• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ALENNAI: Květ, ten teď kvasí
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    XBAHNO: bezinka nebo bezový květ? Bába nebo sníh.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ALENNAI: Mě chutná akorát ve stádiu burčák, to není špatný, dokvašený mi přijde mdlý - ale jak říkám, perfektní surovina pro destilaci.
    STU
    STU --- ---
    XBAHNO: benzinkový víno občas musí být když jsou malý zásoby a nemáme u nás jinej nonstop 😂
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JESTEDMAN: Jsme OT, ale pojďme do toho.
    -Cider je cider, to květovým základem neočůráš :(
    -Květy kvasily v kýblu týden, pak se to stočilo i s kalem (ale bez pevného podílu) do demižonů. Barva mate, jedná se o celkem velké demižony, takže objem barvu podporuje. Plus jsme měli celkem štěstí na květy plné pilu.
    -Cider je nejlepší suchý tak, že se rolují fusekle! To je náhodou dobrý, takový dospělácký. U cideru je zatím pro nás těžký odhadnou, kdy nalahvovat, aby se dokvasilo v bublinama. Loni skvělí, letos bez perlení a na mě moc kyselej:(

    Nemykám si, ve vinaření jsem převážně čukr, víno dělá hlavně muž. Já jsme ve šťastné pozici pomáhání a převážně hodnocení.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    ALENNAI: taky jsem dělal, ale výsledek bude asi jinde, dal jsem nějaké ciderové kvasinky, víno moc nemusím, potřebuju tam bublinky, jinak mi to nechutná, tak dám dokvasit v lahvích. Mám to o dost světlejší, jak dlouho jsi to nechala máčet?

    loňský jablečný cider byl suchej jak cesta, tak jsem ho blendoval bezovou šťávou... a jak rychle to zmizel :)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    MOIRAIN: to neni prekvapive na soutez, ale jen osobni challenge - mam workshop práce s filcem a kdyz jsem psala anotaci, koukalo dite na Alenku.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CERNAAMODRA: tak to teda cosplay soutěž na FF vzdávám :D
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    NELLAS: Pekelná Mefista (dá se tady dohledat její před a po) byla kvašení ušetřena.
    Jak píšu pod příspěvkem, růžovka je způsobená květy ibišku. Udělá to nejen barvu, ale celkem hezky tam hodí drobátko kyselinku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALENNAI: Ta kočka je v tom s tím červeným obsahem?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    XBAHNO: Bezinkové (plod) mi taky nejede. Bezové (květ) je jedno z nejoblíbenějších. Hned za šumivým lipovým.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Pokus o kloboučníkův klobouk. Zbytky filcu jsem měla doma a látku na protažení jsem koupila. Paví pero, kus pěnovky.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ALENNAI: Bezinkový víno je IMHO vhodný akorát na přepal. To prosím není kritika ale spíš návod či inspirace.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ALENNAI: Parkety kde?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MARASAN: opakuje se a jeste je to zavadejici viz [XMEDA @ PŘED A PO ] a vlakno predtim.
    A z druhe strany ten zelenej pas konci timhle







    MARASAN: To je plocha pred starym nadrazim, ze kteryho je banka a nejaky posh restaurace.
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/letecka?x=19.0228488&y=50.2572705&z=19





    Auta jsou tam furt, jen trochu dal.







    Ale Katowice jako celek jsou spis osklivy mesto s mnozstvim proluk (misty obrovskych) a nedodelanych prostor, kde se neco zbouralo, zahrnulo hlinou a nechalo tak. A co je jakoze modernizovany, tak obvykle uplne kycovitym zpusobem, ze tam blikaji barevny picoviny nejen na fontane, ale i v chodniku. Na rynku je treba umela bazenko-reka s palmama, ale o 50m dal je videt koryto te puvodni reky svedene pod mesto plny odpadku a smradlavyho humusu. Historicky budovy opraveny, ale i na spadnuti a mezi ne na prasaka narvany sedmdesatkovy brutalistni veci nebo pak jeste dalsi obludy z tohoto milenia typu novy nadrazi nebo Galerie Katowicka a kousek dal Supersam apod :)

    Stravil jsem tam na sluzebkach more casu, prochodil to pesky nejen po centru, ale i dost do okoli. Jdes treba smerem k letisti a mas moderni budovy IBM, prejdes silnici a tam jezdi auta polnackou kolem rybniku se zarostlou skladkou. Ale co taky chtit, kdyz v centru mesta stal velkej dulni areal. Na navstevu zajimavy, bydlet bych tam nechtel. A v zime jako bonus smrad z uhli, jak vsichni topi.
    A koho by zajimal jeste vic industrial sto let zpatky, tak rozhodne nevynechat kousek vedle Zabrze a nektery casti Chorzowa jsou taky pekny. A mezi Chorzowem a Katowicema je peknej megalomanskej park, kterej sice mel svou nejvetsi slavu tak v 1975, ale da se to.

    Rynek






    FEEX
    FEEX --- ---
    ALENNAI: jinak to vypadá skvěle :)
    FEEX
    FEEX --- ---
    ALENNAI: ten plastovej kbelik, ten to teda przni, ja bych zastrihoval kratší, nemas tu barvu nakou divnou, driv kdyz se to delavalo to bylo vic do karminove, nase kocka taky nesmí na deku, pes je lepsi, vcera sem vecerel parky ...


    staci?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Nějaké to domácí vinaření...

    Doufám, že se najde tolik erudovaných lidí na domácí vína (upřímně) jako na řešení jiných témat.



    Kvasinky Fermihill Buket, Fermihill Tropic, Fermihill Special, Fermihill chardonnay, Mangrove CL23.
    Recepty by Petr Moravcik, Tom Berešik a Boris Valenta.
    To růžové je obohacený o květy Ibišku.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MALATI: Zajímalo by mě, jak bude to dřevo šlapat pod tou izolací. Jinak ve výsledku funkční a povedená přestavba//rekonstrukce//modernizace,)))
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    LUCIEN: již zítra !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam