• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    JOPS: dobre ty, kolik meris?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JOPS: Hezky! Skvělá proměna! :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak zkusim i svoje Pred a Po :)
    vzhledem k tomu, ze v 99% stojim za objektivem fotoaparatu a nikoliv pred, takze sebe nemam vyfoceneho v dobe, kdy jsem se nasral a zacal hubnout. A uplne nahodou na youtube na me vyskocilo video z nohejbaloveho turnaje v roce 2020, kdy po prvni vlne Covidu jsem fakt byl asi nejtlustsi (nikdy jsem se nevazil v te dobe :D)

    A v pulce zari roku 2023 jsem stoupl na vahu a bylo tam 137kg. Co jsem slezl z vahy, hned ten jsem nasadil KALORICKEJ DEFICIT (to znamena, vyjezdit toho vic, nez sezeru :D ), sedl na kolo a snazil se fakt jezdit. Melo to uspech, a do Vanoc jsem dal cca 17kg dolu. V soucasnosti jsem -25kg dole a chci se dostat pod 110kg (takze jeste cca 3kg dolu, ale to uz nehrotim, jde to ale porad pomalu dolu).

    Ty rozmazane jsou prosim pred a ta ze satny fitka je asi 3 dny stara :)

    Kdyz se podivate na te fotce ze satny na pasek, tak v zari precuhovaly asi tak 4cm :D

    MALATI
    MALATI --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    Výlet kolem ostrova na Havaji.

    před:
    https://twitter.com/thenewarea51/status/1765212131505348673


    po:


    původní text v AJ v odkazu na twitteru, český google překlad níže:



    Naprosto divoké záběry, toto je opravdová porucha motoru ve vrtulníku MD500 (Think Magnum P.I.) nad Kauai na Havaji na zájezdovém letu.

    Pravděpodobně se na to budete muset podívat několikrát, ale video začíná s helikoptérou pod proudem a pak zvuk motoru ztichne. Pípnutí, které uslyšíte, je zvukový signál při vypnutí motoru, který informuje pilota o ztrátě výkonu motoru.

    Tento manévr, který pilot provádí, se nazývá autorotace a způsob, jak přemýšlet o letu vrtulníku, motor otáčí tímto velkým ventilátorem (lopatky rotoru) na horní straně těla a nasává vzduch shora a promítá jej dolů, aby překonal sílu. gravitace.

    Když dojde ke ztrátě výkonu motoru, dojde k obrácení proudění vzduchu, protože nyní přebírá roli gravitace a proud vzduchu přichází ze spodní části disku hlavního rotoru. Jediná věc, kterou může pilot skutečně udělat, je zajistit, aby se rotory stále točily změnou sklonu lopatek rotoru pomocí „kolektivu“, což je páka vedle levé nohy pilota a pohybuje se pouze nahoru a dolů.

    Pilot musí během automatické rotace manipulovat s kolektivem, aby se ujistil, že se lopatky stále točí. Pokud pilot příliš přitáhne kolektiv, listy rotoru kousnou příliš mnoho vzduchu, což způsobí odpor a zpomalí rotory. Pokud pilot nepřitáhne dostatečný kolektiv... lopatky se zrychlí a potenciálně způsobí katastrofální selhání.

    Další ovládací prvek, který má pilot, se nazývá cyklický. Tato cyklika sedí mezi nohama pilota a manipuluje s jednotlivými sklony lopatek rotoru tak, aby naklonila disk rotoru alias „velký ventilátor“ a přiměla vrtulník jet dopředu, dozadu, doleva, doprava. Takže v podstatě v tomto typu nouze musíte manipulovat s ovládacími prvky v křehké rovnováze, protože bez ohledu na to vás gravitace snáší k zemi, protože motor již nevyrábí energii.

    Pilot zde odvedl vynikající práci vzhledem k geografii a omezenému množství rovného terénu, aby mohl vrtulník postavit na zem.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MONIOUS: Oh... 😄 Sorry, jsem v dlouhodobém kómatu.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    JASMINOVA: v roce 2019.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VERONIKAEMA: no v době stavby a provozu těch mlýnů to okolí nebylo o moc hezčí
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    IKEA má novou reklamní kampaň

    IKEA recreated the simpsons couch, friends apartment and stranger things' ouji wall
    https://www.designboom.com/design/ikea-recreated-the-simpsons-couch-friends-apartment-and-stranger-things-ouji-wall-5-30-2019/

    SMETY
    SMETY --- ---
    STU: Datujeme to jako čas PP a čas PP.
    Před Parketama a Po Parketách.

    Je to trochu neuzitecny, vlastně úplně nahovno, ale zas to plné vystihuje užitečnost daných debat.
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    Před a nyní - Zlatorudné mlýny (les byl napadený kůrovcem)

    ELIS
    ELIS --- ---
    MALATI:
    DRAGON:
    A další PO:
    The Unknown From Glasgow's Wonka Experience Is Already Getting a Horror Movie
    The Unknown From Glasgow's Wonka Experience Is Getting a Horror Movie
    https://collider.com/glasgow-wonka-experience-the-unknown-horror-movie/
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    HEJSEK23: hele ať nejsem OT -

    David Daniel aka Miss Petty.

    Miss Petty - Mega Kozy (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=CG6xs3mH-5U&list=RDEMdY3Q0itpMVmw697GHctyPg&start_radio=1


    a jako bonus strašně sere Okamuru :)

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Nebuďte hlavně taky tak blbý, a příspěvek od Nicollette ignoruje! těch pár vteřin už z hlavy nedostanu
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Tyvole celou tuhle diskuzi mi zní v hlavě tohle
    Miss Petty & Slaytiiina - Jsem Tučná (OFFICIAL VIDEO)
    https://youtu.be/fikjoufQbS0?si=wTgooOICadN1zQyE
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Zboomerovali jsme :)
    STU
    STU --- ---
    PŘED: Nyx plný lidí kteří se znali, scházeli se, pařili spolu a byli na jedné vlně.
    Po: Nyx plný lidí kteří mají pocit že na ně kde kdo útočí a musí se ke všemu vyjadřovat. Téměř vše je pohoršuje a neumí věci který se jich netýkají přejít s nadhledem.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BARBARELLA: Jestli ti nedochazi utocnost svy reakce, tak se lepe zamysli. Pokud je to jen snaha udrzet si moralni konverzacni prevahu, tak je to trochu slabej pokus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam