• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JON
    JON --- ---
    SCHWAB: kdezto zalozit si jako chlap karieru na dlouhym haru je ruska ruleta no. :-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    VOJTAM: bílý holky mají kosmetiku a plastiky a indiáni magii předků :)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    U konťáku ležel domeček pro panenky. Tak jsme rozšířili bydlení pro smysluplné pracanty.


    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    JASMINOVA: To snad není možný ty na stranách vypadají úplně stejně...
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Odpadlík

    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    MEI: není, to je prostě Brno
    MEI
    MEI --- ---
    To je docela úchylny :-)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Foto Kate Beckinsale po porodu dcery a o pár let později

    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    VOZKA: Já Lužánky sledovala v době, kdy jsem v Brně bydlela. Bydlela jsem dokonce kousek. Odstěhovala jsem se v létě 2014. V té době se to ještě snažili nějak vzkřísit. Ale sejde z očí, sejde z mysli, já se pak odstěhovala do Prahy a o pohybu na stadionu jsem ztratila ponětí. Až dneska jsem si dohledala, že se ten Švancarův západ opravdu uskutečnil.
    Že ho budou bourat mě mrzí, pořád jsem doufala, že se povede zachránit. Ale kde není vůle (města), není ani cesta :/
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MAR_TINA: Štorcky jsou svině…kdekoliv!)))
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    MISISSKA:
    TARMAQ: imo xmeda ještě podhodnocuje, jaký bizár to je. Jednak ano, alespoň část té doby se stadion nechával chátrat cíleně, aby se pak mohlo říct, že už se s tím nedá nic dělat a je teda potřeba ho zbourat (lukrativní pozemek na okraji centra města). Ale aby tohle prošlo, tak vznikl třeba i bizarní posudek statika, který říká, že nejen to horní patro tribun (které je ve špatném stavu už dlouhou dobu), ale i ty tribuny, co jsou prostě jen hliněný val (který se nemá kam hroutit ani sesouvat) a na něm betonové schody, jsou nebezpečné a je potřeba je zbourat taky.

    V důsledku toho se na stadionu jeden rok konal hudební festival, na ty zvednuté tribuny byl přísný zákaz vstupu (a hlídalo se to nekompromisně), ale na ty "hliněné" bezpečné se smělo jako vždy. Obrovská výhoda stadionu pro festival ve městě taky je, že slouží jako zvuková bariéra. Ale pak vyšel onen bizarní posudek, takže na jeden z dalších ročníků město organizátorům na poslední chvíli řeklo, že mají smůlu, a musí hlavní stage přesunout těsně před stadion, na parkoviště z xmedových fotek. Tedy přímo pod tu (skutečně) nebezpečnou zvednutou tribunu, vysklená okna plná bordelu a podobně. Z hlediska bezpečnosti to nedává absolutně žádný smysl, je to naopak výrazně horší, navíc to brutálně navýšilo hluk, ale bylo to potřeba kvůli předstírání, že CELÝ stadion je v háji a nedá se dělat nic jiného, než ho zbourat.

    Tohle je jen jedna z mnoha věcí, které aktuální Brněnská radnice dělá, a které se podle mě s časem pomalu blíží úrovni rozkrádání z devadesátek.

    Ať jsem ontopic, tak před:




    Po:

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SAT_ANN: jsem silná a umím vystoupit z komfortní zóny :D
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    MAR_TINA: Z toho odskočenýho úchytu skříňky nad digestoří bych se hodně rychle zbláznila
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JASMINOVA: i to by bylo možný. Tady je možný vsechn
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MAR_TINA: to vypadá jako stěna z hurdisek 😄
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAIAFOX: říkal někdo dutá cihla na výšku?

    Naše neplánovaná rekonstrukce kuchyně, jen se vyměňovala elektrika, díra nebyla v programu.
    Elektrikáři mají asi ještě dneska mžitky, když si nás vzpomenou.

    Zhora dolů, před, při a po.

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TARMAQ: Od 2004 se tam na nic poradne nesahlo, pokud pomineme nadseneckou akci MISISSKA: kdy to tam Svancara s hromadou obyc lidi na casti tribuny vykaceli, opravili a udelali novej travnik na jeho posledni utkani. Nicmene pak to mesto dal nechalo hnit s tim, ze se soudi o chodniky kolem, zatimco ted najednou maji po ruce developery, kteri tam nadsene postavi nejaky byty a kancly, takze to mesto zboura, aby se jim dobre betonovalo.
    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    XMEDA: v polovině roku 2024 ho prý mají bourat. Pamatuji doby, kdy se ho nějací dobrovolníci snažili opravit, ale z toho, jak koukám, taky sešlo...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    XMEDA:
    udajne uz v roce 2010 to vypadalo uvnitr takto:


    Pak se tam natacel Zatopek a trochu to prokouklo..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Brno, stadion Luzanky v peci mesta..

    2010


    02/2024
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam