• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MONIOUS: Oh... 😄 Sorry, jsem v dlouhodobém kómatu.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    JASMINOVA: v roce 2019.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VERONIKAEMA: no v době stavby a provozu těch mlýnů to okolí nebylo o moc hezčí
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    IKEA má novou reklamní kampaň

    IKEA recreated the simpsons couch, friends apartment and stranger things' ouji wall
    https://www.designboom.com/design/ikea-recreated-the-simpsons-couch-friends-apartment-and-stranger-things-ouji-wall-5-30-2019/

    SMETY
    SMETY --- ---
    STU: Datujeme to jako čas PP a čas PP.
    Před Parketama a Po Parketách.

    Je to trochu neuzitecny, vlastně úplně nahovno, ale zas to plné vystihuje užitečnost daných debat.
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    Před a nyní - Zlatorudné mlýny (les byl napadený kůrovcem)

    ELIS
    ELIS --- ---
    MALATI:
    DRAGON:
    A další PO:
    The Unknown From Glasgow's Wonka Experience Is Already Getting a Horror Movie
    The Unknown From Glasgow's Wonka Experience Is Getting a Horror Movie
    https://collider.com/glasgow-wonka-experience-the-unknown-horror-movie/
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    HEJSEK23: hele ať nejsem OT -

    David Daniel aka Miss Petty.

    Miss Petty - Mega Kozy (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=CG6xs3mH-5U&list=RDEMdY3Q0itpMVmw697GHctyPg&start_radio=1


    a jako bonus strašně sere Okamuru :)

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Nebuďte hlavně taky tak blbý, a příspěvek od Nicollette ignoruje! těch pár vteřin už z hlavy nedostanu
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Tyvole celou tuhle diskuzi mi zní v hlavě tohle
    Miss Petty & Slaytiiina - Jsem Tučná (OFFICIAL VIDEO)
    https://youtu.be/fikjoufQbS0?si=wTgooOICadN1zQyE
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Zboomerovali jsme :)
    STU
    STU --- ---
    PŘED: Nyx plný lidí kteří se znali, scházeli se, pařili spolu a byli na jedné vlně.
    Po: Nyx plný lidí kteří mají pocit že na ně kde kdo útočí a musí se ke všemu vyjadřovat. Téměř vše je pohoršuje a neumí věci který se jich netýkají přejít s nadhledem.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BARBARELLA: Jestli ti nedochazi utocnost svy reakce, tak se lepe zamysli. Pokud je to jen snaha udrzet si moralni konverzacni prevahu, tak je to trochu slabej pokus.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    CERNAAMODRA: To je velice podobné tomu, co tvoříš.

    Kdysi jsem koupil ty obaly na vánočním trhu v Dobřichovicích.

    Namísto balícího papíru se dárek vloží do látkové kapsy nebo sáčku a převáže stuhou.

    Je to moc hezký, jenom kvůli ceně oproti papíru se člověku nechce do toho dávat dárky mimo rodinu.
    Nicméně kdybych taky dostal dárek v látce, tak je to vlastně jedno, jenom taková výměna. :-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MAR_TINA: AI ne, ta fotka obíhá ženský weby už těch pět let. To se AI na takový pivoviny nepoužívalo
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    R_U_SIRIOUS: asi uplne nevim co ke obal na darek... Siju jen tyhle kapsicky na zip v ruznych velikostech, občas tasky a za covidu jsem nasila par stovek rousek:-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    CERNAAMODRA: To je úplně skvělý. Šiješ třeba obaly/ sáčky na dárky?
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Můj nejnovější koníček. Ráda šiju a člověk vidí celkem rychle výsledek svý práce, což je fakt příjemný, protože v práci vidím většinou výsledek až za několik týdnů až let.

    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    LUSINDA: no spíš si myslim, že se oblékly tak, aby vypadaly jako na fotografii z mládí, takže je možný, že takhle normálně nevypadají :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    TRISMEGISTOS: seš opět útočnej, takže pa :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    BARBARELLA: třeba to myslela tak, že všechny vypadají jak dojičky od krav a žádná super úspěšně .......za mě jsou to sympatický baby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam