• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    JAMILLOS: díky za shrnutí :) Ano, takhle přesně si laická veřejnost myslí, že to funguje.
    Jinak samozřejmě většina si vystačí s "líbí se mi" / "nelíbí se mi".

    87HIGHFLYER: jo, já si taky myslím, že je celkem úspěšná ani netuší :D
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Náhodou, pokaždý když se tahle paní někde objeví, tak jsou o tom jen na nyxu dva dny diskuze. Co by za to jiní dali...
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    CAROLIAN: "co dělají doma v soukromí je jejich věc, ale ať s tím neotravují na veřejnosti"™ ?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    JAMILLOS: Estráda v televizi! Souboj v bahně Bohdalová vs. Olivová, nahé na čtyřech a povinně chrochtat, to by mohlo být už i umění. Dekadentní.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Aneb tohle se mi líbí, a tak se to musí líbit i tobě. A pokud se ti to nelíbí, tak tomu nerozumíš. Musíš tomu rozumět a znát background, jinak se k tomu nemáš co vyjadřovat. První dojem nebo osobní vkus nestačí, musíš si přečíst životopis jejích rodičů. A jinak co je a co není umění, určují mainstreamoví odborníci a lidi, kteří se v tom celý život pohybují; názor laického plebsu je k smíchu, tomu stačí estráda v televizi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: :D nebo perpetum debile, sorrymuselajsem#
    CAROLIAN: nope, takhle to nefunguje, víc k tomu nemám co dodat... Kontext je příliš složitý na místní debatu, takže už to nemá smysl tady pitvat.
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    GRANTORINO: já se nepohoršuju nad ní - pohoršuju se nad jejím "uměním"... a nad lidma, kteří platí za to, aby se šli na něco takového dívat - jako se chodili dívat na vousatou ženu a trpaslíky....

    kdyby se menstruační krví pomazávala moje sousedka ve své koupelně, tak se nemám co pohoršovat, je to její věc a já jsem ten čumil, co jí leze do soukromí.... ale když s tím někdo VYSTUPUJE na veřejnosti, tak si tím apriori žádá pozornost - a někomu se to (asi) líbí, mě se to holt nelíbí...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Zajímavé zacyklení. Takové perpetuum mobile!
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Hříbě se zlomenou nohou, operace viz rtg, stejnej kůň po šesti letech :))

    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Další super story z jedné špičkové koňské vteřiny ve Francii - první řada fotek 3 týdny po úrazu, kdy koně přivezli na kliniku, druhá řada po operaci, třetí řada po 10 týdnech :))

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORNELA: mě pohoršujou lidi, kteří se pohoršujou nad jinýma lidma
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    GRANTORINO: Tak jestli ti její chování přijde společensky únosný
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORNELA: jak koho, mě ty jejich kuličky z kokosu a salka pohoršujou :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRISSIE: nekrmit po půlnoci, nezalévat vodou... jak kdyby to ti majitelé nevěděli...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KID_MCHUTT: a to ten výraz je nic proti téhle kočce!
    [TRISSIE @ PŘED A PO ]
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRISSIE: tak to pak máš šanci dožít se rána, to jo :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KID_MCHUTT: není moje, já jen používám před a po fotky umytých zvířátek jako pokus o návrat k tématu klubu :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRISSIE: nebudeš se teď doma bát? :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam