• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SEJDA: Až půjdu od baráku k metru přes les, srát mě to nebude ;).
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Ja jsem sel tuhle lesem a vsude sama hovna srnek, kancu, lisek a co ja vim koho jeste, to si vazne neumi myslivci uklidit? :D
    ELIS
    ELIS --- ---
    NELLAS: Zahraniční hovna nesmrdí!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KAIAFOX: To je zvláštní, já v zahraničí párkrát hovno našlapla, když jsem se kochala a nekoukala pod nohy :D
    SITH
    SITH --- ---
    je pravda že ty procházky po velkých městech západní evropy jsou úplně o tři levely výš :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MALARKI: Mně úplně stačí, že se za hranicema nemusím neustále koukat na chodník, abych nenabrala psí hovno. Ty návraty fakt bolej. Sorry za ot.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Občas mám dost blbý nápady. Jako třeba googlit, jak teď vypadají různí umělci, kteří byli populární v mém mladí.
    Takže...zpěvák z Crazytown :")

    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ale k tomuhle pristupu nebo spolecenskymu mindsetu mame jeste hodne daleko. nedavno jsem se vratil z dovoleny v hamburku a pri navratu to bylo, jak kdybych prijel do jinyho sveta. hned jsem tu dostal realitycheck, kdy krom jineho, jdu na jungmannak a tam vidim dva desetilety kluky, jak bezi z 28. rijna do spaleny stredem kruhaku. ze spaleny prijizdi pan v obrovskym suv a misto toho, aby pribrzdil a nechal je v klidu prebehnout, tak zacne troubit jak o zivot a rozhazovat rukama...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    NJAL: Jo, to je docela ferovej pristup na vsechny strany, teda alespon podle tveho obrazku ze streetview to na me pusobi tak: Fakt potrebujes do toho centra autem? Ok, muzes, ale jses tu jen na trpene navsteve a podle toho se chovej.
    KATIA
    KATIA --- ---
    NJAL: To je třeba v Lublani...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TANTRAMAN: přesně tohle si říkám taky, kde ti lidi parkujou? Jestli tam někde v okolí vybudovali parkovací domy s dostatečnou kapacitou, tak paráda, jinak docela voser pro místní, víc zelené chápu, ale zase to chce přemýšlet
    SITH
    SITH --- ---
    AAZAZEL: nevím
    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    SITH: to asi nebude moc daleko od sebe...vlevo na balkone stejny transparent (vetrem stoceny), vpravo jerab tez na obou fotkach, akorat neni leseni
    nevis kolik casi deli obe fotky?
    V3S
    V3S --- ---
    TANTRAMAN: tak ono by parkoviste bez prijezdove cesty moc nedavalo smysl, ne? ;)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    BOYLER: tak zrovna ted jsem v katowicích byla a velmi mne nadchlo, jak to město vypadá!
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    WRATA: Doufám, že nemáš pravdu, ale pořád jsou to Poláci,))
    WRATA
    WRATA --- ---
    TANTRAMAN: No tam kde jsou ne? Pred byla zelen a Po je parkovani
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SITH: By mě zajímalo kde teď parkujou. Jinak samozřejmě velmi povedené.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MARASAN: Katowice
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SITH: Brno?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam