• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CUKI
    CUKI --- ---
    THAIGRR: Blbě je za mě třeba čelem ke zdi zády ke dveřím. Asi bych si tam nešel dobrovolně sednout :-)

    A ta nekvalita. Tohle je tak typizovaný nábytek, že se s ním každý určitě potkal. Za mě srovnatelný s jakýmkoli jiným papundeklem. Asi by mě to úplně nevadilo. Taková kancelářská ikea :-)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MAR_TINA: a to "blbě" bych asi taky potřeboval vysvětlit
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MAR_TINA: především je to "PŘED a PO"
    pak je to taky "vybavili jsme kancelář nábytkem dle zadání a rozpočtu"
    ale jak z fotky poznáš nekvalitu nábytku mi uniká :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    THAIGRR: blbě jsme rozmístili unifikovaný nekvalitní kancelářský nábytek ? Nebo co to je?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    Valeriy Zaluzhnyi, Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine

    ZCR
    ZCR --- ---
    JASMINOVA: přirážet na lehkou dobu a sténat v sextách

    TAPINA: no tak to je fakt strašný, to už mě naštěstí minulo
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    DIVER: musím říct že sex u dechovky je opravdu zvláštní zážitek. Po určité době se začne rytmus hudby trefovat...nebo ty se začneš přizpůsobovat rytmu. Prostě divný. Ovladač byl tehdy taky někde daleko.

    TAPINA: tu kočku jsem jako malá nesnášela a nesnáším doteď. Kdo to sakra kreslil... kočka s prsama a zhuleným výrazem. Ne že by teda ten cimbál byl o tolik lepší.

    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZCR: No ale to byla ještě ta dobrá znělka v porovnání s tím, co přišlo potom (mizerně nakreslená kočka na piánu a banda zjevně postižených dětí vyřvávajících "Hý-há-nky!"
    ZCR
    ZCR --- ---
    PREDSEDA: (já hluboce nenáviděl znělku ke Zpívánkám - ten činaný folklorismus byl k zblití... a to jsem rád zpíval!)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TAJEN: todle jsem jako malej vžycky k smrti nenáviděl, už jenom proto, že jsem nevěděl, jestli na tom obrázku je chlap nebo ženská
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    DIVER: psst... zapomels na
    Nedělní chvilka poezie - znělka
    https://www.youtube.com/watch?v=UhqtahICH2s
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DIVER: a mladej Jarda Pavek, co se otravi praskama kvuli ucitelce ve Vesnicce strediskovy, to je vojin Manas z Tankovyho Praporu!:)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    The Boys a Xena

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CUKI: a občas to spláchne tsunami nebo vycucne orkán, nebo se ze sopouchu utrhne svah a atol se rozpadne.
    CUKI
    CUKI --- ---
    VERCA_ZABA: Nechci to zlehčovat, ale některé věci jsou úplně mimo nás, některé částečně ovlivňujeme a některé zcela.

    Korálové ostrovy nikdy neměli dlouhého trvání. Navíc je tam v okolí vysoká vulkanická a seismická činnost. Vedlejší Tuvalu to pocítilo před pár měsíci:
    Tohle:
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/turisticka?x=-175.3932394&y=-20.5442608&z=14&l=0&base=ophoto

    byl donedávna jeden velký ostrov...

    To, že pod vlivem Putina zmizí za mnohem kratší čas velká část Ukrajiny už nikoho moc netankuje.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    DPMAN: v 95 letech...

    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Když běžel ten Vinnetou. Sam Hawkens - Ralf Wolter. Tehdy 37 let, letos 95.

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    XMEDA: Já z toho byl jako dítě zmatenej, myslel jsem si že to je nějakej záměr, jako pohádkovej efekt, spolu s těma bizarníma kulisama který ani vzdáleně nepřipomínaj realitu. Pak začaly frčet telenovely který vypadaly velmi podobně, lidi se na to dívali jakože je to normální a nikdo o těch efektech nemluvil, což zmatení taky nepomohlo.


    VON_GILOTINE:
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    muzete to nekdo repostnout? karkulcino DI je mocne
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Hlavne nechapu jak nekdo zvlada koukat na ten prisernej obraz plnej optickych vad na temer kompletni studiovou televizni produkci te doby. Radsi ty starsi veci toceny na film nebo i cernobile, nez ty fialovy kontury na vsem, psychedelicky efekty, ujety rozpity barvy, nulovy kontrast a dynamicky rozsah.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam