• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    ALENNAI: Jak to dopadlo vlastně?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Happy 91st Birthday to Sir Michael Caine 🎂



    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    Takový dvojitý před a po... Před stříháním a po... Můj vystěhovaný byt a náš nový pronájem ❤️ Grid-Art-20240314-083708317
    GREGI
    GREGI --- ---
    prvni a soucasny redbull f1

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Lobotomie

    SITH
    SITH --- ---
    FRDK
    FRDK --- ---
    New Kids on the Block
    1986 vs. 2022

    FIFI
    FIFI --- ---
    Praha, Olsany
    Podzim 2013 - jeden nahrobek polozili, nebot hrob nebyl placeny. Strom u tohoto hrobu svymi koreny nadzvedaval nahrobek neplaceneho hrobu, nahrobek se tak hroutil a hrozilo zriceni neplaceneho nahrobku na nas hrob. Po nasi zadosti tedy nahrobek polozili a tim situaci vyresili.

    9.3.2024 strom je pokacen, vsude piliny.

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    00KUBAT: Září až prosinec jsem najel cca 1300km. Proti místním střelcům na NYXu jsem těžkej žabař, ale já jsem byl spokojenej. Ale prostě když to šlo a byl čas, tak jsem si byl dvě hodinky na kole dát. Základ byl, že domů jsem přijel fakt zničenej. Neexistovalo, že bych dorazil v suchým oblečení 🤣
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    JOPS: a kolik toho cca najezdíš?
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOPS: Mazec.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JOPS: rychleji uz by to dokazal asi jenom Chuck Norris. Pekne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    WARSHEEK: zalezi jak se vyspim, ale 198-200cm :)


    KAIAFOX: diky moc
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    JOPS: dobre ty, kolik meris?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JOPS: Hezky! Skvělá proměna! :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak zkusim i svoje Pred a Po :)
    vzhledem k tomu, ze v 99% stojim za objektivem fotoaparatu a nikoliv pred, takze sebe nemam vyfoceneho v dobe, kdy jsem se nasral a zacal hubnout. A uplne nahodou na youtube na me vyskocilo video z nohejbaloveho turnaje v roce 2020, kdy po prvni vlne Covidu jsem fakt byl asi nejtlustsi (nikdy jsem se nevazil v te dobe :D)

    A v pulce zari roku 2023 jsem stoupl na vahu a bylo tam 137kg. Co jsem slezl z vahy, hned ten jsem nasadil KALORICKEJ DEFICIT (to znamena, vyjezdit toho vic, nez sezeru :D ), sedl na kolo a snazil se fakt jezdit. Melo to uspech, a do Vanoc jsem dal cca 17kg dolu. V soucasnosti jsem -25kg dole a chci se dostat pod 110kg (takze jeste cca 3kg dolu, ale to uz nehrotim, jde to ale porad pomalu dolu).

    Ty rozmazane jsou prosim pred a ta ze satny fitka je asi 3 dny stara :)

    Kdyz se podivate na te fotce ze satny na pasek, tak v zari precuhovaly asi tak 4cm :D

    MALATI
    MALATI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam