• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    GREGI
    GREGI --- ---
    DZANDIS: namokro postupne 1-2-3k brusnej staci v ruce. Pak vylestit molitanem na vrtacce s nejakym lesticim prostredkem. Teoreticky to staci, prace na 20-30min. Pro delsi vydrz odmastit nastrikat 2 vrstvy (pouzil sem spraymax2k) den zaschnout a znova zbrousit a vylestit jako na zacatku. Jo a pri strikani fakt zakrejt uplne celej predek auta otocil se mi vitr a musim ted resit overspray;)
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    GREGI: postup+pouzite materialy prosim.
    Diky peet
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    DELVIT: vzal sem to kvalitnim dvouslozkovym sprejem, pokud to vydrzi dva roky tak super. Je to zabavna prace ktera zabere tak hodku takze pohoda:) s folii se mi srat nechtelo
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    GREGI: Doufám, že sis na to dal fólii, abys to nemusel dělat znova.
    GREGI
    GREGI --- ---
    Konecne sem zrenovoval svetla:) Takova ta vec co nezabere tolik casu, ale stejne sem se na to chystal pres rok.... :D

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    https://twitter.com/Voxpot/status/1519956665939988487
    Jezídský kluk Imad Shinghali zotročený Islámským státem v roce 2014 v Iráku při jejich genocidním nájezdu na město Sindžar.
    Vlevo po svém osvobození v roce 2016, vpravo dnes v Kanadě:


    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    JAMILLOS: Líbí/nelíbí umí dát najevo i žížala. Když se vzmůžete jen na to, že (líbí/)nelíbí prostě proto, že je tlustá a menstruační krev fujky fujky, tak se pak nemůžete divit, že s váma pak bude hovořeno jako s malým děckem. Na tom nic nemění to, že se v klubu žížal poplácáváte po ramenou.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    CORNELA: Já jsem pro, mě to zajímá, když k tomu je nějakej popis co se stalo a jak se to léčilo :D
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Trochu tapeta, sorry.
    Nic extra zajímavého, ale vždycky mám radost, když se to trochu podobá návrhu...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    A ještě pěknej lvíček před 2000 lety bez barvicek a s barvickama

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Před 2000lety a nyní, schválně jestli poznáte před a po
    Roman sculptor / Damien Hirst

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    když to nejde po dobrým...



    Computed tomography scan with 3-D bone reconstruction demonstrating anterior mandibular avulsion with bony destruction and involvement of the anterior maxillary complex and orbit (A). The patient underwent primary repair with placement of a mandibular reconstruction bar (B) and soft tissue closure (C) prior to definitive mandibular reconstruction (D) with radial forearm free tissue transfer (E).
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jestli budete zlobit, budu vám sem dávat fotky chlupatých pupků, svých.

    to bude horší ;)
    NOIK
    NOIK --- ---
    CORNELA: tak to ne, s lidskejma by to opravdu nefungovalo, to tak maximálně do Muzea mučících nástrojů
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    NOIK: Myslela jsem lidský nohy :D
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    LEENVECKA: Tak byla vážená (naše vážená Mefista) a kecala jsem. Má 2,4 kg!
    NOIK
    NOIK --- ---
    CORNELA: já myslim, že kdybys ty uhnilý koňský nohy vystavila v galerii s nějakým manifestem, mohlo by to bejt docela pěkný konceptuální umění ..ale teda nevim, jestli by se to lidem líbilo...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: co ti v tom brani? spravce rozhodne ne. :D
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Jestli nepřestane diskutovat, tak vám to tady zase zatapetuju před a po uhnilejma nohama, naposled to fungovalo :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRISSIE: to bych sice mohl, ale pocitam, ze by to vyvolalo bouri a mozna i odliv ctenaru. jednou jsem takhle prebral osirely grower auditko o pestovani marihuany, protoze spravce nebyl dlouho videt a bylo treba mazat...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam