• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    FRENNET: NN, tohle je práce plastickyho chirurga (a vlastně primární náplň toho oboru)...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    CORNELA: to je husty! Tu ruku tam zasili aby se vyhojila nebo aby obrostla kuzi, to jde zasita takhle v brichu? a pak to vyndaj, znovu rozrezou na prsty a ty nehty tam znovu vyrostou?
    Brutalne fascinujici tohleto!
    Ty to delas, tyhle rekonstrukce?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CORNELA: Ale ano. Každopádně, způsob jsem ti poradila, jestli to využiješ nebo ne, je na tobě.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CORNELA: Stačí nahodit znak < a o zbytek se postará nápověda...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOLOC: uplne slysim, jak ten kelimek s dalsim zubem zachrasti


    Yo Yo Band- Dr. Kalina.wmv
    https://youtu.be/CBF4FXBGNJg
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CORNELA: Mam stredni strojarnu, prvni hodinu strojariny se nam promital velmi nazornej dokument, co velky prumyslovy masiny dokazou. Je to 17 let nazpatek co sem to videl a furt si to vybavuju. Absolutni vetsina tehlech namotavek konci v pohrebnim ustavu.
    Nicmene priste fakt prosim spoiler tag.
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    Taky něco mám. Zákazník že chce pokácet přerostlé stromy. Přesvědčil jsem je, že je zmenšil tak, že do budoucna bude možná jejich snadná údržba (aby znovu nepřerostli) a zároveň zachovám jejich habitus, aby neměli pocit, že se dívají na zmrzačené stromy. Tak snad se to povedlo

    VXP
    VXP --- ---
    CORNELA: seženeš...

    https://www.radev.cz/kategorie/konske/

    ...a teď už se běž projít, ať to tu dál nezasíráš... stačilo toho chatu.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    GIINGGER: Pokud jsou v palcaku kosti prstů a je to jen srostla zjizvena kůže, tak to plastici umí oddělit eventuálně s transplantaci kůže odjinud. Pokud nejsou prsty vubec, tak se přenášejí z nohy, aby měl člověk alespoň nějakej úchop. Citlivost a hybnost je samozřejmě otazná a běh na dlouhou trať, jemnou motoriku po tomhle asi očekávat nelze, ale je dobrý mít čím se najíst a utrit si zadek...
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Pred/po

    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    CORNELA: Jak se z toho novou kůží zarostlýho palčáku pak zase tvarujou prsty - další operace? Jak jsou pak funkční? A jak to pak funguje třeba s otisky prstů, ty se asi znovu samy nevytvoří, ne? Nebo ta nová kůže na ruce časem získá vlastnosti jako ta původní? Je neuvěřitelný co všechno se dokáže zachránit a zrekonstruovat.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle, to je diskuse presne na urovni nyxu. obrazky nebo chcipnete
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    CORNELA: to byl vtip pani doktorko. ID Myko, neznas?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Tak tenhle souboj o poslední slovo bude ještě napínavej!
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    CORNELA: nepise se Miko, ale Myko.
    MATT
    MATT --- ---
    CORNELA: známý veterinářce z toho začlo jebat, kolik těch koní už pozabíjela..
    KEL
    KEL --- ---
    nikoho ty pochcaný koně už nezajímaj
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Mám pár kamarádů kolem sebe, kteří ty koně zachraňujou. Mám dobrou představu jak se o ně majitelé starají.

    Ale ono ani nejde o to jestli jsou nebo nejdu do salámu, osobně razím cestu když už zabít, tak zužitkovat. Pokud mě po smrti někdo použije do salámu nemám s tím problém.

    Ale ten kůň si nevybere, prostě riskuje svůj život kvůli svému majiteli. Jako vrcholový sport obecně je už mimo to, co si člověk představuje pod pojmem "sportem ku zdraví". Mě samotného sportovní "kariéra" stála zdraví a často málem i život. Jenže to bylo mé rozhodnutí a nikoho dalšího jsem svým počínáním neohrožoval.

    Kdežto u těch koní je to přesně naopak. A co je to navíc za sportovní výkon, když záleží hlavně na koni (někom jiném)?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Kdybych byl sprostej. Tak bych napsal že to tu šlo hodně do píči.
    Ale že nejsem. Tak nenapíšu.
    NOIK
    NOIK --- ---
    lidi od koní jsou prostě odrůda kolotočářů, to mi nikdo nevymluví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A kvuli tomu tu je 300 n9vejch meh
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam