• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    THAIGRR: máš pravdu, že to rozhodně je PŘED a PO.

    Je to viditelně nepěkný laciný umělý nábytek navíc v šílené (a velmi oblíbené) kombinaci černá s jako dřevem do červena. Moc to nevydrží a prohýbá se tomu deska. (U stolu v kanclu je třeba počítat s tím, že si na to někdo stoupne, třeba při mytí oken nebo lovu pavouka nebo výměně žárovky). Blbý je, že na našem trhu snad neexistuje levný kancelářský stůl z jiného materiálu. Já radši volila nepěkný ale stabilní starý model z druhé ruky, ten z kovovou trnoží a tlustou pevnou asi překližkovou deskou.

    Volba barvy mohla aspoň kamarádit s těma policema za dveřmi, ale radši bych za sebe měla víc těch šedých kovových regálů (stabilnější, na nic si nehrajou) a k tomu prostě vybrat stoly. Jedna "knihovna" černé police, druhá barevné není hravost, ale mišmaš. Mimochodem otevřené police v kanclu o více než nula lidech generují hromady zaprášeného bordelu.

    Stůl u okna je umístěn tak geniálně, že zabraňuje přístupu k oknu a snižuje možnost úklidu. Vyříznout desku na míru podle toho výklenku nešlo? Kdybych neměla možnost starého stolu, volila bych slušné nohy a na to říznou desku klidně v kuchyňském studiu. IMO lepší dát stoly vedle sebe (i rohově, díl na to tyhle sestavy mají) a úložný nábytek taky vedle sebe, tohle rozprskání stolů a polic, kam se vešlo, je děs. Ale chápu, že ta místnost je velmi limitující.

    Doufám, že sedící dostanou díl se šuplíky. Který zase žere místo na nohy, ale kdeže jsou staré stoly se šuplíky rovnou v těle.

    Byl budget tak nízký, že dva ze tří stolů nemají díry na kabel? jestli to je za rozpočet co nejméně - najděte volné stoly po firmě, tak si to měl napsat, to by tomu výsledku dávalo smysl.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    THAIGRR: Ne. Podle dispozice místnosti jste to mohli udělat mnohem lépe.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    CUKI: jinak než stoly ke zdi a zády ke dveřím by se do místnosti nevešly 3 stoly
    a jako jasně, mohli jsme nechat celou kancelář udělat na zakázku z masivu z príma dřeva rovnou z jižní ameriky, ale to by byla trošku jiná cenovka i časovka


    HUGH_BOYLAN: proč je hloupě? jinam než k oknu se 3. stůl nevešel a naštěstí to v tomto případě není špatně
    a radiátor je trvale vypnutý už několik let, takže to taky problém není


    LUCIEN: já to původně nijak zvlášť komentovat nechtěl, to snad nutné není, ne? a mlčet nikoho nenutím, jen ať se lidi vyjádří, názory mě zajímají
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    THAIGRR: ono by asi stačilo napsat "vybavili jsme kancelář nábytkem dle zadání a rozpočtu" před než po a lidi by možná mlčeli, hm?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    THAIGRR: Koho napadlo dát ten stůl tak hloupě k oknu a ještě radiátoru?! Všechno špatně.
    CUKI
    CUKI --- ---
    THAIGRR: Blbě je za mě třeba čelem ke zdi zády ke dveřím. Asi bych si tam nešel dobrovolně sednout :-)

    A ta nekvalita. Tohle je tak typizovaný nábytek, že se s ním každý určitě potkal. Za mě srovnatelný s jakýmkoli jiným papundeklem. Asi by mě to úplně nevadilo. Taková kancelářská ikea :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Tyhle typicky kanclovy devadesatkovy sestavy jsou tak HNUSNY.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MAR_TINA: a to "blbě" bych asi taky potřeboval vysvětlit
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MAR_TINA: především je to "PŘED a PO"
    pak je to taky "vybavili jsme kancelář nábytkem dle zadání a rozpočtu"
    ale jak z fotky poznáš nekvalitu nábytku mi uniká :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    THAIGRR: blbě jsme rozmístili unifikovaný nekvalitní kancelářský nábytek ? Nebo co to je?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    Valeriy Zaluzhnyi, Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine

    ZCR
    ZCR --- ---
    JASMINOVA: přirážet na lehkou dobu a sténat v sextách

    TAPINA: no tak to je fakt strašný, to už mě naštěstí minulo
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    DIVER: musím říct že sex u dechovky je opravdu zvláštní zážitek. Po určité době se začne rytmus hudby trefovat...nebo ty se začneš přizpůsobovat rytmu. Prostě divný. Ovladač byl tehdy taky někde daleko.

    TAPINA: tu kočku jsem jako malá nesnášela a nesnáším doteď. Kdo to sakra kreslil... kočka s prsama a zhuleným výrazem. Ne že by teda ten cimbál byl o tolik lepší.

    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZCR: No ale to byla ještě ta dobrá znělka v porovnání s tím, co přišlo potom (mizerně nakreslená kočka na piánu a banda zjevně postižených dětí vyřvávajících "Hý-há-nky!"
    ZCR
    ZCR --- ---
    PREDSEDA: (já hluboce nenáviděl znělku ke Zpívánkám - ten činaný folklorismus byl k zblití... a to jsem rád zpíval!)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TAJEN: todle jsem jako malej vžycky k smrti nenáviděl, už jenom proto, že jsem nevěděl, jestli na tom obrázku je chlap nebo ženská
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    DIVER: psst... zapomels na
    Nedělní chvilka poezie - znělka
    https://www.youtube.com/watch?v=UhqtahICH2s
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DIVER: a mladej Jarda Pavek, co se otravi praskama kvuli ucitelce ve Vesnicce strediskovy, to je vojin Manas z Tankovyho Praporu!:)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    The Boys a Xena

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam