILOTINE: Flexibilita a mobilita je zdrava obecne, ja teda navic delam pole dance a kruh, kde je to vice nez vhodne. Je fajn, ze to jde i na stara kolena, protoze jsem se temhle vecem nikdy driv nevenovala:)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    VON_GILOTINE: Pružnost, ohebnost, bojové a kondiční sporty
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    IF_: Vždycky s tím v rámci cvičení začnu a po par měsících se na to vyseru...vždycky vzpomínám jak to šlo před 17 lety na capoeire...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    IF_: k čemu je to vlastne d0bre? jima me z te figury od detstvi hruza. ackoliv to je jiste i tim ze nejsem zenou
    IF_
    IF_ --- ---
    MATEEJ: Jasneze ne, to chce jeste cas:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    IF_: Ale tohle asi ještě není final form, nebo jo? (Nejsem gymnasta.)
    IF_
    IF_ --- ---
    Progres v provazu 2019 vs. 2021

    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    Monkey Business
    2008 -vs- 2019


    TABBY
    TABBY --- ---
    Titanic a současná výletní loď

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    před a po



    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    OMNIHASH: no tak hlavne ze tvoje plusiky nahodny nejsou, to je podstatnej rozdil. A tvoje vlastni pred/po najdu kde?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Kurva, fakt je nutný výst tenhle kulturní boj přes uplně všechny auditka na nyxu? Dyk je to furt 10-20 těch samejch IDček s těma samejma názorama dokola, máte na to tři prdele svejch auditek podle oblíbený barvy igráčků, tak se hádejte tam a netahejte to mezi ostatní lidi... nebo tak zoufale bažíte po pozornosti, že to bez pár náhodnejch plusíků od lidí z internetu nemá cenu?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Presunuto sem, myslim, zeje mozne vse krom prispevku s obrazky smaznout :-)

    [ NJAL @ XX. STOLETI VE VALCE - diskuze, fotografie, odkazy na zajimave stranky ]
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    GECKO: tvoje vnoučata se budou vypořádávat s tím, jak jsi se ty vypořádal s vypořádáním tvého děda

    a teď se vypořádejte někam pryč
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    GECKO: jo, odepis mi tam, co pise getdrake
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    GECKO: tvoji vrstevnici, kteri maji od valecnych masakru stejny odstup jako ty a vyrostli spolu v nejtesnejsim sousedstvi skoro treti generaci v naprostem miru, se v jugoslavii v devadesatkach zacali brutalne vyvrazdovat znovu. Proc?
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    Minulost je za námi, ale pořád ji vlečeme s sebou...
    GECKO
    GECKO --- ---
    KUBIIK: Ale to není argument, to je jistá teze a pořád nevím, jak si to vypořádání představuješ a se kterou minulostí se jako ještě hodláš vypořádávat a se kterou už případně nikoliv...

    Pokud zůstaneme u dané události, tak jistě, stát se to nemělo. Byl to bezpochyby odsouzeníhodný čin a viníci měli být potrestáni. Ale co s tím dál. Jsou mrtví, nelze je exhumovat, odsoudit a popravit.

    IMHO se s minulostí nelze neustále vypořádávat.... a definitivně vypořádat už vůbec ne. Se vypořádáš ty, ale tvoje děti vstanou jako noví morální bojovníci a budou se vypořádávat znova... Nebo se mám bát, že moje vnoučata se budou vypořádávat s tím, jak si moje generace poradila nebo spíš neporadila za revoluce s komunistama?

    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    KUBIIK: a jak by sis to vyrovnani predstavoval?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam