• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Není Burkhar Blondýnka? U ní taky ten sofistikovanej trolling přecházel místy ve všeobjímající nenávist. Když jsme v Před a Po...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BURKHAR: tyvole burkhare, ty už ze sebou taky začni něco dělat, seš rozlezlej v půlce auditek po celým nyxu a v každým druhým ti z něčeho praská žilka na denní bázi. Já chápu, že ti doma jebe, nejsi v tom sám, ale tohle už je pomalu na odbornou pomoc, mebo zvýšení medikace.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    BURKHAR: Tedy rikas, ze mas nejakou jasnou definici toho co je hudba a jak ma byt poslouchana a predpokladas ze vjemy jsou tak nejak objektivni zalezitosti?
    Monotnicita neni zadny primarni kriterium kvality, zvlast v tomhle pripade kdy jde o zamer.

    Trosku to smrdi snobismem a zkratkovitym myslenim.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Nějaký NYX bug, duplikace obrázků i přes dvojí kontrolu a nahrání pouze dvou. Nahlášeno.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BLULAJTA: Já vám tak trochu rozumim, každý má svůj vkus (jakkoliv může být nevkusný), nésu však cílovka, nebaví mě něco, kdy po dvou taktech vím, jak se bude odehrávat zbytek songu. Prostě tupá popina. Nic převratnýho ani hudebně, ani zvukově. Jsem asi náročnější posluchač, v hudbě hledám pocity a přesahy, to Daft Punk nikdy nedokázali.

    A k tématu Berlín.



    RSZ
    RSZ --- ---
    BLULAJTA: Hrozně se mi líbila ta holka, nikdy jsem se s ní teda neoženil. Měl mě zajímat ten kečup jako tebe...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: ne děkuji, stačilo, já musím vydělávat peníze, ne se dál bavit s blbcem, co má pocit, že všechno ví a všude byl
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    BURKHAR: Nesouhlas...Homework bylo super album, dost nadčasový a díky klipu k Revolution 909 jsem přestal dávat do špaget kečup... :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Promiň, že jsem zranil tvé tupé city! A přesuňme se klidně do pošty, nemá smyslu to tu zasírat dál. Pindíky si můžeme přeměřit tam.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: ale ty jsi mi nějakej rozumbrada, chlapečku. Šalamounovo hovno ke snídani sis jistě dal.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Však si nad těma sračkama, které posloucháš, vymačkej pindíka. Ale nemluv laskavě o hudbě. Nevíš o ní ni zbla.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: sám jsi dechovka, dutej jak buben.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Tvoje stará je dechovka. Vnímání hudby je čistě subjektivní, s tím souhlasím, ale Daft Punk hudbu nikdy neprodukovali. Jenom stereotypní odpad, na kterej lůza a plebs slyšely. Hovna hovnům.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: nám se tvoje oblíbená dechovka většinově taky nelíbí a nebereme ti ji. Vnímání hudby je čistě subjektivní, se stimsmiř.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FRK_R23: Etalon nevkusu. Gaussova křivka. Blbým se blbé líbí. Hudba je však ukryta jinde.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BURKHAR: Sám si nudnej vole. Daft Punk - Alive je jedno z nejlepších živejch alb všech dob. Deska Homework hrála snad všude.¨

    Podle mě se spíš měli rozpadnout dřív a třeba nevydávat poslední desku :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAPOSPAS: Ani pes neštěkne po tomhle nudnym popíku.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    :(
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    GALERIE: Takhle vypadali slavní, když jim bylo 20! Poznali byste je? | FOTO 1 | Blesk.cz
    https://prozeny.blesk.cz/...d/837727/takhle-vypadali-slavni-kdyz-jim-bylo-20-poznali-byste-je?foto=0
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PATISLAV: k těm fotkám že starýho Proseka bys měl dodat ale i aktuální foto .... protože ten barák už tam zase stojí a ano z toho původního zbyla jen ta zeď kterou dáváš jako "po"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam