• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Odpovědět na co?


    LOPIK: No mě sice nepřijde normální ani to běžné šlechtění, ale tady jde o to že požadavky aby se mělo to zvíře dobře a nebo aby se nám líbilo se diametrálně rozcházejí. To je za mě perverze největšího kalibru.

    A to nemluvím třeba o "kuřatech" které dokáží dospět za 3 týdny, jen ty nohy je holt neunesou.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    CUKI: Všechny hospodářský / domácí zvířata nemají s tím co žilo někdy v přírodě moc společnýho.. Já jako třeba konkrétně koně taky zrovna nemusím, ale je dobrý si uvědomit jednu věc - když se nebudou chovat, tak se na ně budeme chodit koukat tak možná do ZOO a to ještě kdo ví jestli - to zvíře nemá (a nikdy ani nemělo) v přírodě žádný místo.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    A něco pro Trissie...

    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: To bylo obrazně, ale ono je to jedno, můžeš si tam dát obrázek jak kůň spinká pod zemí. Nechci ti vůbec přisuzovat takové chování, jen že to co jsi psala vlastně nic neznamená.

    Jde o to, že spoustu zvířat je zde jen díky tomu, že s nimi takto zacházíme. A nemusí jít jen o sport kde se v tom točí velké peníze a kůň je jen "materiál".

    Například jedno z nejoblíbenějších plemen:

    Díky šlechtění jsou to vlastně vesměs invalidi už od narození. Nemůžou pořádně dýchat. A taky se nedá říct, že je to levný koníček. U doktora je víc než doma. Je to ale správné?

    ps: zase to nepřisuzuji přímo tobě.

    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Tak jedeme dál - degloving injury - svleceni kůže jako rukavice...

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SEJDA: ty dveře sis měl nechat;)
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    CORNELA: Prosím, nekrm to.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Ať nejsem mimo mísu:

    Jinak slova Váni po tom co se stalo:
    "Je to na hovno, když přijdeš o takový materiál."

    Není nad milovníky zvířat...

    O tom kolik do toho zvířete vrazíš to není.

    Ona je na to dokonce i diagnoza.

    MATT
    MATT --- ---
    CORNELA: takže jednu absurdnost obhajuješ zas jinou absurdností?
    já měl babičku. všechny její děti chtěli, aby se dožila stovky. ale ona se v 99 oběsila na radiatoru. tolik asi k tý tvojí pěči.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    TRISSIE: Tyhle konkrétně to už nenajdu, typicky to ale bejvaj pády z výše nebo bouračky na motorce, jednou jsem to viděla po úrazu koncem hasičský hadice
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: co se té lebce stalo?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    To jsou vlašáky naložený na ořechovku hodinu a měsíc poté. Je to taky zajímavý téma. Jakej alkohol je dobrej? Dávat skořici a další koření? Cukr? Co zdravotní účinky požívání ořechovky? A kontroverzní téma: Co chudinky veveřičky a sýkorky, když jim oškubu nezralý ořechy?

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ULO: Pokud je rec o tom co jsem tu postoval, tak to presne tak je. Zadny dalsi geotextilie nebo cokoli dalsiho uz se tam nedavaji. Je to specializovana firma ktera dela jenom to, pro kone ktery stojej mnohonasobek toho co Cornela za rok vydela, jejich majitele jak se zda obavy ze by jim to nejak skodilo nemaj :-)
    Ale co uz, zijeme ve vesmiru kterej neni perfektni, jsou horsi veci.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    … a co takhle už jít do píči?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    TRISSIE: Vpohodě, já zase najdu ustreleny obličeje a nohy, to mělo dycky úspěch
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Jezis dete uz s geoskou do prdele, kdo ma kvuli vam furt hledat fotky vykoupanejch zvirat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam